Motbakkeløpet Åsen Opp i Florø
Resultatliste Åsen Opp 02. nov 2004
Resultatliste Åsen opp laurdag 20. november 2004
DAMER 12-19 Tid
1 Natalia Rojas 39.10
DAMER 20-39
1 Ingunn Selås Florø Turn & IF 28.48
2 Idun Søreide Jansen Florø Turn & IF 28.54
3 Lise Grønbukt Florø Turn & IF 30.38
DAMER 40-54
1 Norunn Stavø Florø Turn & IF 23.41
2 Monique Eide Florø Turn & IF 27.51
3 Ester Frøyen Florø Turn & IF 31.06
4 Jofrid Sundal 32.16
5 Signe Nordvik 39.12
HERRER 12-19
1 Eirik Folkestad Florø Turn & IF 21.23
2 Knut Solheim Norddalsfjord IL 24.47
3 Nils Magnus Eliassen Florø Turn & IF 27.56
HERRER 20-39
1 Magnus Sundal 19.43
2 Stig Solheim Florø Turn & IF 22.08
3 Frode Hovland Flora Turlag 22.32
4 Øyvind Rotnes Florø Turn & IF 23.04
5 Anders Espeset Turbojugand Florø 23.06
6 Eivind Senneset Florø Turn & IF 24.33
7 Ivar Kopreitan Florø Turn & IF 25.08
8 Svein Bruheim Flora Turlag 25.12
9 Lars Knut Andersen Florø Turn & IF 25.17
10 Rostamy Abbas Florø Turn & IF 25.29
11 Inge Værøy Florø Turn & IF 26.17
12 Odd Arne Langedal Florø Turn & IF 27.04
13 Zabihulla Sedegi Florø Turn & IF 27.09
14 Philippe Charbaut Florø Turn & IF 27.11
15 Leidulf Stavø Florø Turn & IF 29.41
16 Øyvind Jan Solheim Florø Turn & IF 30.24
HERRER 40-54
1 Jan Arve Solheim Florø Turn & IF 19.54
2 Magnar Solheim Florø Turn & IF 22.37
3 Harry Solheim Florø Turn & IF 23.07
4 Magnus Frøyen Florø Turn & IF 25.46
5 Trond Økland Florø Turn & IF 28.28
6 Dag Eliassen Florø Turn & IF 28.49
7 Terje Standal Florø Turn & IF 31.30
8 Jon Arvid Fristad Florø Turn & IF 34,39
9 Kjartan Kvellestad Florø Turn & IF 34.17
10 Einar Vereide S og Fj PIL 35.06
HERRER 55—>
1 Kolbjørn Hovland Flora Turlag 27.13
2 Terje Trengereid Florø Turn & IF 29.43
3 Arne Jon Solheim Florø Turn & IF 32.25
4 Hans Bjørn Kvalsvik Florø Turn & IF 32.41
TRIMKLASSE
Jon Sørland Florø Turn & IF
Kennet Standal Florø Turn & IF
Knut Byrkjeland Florø Turn & IF
Venche S. Byrkjeland Florø Turn & IF
Per Kristian Byrkjeland Florø Turn & IF
Ragna Byrkjeland Florø Turn & IF
Eirik Byrkjeland Florø Turn & IF
Frode Stavang Florø Turn & IF
Irene Horgen Florø Turn & IF
Tordis Russøy Florø Turn & IF
Nina Gjervik Florø Turn & IF
Torill Jakobsen Florø Turn & IF
Johanne J. Standal Florø Turn & IF
Solveig J Standal Florø Turn & IF
Eirik J. Standal Florø Turn & IF
Astrid Trengereid Florø Turn & IF
Terje Kristoffer Trengereid Florø Turn & IF
Lars Andreas Trengereid Florø Turn & IF
Hans Lyder Hammerseth Florø Turn & IF
Kjetil Hammerseth Florø Turn & IF
Jorunn Ospedal Florø Turn & IF
Jofrid Ospedal Florø Turn & IF
Even Eide Onstad Florø Turn & IF
Anja Eide Onstad Florø Turn & IF
Mona Eide Onstad Florø Turn & IF
Erik Onstad Florø Turn & IF
Kjell Erik Kalsvik Florø Turn & IF
Kennet Kalsvik Florø Turn & IF
Solveig Sundal Florø Turn & IF
Ingvild Hovland Flora Turlag
Markus Indrebø Langlo Florø Turn & IF
Heidi Indrebø Florø Turn & IF
Elin Seim Florø Turn & IF
Gerd Nesdal Florø Turn & IF
Oddvar Grotle Florø Turn & IF
Anders Grotle Florø Turn & IF
Martin Inge Grotle Florø Turn & IF
Kistin Andre Grotle Florø Turn & IF
Sissel N. Grotle Florø Turn & IF
Knut Julnes Florø Turn & IF
Bendik Ødven Andersen Florø Turn & IF
Trond Wefring Florø Turn & IF
Tor Totland Florø Turn & IF
Jon Sverre Hellesen Florø Turn & IF
Amalie Aadland Florø Turn & IF
Rikke Aadland Florø Turn & IF
Emil Aadland Florø Turn & IF .
Karianne E. Aspenes Florø Turn & IF
Wenche Brandsøy Florø Turn & IF
Britt Sissel Solheim Florø Turn & IF
Håvard Solheim Vasset Florø Turn & IF
Normund Svoen Florø Turn & IF
Signe Svoen Florø Turn & IF
Samson Svoen Åsen Florø Turn & IF
Sigmund Solheim Florø Turn & IF

Ialt 101 påmeldte, og 97 utøvere fullførte for første gang Åsen Opp