Floramila – laurdag 26.september 2009
 

10km menn
1) Helge Hafsås, Olden IL, 35:29
2) Jan Arve Solheim, Allbygg, 37:50
3) Sindre Sunde, Førde IL, 39:42
4) Dagmund Ramsdal, Florø Cycleklubb, 39:44
5) Sindre Alisøy, Førde IL, 40:39
6) Aage Torvanger, Florø Turn & IF, 40:49
7) Stig Solheim, Florø, 41:08
8) Arne Løkkebø, Eikefjord IL, 42:48
9) Albert Frøyen, Florø, 43:37
10) Andre Høyset, Eikefjord IL, 44:34
11) Svein Ove Alisøy, Førde IL, 45:44
12) Otto Svein Ramsdal, Florø Cycleklubb, 47:14
13) Kjartan Kvellestad, Origod, 47:23
14) Rolf Pedersen, Florø, 48:36
15) Preben Sørbø, Florø Cycleklubb, 49:56
16) Odd Arne Langedal, Førde, 50:06
17) Sigmund Solheim, Florø Turn & IF, 50:43
18) Stian Rønnekleiv, Florø, 51:31
19) Terje Trengereid, Florø Turn & IF, 55:08
20) Øyvind Gjengseth, Florø Turn & IF, 1:00:21
10km kvinner
1) Anita Stenevik, Florø Turn & IF, 43:54
2) Ingunn Selås, Florø Turn & IF, 52:38
5km menn
1) Odd Rognebakke, Tambarskjelvar IL, 18:48
2) Øyvind Strømmen Kjerpeset, Florø Turn & IF, 20:00
3) Eivind Senneseth, Florø Turn & IF, 20:18
4) Thor Kjerpeset, Florø Turn & IF, 20:36
5) Mads Knutsen, Florø, 21:57
6) William Stenevik, Florø, 22:24
7) Leif-Martin Reknes, Florø Turn & IF, 22:25
8) Terje Kristoffer Trengereid, Florø Turn & IF, 23:29
9) Lars Andreas Trengereid, Florø Turn & IF, 23:57
10) Rune Holme, Florø, 25:03
11) Knut Olav Olsen, Florø, 26:27
12) Øyvind Ramsdal, Florø Cycleklubb, 26:36
13) Otto Strømmen, Florø Turn & IF, 26:58
14) Ørjan Ørjansen Solheim, Florø, 27:45
15) Ingebrigt Endestad, Florø, 34:37
16) Vegard Ramsdal, Florø Cycleklubb, 37:04
5km kvinner
1) Hanne Mette Sande, HSI, 20:13
2) Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø Turn & IF, 23:46
3) Bjørg Reknes, Florø Turn & IF, 23:59
4) Magnhild Myklebust, Florø Turn & IF, 25:03
5) Ann-Sissel Tresnes, Origod, 26:10
6) Jofrid Sundal, Florø Turn & IF, 26:18
7) Elise Isolde Stenevik, Florø, 26:37
8) Anne Marie Fagerstrøm, Florø Turn & IF, 27:07
9) Vivian Nekkøy, Florø, 28:42
10) Ellen Frøyen, Origod, 28:49
11) Helene Løkkebø, Florø Sportsklubb, 30:37
12) Inger Helen Yri, Florø Turn & IF, 32:12
13) Jenny Strømsnes, Florø, 32:13
14) Janne Haugnes, Florø Skytterlag, 34:37
15) Lovise Næss Olsen, Florø, 35:04
10km mosjonsklasse
Anny Langø, Florø
Arnljot Johansen, Florø
Hildegunn Kvistad, Florø
Ingebjørg Barstad, Florø
Jan-Kåre Langedal, Florø
Jørn-Lasse Refsnes, Florø
Mathias Teigen Refsnes, Florø
Ragnhild Arna Høyset, Eikefjord IL
Reidar Høyset, Eikefjord IL
Rolf Endestad, Florø
Sissel Berle, Florø
Sølvi Eriksen, Florø
Tor Totland, Florø
Torill Barstad, Florø
Turid Weckhorst, Florø
5km mosjonsklasse
Amy Pedersen, Origod
Anna Selås Stavang, FTIF
Anne Grethe Reksten, Origod
Anne Ramsdal, Florø
Asbjørn Solberg, Florø
Astrid Trengereid, Florø
Bertil Gjøringbø, Florø
Bertine Edvardsen, Florø
Bodil Edvardsen, Florø
Christopher S Solheim, Florø
Dan Roger Ryland, Miljøhuset
Eli Johan Leirvåg, Miljøhuset
Elisabeth Aven, SFO Florø Barneskole
Ellen Lothe, Florø
Emilie Kristiansen, FTIF
Erik Eindride H Aasen, Florø
Erling Ulriksen, Miljøhuset
Erna Stusdal, Florø
Esma Hugøy, SFO Florø Barneskole
Frode Stavang, FTIF
Geir Johansen, Miljøhuset
Gunhild Langedal, SFO Florø Barneskole
Hanne Kristine Næss Olsen, Florø
Hans Bjørn Kvalsvik, FTIF
Harald Engevik, Florø
Harry Lind-Hansen, Miljøhuset
Heidi Strømmen Kjerpeset, FTIF
Hilde Ørjansen, Florø
Håkon Håvåg, Florø
Ingeborg Horne, FTIF
Ingunn Brendø, Miljøhuset
Ingvar Sørbotn, Miljøhuset
Irene Stjerna, Miljøhuset
Jacob Aven, Florø
Janne Larsen, SFO Florø Barneskole
Jon Inge Iversen, Florø
Kjell Erik Gundersen, Florø
Knut Morten Olsen, Florø
Kristine Melvær, Miljøhuset
Laura Håvåg, Florø
Lene Sørstrand, Florø
Liv Gjelsvik, Florø
Magnus Edvardsen, Florø
Margot Svarthumle, Florø
Marit Kofo Midtgård, SFO Florø Barneskole
Marit Sørdal, Florø
Marius Andre Langø, Florø Cykleklubb
Målfrid Ottesen, Florø
Målfrid Strømmen, Florø
Nils Gisle Fløholm, Florø
Oddvar Grotle, Florø
Ola Sørdal, Florø
Reidun Horgen, SFO Florø Barneskole
Rita Gamlestøl, Florø Cykleklubb
Roald Leivestad, Florø
Rolf Pedersen, Florø
Ruffa S Solheim, Florø
Rune Osa, Florø
Sara Nekkøy Klokkernes, Florø
Sara Oline Næss Olsen, Florø
Senta Strømmen Kjerpeset, FTIF
Sigrid Selås Stavang, FTIF
Siren Nekkøy Klokkernes, Florø
Sissel Grotle, Florø
Siv Elin Urnes, Origod
Svein Stusdal, Florø
Thea Trengereid Brendø, Florø
Thea Ørjansen Solheim, Florø
Tom Baug, Florø
Tom Joel Fredheim, Miljøhuset
Tone Strømmen Kjerpeset, FTIF
Tor-Olav Klokkernes, Florø
Turid Strømmen, Florø
Åshild Kjelsnes, Florø
GDF SUEZ Barneløp
Amanda Eriksen, Florø
Amund Tansøy Isaksen, Florø
Andreas Hereid, Florø
Anna S. Stavang, Florø
Daniel Holme, Florø
Eirik Klokkernes, Florø
Eirin Edvardsen , Florø
Endre Strømsnes, Florø
Frida Gjøringbø, Florø
Frode Langedal Aune, Florø
Gunstein Strømsnes, Florø
Helene Andersen, Florø
Henriette Sagen, Florø
Ingrid Horgen Senneset, Florø
Isa Elin E. Kristiansen, Florø
Jakob A. Madsen, Florø
Joachim B. Skåre, Florø
Johannes Gjøringbø, Florø
Kirsten H. Skomsvold, Florø
Kristi Strømmen Kjerpeset, Florø
Kristoffer B. Skåre, Florø
Magnus Løseth Østvik, Florø
Margrethe S. Kjerpeset, Florø
Maria Rognaldsen , Florø
Noah Thunis, Florø
Odin B. Tonheim, Florø
Sara Pedersen, Florø
Serine H. Skomsvold, Florø
Sigrid S. Stavang, Florø
Skjalg Are Lyngstad, Florø
Sondre Pedersen, Florø
Terese Yri, Florø
Thomas Haugnes, Florø
Tilde Gjøringbø, Florø
Tomine Fadnes, Florø
Tor Kristian Brattsbergsengen , Florø
Torbjørn Solheim Strømmen, Bergen
Vilde Nygård Leivestad, Florø