Florø Maraton Rett Vest
Florø Maraton Rett Vest
Resultatliste 21. april 2012
x x ——————————–
Maraton menn 40-44 år
1 2 Torbjørn Os Førde CK Naustdal 3:03:15
2 1 Geir Nygård Førde IL Førde 3:10:57
3 3 Inge Værøy Florø 3:18:17
Maraton menn 45-49 år
1 4 Helge Hafsås Olden IL Olden 2:50:13
2 5 Bjørn Fretland Jotun IL Øvre Årdal 3:01:54
3 12 Sverre Solhaug IL Fri Espeland 4:01:22
Maraton menn 50-54 år
1 13 Alf Gaupås Kondis Bergen Ytre Arna 4:02:05
Maraton menn 55-59 år
1 8 Kåre Fauske Gaular Bygstad 3:50:48
2 7 Lars Raae Stryn IL Stryn 4:21:07
3 6 Inge Asbjørn Haugen Hornindal IL Nordfjordeid 4:24:39
Maraton menn 60-64 år
1 11 Wiggo Bakken Jevnaker IF Jevnaker 5:08:37
Maraton menn 65-69 år
1 9 Per Jan Helset Langevåg IL Langevåg 5:03:10
Maraton menn 75-79 år
1 10 Leif Feøy Ålesund FIK Ålesund 4:12:38
Halvmaraton menn 17-34 år
1 101 Øyvind Loftås Mjølkeråen Mjølkeråen 1:22:49
2 100 Frank Tore Tveit Jølster IL Vassenden 1:26:54
3 119 Vegard Nord S og Fj Politi Florø 1:36:10
Halvmaraton menn 35-39 år
1 102 Eldar Andreassen Ask 1:39:22
Halvmaraton menn 40-44 år
1 103 Jan Ketil Vinnes Ålesund Kondis Ålesund 1:20:43
Halvmaraton menn 45-49 år
1 105 Knut Kongsvik Førde IL Førde 1:35:26
2 104 Charles Litsheim Akilles Førde 1:38:10
Halvmaraton menn 50-54 år
1 106 Dagmunn Fauske Sande i S.fjord 1:38:51
Halvmaraton menn 55-59 år
1 108 Jan-Ove Giske Ålesund FIK Vatne 1:41:20
2 107 Emil Horstad Førde IL Førde 1:51:40
Halvmaraton menn 60-64 år
1 110 Egil Jacobsen Førde 1:44:41
2 121 Gunnar Nordhus Aks-77 Nesttun 1:48:34
3 109 Rolf Tennebø SFE-BIL Sandane 1:51:35
Halvmaraton menn 65-69 år
1 111 Lars Ulvestad SFE-BIL Sandane 1:56:11
2 112 Steinar Øen Tertnes IL Tertnes 2:11:05
Halvmaraton menn 70-74 år
1 124 Jan Lillemoen Hovding Fyllingsdalen 2:02:59
Halvmaraton menn 75-79 år
1 122 Per Gundersen Ålesund FIK Langevåg 1:58:34
Halvmaraton kvinner 17-34 år
1 114 Audhild Hestad Gaular IL Skilbrei 1:25:27
2 116 Anne-Lise Rygg Førde 1:47:43
3 123 Mari Torvanger Florø Turn & IF Bremanger 1:47:44
4 115 Jorun Tennebø Bergen 1:57:28
Halvmaraton kvinner 40-44 år
1 120 Anette Kristiansen Fenring IL Rådal 2:35:47
Halvmaraton kvinner 45-49 år
1 117 Anita Stenevik Florø Turn & IF Florø 1:36:58
SFE-mila menn 12-16 år
1 202 Mass-Bendik Øygard Reksten Flora CK Rognaldsvåg 46:07
2 201 Vebjørn Lyngstad Førde IL Førde 55:40
SFE-mila menn 17-29 år
1 206 Marius Vedvik Gular Førde 32:02
2 208 Knut Solheim Norddalsfjord IL Florø 37:32
3 209 Lars Bjørbæk Florø 42:33
4 279 Phillip Helle Ålesund FIK Ålesund 43:24
5 204 Åsmund Guddal Kvarsvik Florø Turn & IF Florø 43:50
6 275 Hussein Chikakuda Flora VGS Florø 45:21
7 205 Øyvind Ramsdal Flora CK Florø 50:13
8 207 Terje Kristoffer Trengereid Florø 50:27
9 203 Lars Andreas Trengereid Florø 51:00
10 274 Erik Morken Førde 52:10
SFE-mila menn 30-39 år
1 210 Halvard Seljesæter Førde 36:54
2 216 Kai Andre Kilnes Førde IL Førde 38:34
3 280 Johannes-Henrik Myrmel Gaular IL Sande i Sfj 39:26
4 211 Øystein Garfors Naustdal 43:54
5 247 Jamshid Abdali Florø Turn & IF Florø 44:31
6 277 Per Kristian Elde Elde Rugsund 45:04
7 214 Stig Svendsen Savland Tambarskjelvar IL Naustdal 45:25
8 213 Trond Lauvås Bergen 56:39
9 215 Kenneth Lauvås Bergen 57:03
SFE-mila menn 40-49 år
1 224 Vidar Sire Ål Idrettslag Torpo 39:11
2 218 Stig Solheim Florø 39:14
3 282 Eivind Senneset Flora CK Florø 39:21
4 228 Svein Ove Alisøy Førde IL Førde 39:58
5 221 Eivind Rauset Gloppen FIL Sandane 40:54
6 276 Arne Løkkebø Eikefjord IL Eikefjord 41:18
7 217 Odd Arild Dale Førde IL Førde 42:16
8 219 Jan Erik Øygard Førde IL Førde 43:43
9 299 Andre Høyset EIL Friidrett Eikefjord 43:51
10 298 Martin Eimhjellen Hyen IL Hyen 44:02
11 226 Otto Svein Ramsdal Flora CK FLORØ 45:43
12 222 Stein Kjetil Holvik Florø 46:19
13 227 Børge Svardal SFE-BIL Florø 46:58
14 223 John Anders Økland Askvoll 49:47
15 225 Terje Lyngstad Jølster IL Førde 55:44
16 281 Anstein Aa Eikefjord 56:10
17 283 Cato Blystad Florø 57:19
SFE-mila menn 50-59 år
1 232 Magnar Solheim Norddalsfjord IL Florø 36:11
2 233 Geir Tore Leversund Eikefjord IL Eikefjord 41:03
3 288 Aage Torvanger Florø Turn & IF Florø 41:45
4 244 Dagmund Ramsdal Flora CK Florø 42:50
5 242 Einar Strand Olden IL Olden 43:03
6 230 Albert Frøyen Florø 43:10
7 297 Ove Grimsbø Førde IL Førde 44:25
8 243 Gustav Johan Nydal STX Norway Florø AS Florø 44:57
9 234 Frode Geir Farsund Førde IL Førde 46:05
10 240 Brynjar Holsen Eikefjord IL Eikefjord 48:27
11 241 Per-Øyvind Sørbø Eikefjord Fotball Eikefjord 48:44
12 229 Rune Holme Florø Turn & IF Florø 48:46
13 239 Kjartan Kvellestad Florø Turn & IF Florø 49:33
14 237 Norvald Ospehaug Naustdal 49:58
15 236 Leif Kilnes Førde IL Førde 50:46
16 273 Bjarne Morken Førde 54:42
SFE-mila menn 60-69 år
1 251 Odd Haugsbakk Naustdal 50:18
2 250 Oddvar Helgås Tambarskjelvar IL Naustdal 50:45
3 248 Terje Mo Førde 51:17
4 252 Bjarte Johan Erdal Sparebanken S og Fj Førde 53:02
5 300 Arne Hauge Høyanger 53:48
6 254 Andreas Etterlid Førde IL Førde 56:12
7 249 Terje Trengereid Florø 57:37
8 245 Magnar Gangsø Sande i S.fjord 58:06
9 253 Hans Bjørn Kvalsvik Florø Turn & IF Florø 58:57
10 246 Nils Lauvås Lindås IL Lindås 1:07:04
SFE-mila menn 70-79 år
1 256 Kjell Odd Steinset Jølster IL Skei i Jølster 49:48
2 272 Sigmund Solheim Florø Turn & IF Florø 52:33
3 255 Knut Thuland Naustdal 1:13:21
SFE-mila kvinner 12-16 år
1 259 Lina Kristine Sørbø Eikefjord IL Eikefjord 48:43
SFE-mila kvinner 30-39 år
1 261 Marit Stuhaug Tambarskjelvar IL Naustdal 44:18
2 286 Bente Bakke Nødset Aktiv Mot Kreft Førde 44:43
3 260 Camilla Elisa Savland Tambarskjelvar IL Naustdal 48:23
4 293 Kristin Guldhav Aktiv Mot Kreft Førde 55:00
5 295 Camilla Laukeland Aktiv Mot Kreft Førde 58:06
SFE-mila kvinner 40-49 år
1 266 Monique Eide Florø 47:48
2 263 Ingunn Selås Florø Turn & IF Florø 48:28
3 285 Anja Lena Selstad Eggen Aktiv Mot Kreft Førde 50:28
4 262 Unni Kvamme Haukedalen 51:54
5 289 Solveig Stranden Fadnes Aktiv Mot Kreft Førde 53:09
6 284 Lise Monsen Florø Turn & IF Florø 56:17
7 264 Gry Aase Alnes Førde 56:23
8 265 Turid Vallestad Haukedalen IL Haukedalen 1:00:53
9 294 Kristin Burø Aktiv Mot Kreft Førde 1:01:00
SFE-mila kvinner 50-59 år
1 269 Anna Margrethe Tråve Lærdal IL Borgund 40:53
2 292 Oddny Ringheim Kondis Bergen Fana 48:33
3 287 Hilde Karine Tandstad Aktiv Mot Kreft Naustdal 51:34
4 291 Helene Nes Aktiv Mot Kreft Søreidgrend 53:10
5 278 Anne Marie Fagerstrøm Florø Turn & IF Florø 1:01:42
SFE-mila kvinner 60-69 år
1 270 Solveig Svardal Eikefjord IL Eikefjord 49:59
2 271 Sigrid Gjelsvik Tambarskjelvar IL Naustdal 51:55
GDF SUEZ – 5km menn 12-13 år
1 402 Vetle Uhre Hammersvik Førde IL Friidrett Førde 18:31
2 406 Erik Johannessen Skrede Førde IL Friidrett Førde 19:44
3 450 Brage Burø Sunde Førde Il Langrenn Førde 19:54
4 403 Håvard Moen Taule Førde IL Friidrett Førde 19:57
5 408 Eirik Rauset Sandane Turn & IL Sandane 20:18
6 407 Johan Johannessen Skrede Førde IL Friidrett Førde 21:10
7 401 Kent Ove Sæten Hyen IL Hyen 22:23
8 405 Vebjørn Litsheim Løkkebø Førde IL Friidrett Førde 22:47
9 447 Sondre Hovland Florø 22:52
10 456 Tore Eimhjellen Hyen IL Hyen 25:49
11 445 Christian Andreas Eggen Førde IL Friidrett Førde 27:11
12 404 Skjalg Are Lyngstad Florø Turn & IF FLORØ 27:18
13 438 Isac Skjølberg Bremanger IL Bremanger 27:30
14 439 Matias Skjølberg Bremanger IL Bremanger 28:10
15 440 William Bakken Jevnaker IF Jevnaker 28:55
GDF SUEZ – 5km menn 14-15 år
1 410 Andreas Rauset Sandane Turn & IL Sandane 18:12
2 458 Jostein Vedvik Førde IL Førde 20:52
3 436 Einar Hope Kleppenes Flora CK Florø 23:08
4 409 Vegard Ramsdal Flora CK Florø 25:32
GDF SUEZ – 5km menn 16-17 år
1 453 Bendik Grimsbø Førde IL Førde 18:07
2 460 Vegard S Hegranes Førde IL Førde 18:29
3 411 Torbjørn Knapstad Endestad Eikefjord IL Eikefjord 19:07
4 412 Joakim Vedvik Førde IL Førde 19:28
5 413 Marius Andre Langø Flora CK Florø 25:48
GDF SUEZ – 5km menn 23-29 år
1 414 Sigurd Hugseth Holme Naustdal 35:07
GDF SUEZ – 5km menn 30-39 år
1 459 Sigbjørn Reigstad Osterøy IL Valestrand 17:18
2 457 Ivar Andre Slinde Jølster IL Førde 20:26
GDF SUEZ – 5km menn 40-49 år
1 415 Jørund Hammersvik Førde IL Friidrett Førde 17:46
GDF SUEZ – 5km menn 50-59 år
1 443 Tom Roger Johansen SAS Group Club Fana 19:49
2 437 Johnny Kleppenes Flora CK Florø 24:43
3 449 Jan Taule Førde IL Førde 25:40
GDF SUEZ – 5km menn 60-69 år
1 446 Harald Nygård Aks-77 Isdalstø 17:44
2 417 Johs Slethaug Hovding Nyborg 24:14
3 416 Ståle Thuland Kyrkjebø IL Kyrkjebø 24:26
4 419 Sigbjørn Vårdal Askvoll 29:47
5 418 Reidar G Huus Flora Turlag Florø 30:55
GDF SUEZ – 5km menn 70-79 år
1 421 Harald Klakegg FØRDE 29:00
2 420 Nils Gisle Fløholm Florø 41:53
GDF SUEZ – 5km kvinner 12-13 år
1 422 Inga Kårstad Skaar Førde IL Friidrett Førde 22:13
2 423 Elise Isolde Stenevik Florø Turn & IF Florø 23:08
3 444 Vilde Sørbotten Johansen Florø Turn & IF Florø 24:03
4 451 Alice Hugøy Florø Turn & IF Florø 33:55
GDF SUEZ – 5km kvinner 14-15 år
1 434 Ingrid Næss Johansen Gneist Fana 19:44
2 424 Renate Pollen Førde IL Førde 22:22
3 425 Åsa Lerum Førde IL Førde 23:18
GDF SUEZ – 5km kvinner 16-17 år
1 426 Selma Andreassen Florø Turn & IF Florø 23:18
2 435 Kamilla Hope Kleppenes Florø Turn & IF Florø 23:43
3 455 Camilla  Eimhjellen Hyen IL Hyen 29:10
GDF SUEZ – 5km kvinner 18-22 år
1 454 Beth Alice Eimhjellen Hyen IL Hyen 30:08
GDF SUEZ – 5km kvinner 30-39 år
1 427 Kathrine Holme Holme Jessheim 35:07
GDF SUEZ – 5km kvinner 40-49 år
1 429 Gry Vågane Jølster IL Skei i Jølster 20:32
2 430 Ann-Sissel Tresnes Florø 22:47
3 441 Ann Mari Sundal Bøe Florø Turn & IF Florø 23:57
4 442 Vivian Nekkøy Florø Turn & IF Florø 27:27
5 428 Vigdis Guddal EWOS Florø 28:18
GDF SUEZ – 5km kvinner 50-59 år
1 448 Anne Sissel Nordbotten Fjord1 Florø 24:42
2 431 Irene Knapstad Eikefjord IL Eikefjord 28:29
GDF SUEZ – 5km kvinner 60-69 år
1 433 Magnhild Myklebust Florø Turn & IF Florø 25:28
SFE-mila mosjon
Øivind Gjengseth Nordea IL
500 Sølvi Annie Eriksen Florø
501 Ingunn Skeide Bulandet
502 Ståle Mulehamn Svelgen Turn & IF
503 Øyvind Nordtveit Florø
504 Thomas Hagen Bjørøyhamn
505 Waka Takayanagi Robert Florø
506 Janecke Pedersen Florø
507 Harry Gram Førde IL
508 Turid Steen Weckhorst Florø
509 Martin Grotle FSM
510 Torill Irene Barstad Florø
511 Tove Beverli Stavø Stavang
521 Anny Langø Florø Turn & IF
268 Sissel Berle Florø
512 Sissel Svarthumle Strømmen Florø
513 Reidar Høyset Eikefjord IL
514 Petter Refsnes Florø
515 Gerd-Sissel Kinn Florø
516 Vidar Steinhovden Trondheim
517 Ingebjørg Barstad Florø
519 Ragnhild Høyset Eikefjord IL
522 Siv Madsen Florø
525 Tore Havn Florø
526 Ingrid Myklebust Florø
527 Kari-Ann Søreide Florø
528 Sissel Risnes Førde
Rolf Endestad Florø
Robert Endestad Florø
GDF SUEZ – 5km mosjon
700 Bjørg Reknes Florø Turn & IF
701 Marit Solheim Sørdal Florø
702 Kåre Ness Askvoll
703 Oddvar Kjell Grotle Florø Turn & IF
704 Erik Veum Florø
705 Sissel A Nødset Grotle Fjord1
706 Vilde Slettevold Florø
708 Ola Sørdal Florø
709 Marit Bjerck Værøy Florø
710 Håvard Vedvik Florø
711 Målfrid Ottesen Florø Turn & IF
712 Randi Leirvåg Florø
713 Margot Svarthumle Florø Turn & IF
714 Jorunn Sundal Høyanger
715 Herdis Elin Lexau Florø Turn & IF
716 Liv Jorunn Vassbotn Aktiv Mot Kreft
717 Norunn Stavø Florø Turn & IF
718 Maren Johansen Myklebust Dale
719 Gisle Skjølberg Bremanger IL
720 Einar Bårdsen Naustdal
721 Øystein Bang-Olsen Flora VGS
722 Randi Olsen Førde
723 Hilde Ørjansen Florø
724 Therese Hanebrekke Florø Turn & IF
725 Esma Hugøy Florø Turn & IF
726 Solveig Ørnehaug Florø Turn & IF
727 Egil Gulholm Tambarskjelvar IL
728 Steinar A Midtbø Norddalsfjord IL
Kongleløpet (4,2km)
1 Serine H. Skomsvoll Florø
2 Aksel H.  Skomsvoll Florø
8 Elham Rostamy Florø
9 Sarhar Khasherin Florø
10 Gabriel Berg Lillestøl Florø
11 Odin Askevold Lillestøl Florø
12 Snorre Askevold Lillestøl Florø
13 Emma Sandvik Langø Florø
14 Magnus Andre Høyset Eikefjord
15 Tove Angelica Høyset Eikefjord
16 Mathias Rauset Sandane
17 Simen Rauset Sandane
22 Jakob Stubhaug Florø
23 David Stubhaug Florø
24 Oda Hage Lambrechts Førde
25 Benedicte Sofie Egge Førde
26 Victoria Louise Egge Førde
29 Kristian Bergvoll Gjelsvik Florø
30 Sigurd Levin Savland Naustdal
31 Sverre Olai Savland Naustdal
32 Kristoffer Einebærholm Brandsøy Florø
33 Oskar  Gjervik Florø
35 Elias Hovland Florø
36 Gard Lindeberg Solheim Florø
37 Petter Andre Midtbø Florø
38 Sivert Midtbø Florø
39 Lasse Midtbø Florø
40 Mathilde M. Johansen Florø
41 Thale Sørbotten Johansen Florø
42 Iselin J.  Myklebust Dale
43 Mira Valvik Snæland Naustdal
46 Henriette Stigen Florø
47 Hedda Stigen Florø
48 Isabella Felle Clementsen Florø
49 Julianne Felle Clementsen Florø
50 Maria Esp Ellingsund Florø
51 Inger-Marit  Soltvedt Florø
52 Janne_kristin Soltvedt Florø
53 Hans-Erik Soltvedt Florø
54 Trond-Vegard Soltvedt Florø
55 Synnøva Kårstad Skaar Førde
56 Areill Ulltang Savland Førde
57 Petter Odin Erlingsson Florø
58 Imre Tobias Erlingsson Florø
59 Selma Førde Florø
60 Sigrid Selås Stavang Florø
61 Mathilde Vedvik Ødejord Florø
62 Ruffa Storevik Solheim Florø
63 Christoffer Storevik Solheim Florø
64 Malin Sunnarvik Florø
67 Ørjan Ørjansen Solheim Florø
68 Thea Ørjansen Solhem Florø
69 Lisa  Engen Florø
71 Ingerid  Alvsåker Florø
72 Vegard Alvsåker Florø
73 Anna Melvær Florø
74 Johan Melvær Florø
75 Odin Hjellbrekke Svoen Naustdal
76 Andreas H Sleck Florø
77 Isabella H Sleck Florø Turn & IF
78 Olivia H Sleck Florø Turn & IF
79 Fredrik B Råheim Førde
80 Martin B Råheim Førde
81 Iris Nielsen Florø
82 Sondre Pedersen Florø
83 Andrine L Horgen Florø
84 Lina E Brandsøy Florø
85 Margaret G Grov Florø
86 Odin Storøyen Florø
87 Marthe T Refsnes Florø
88 Johanne Gjøringbø Florø
89 Tilde Gjøringbø Florø
90 Milly Fjæreide Florø
91 Martin Rognaldsen Florø
92 Ingrid Rognaldsen Florø
93 Daniel Jacobsen Førde
94 Marte Strømmen Florø
95 Alice Hugøy Florø
96 Hanne Brendehaug Florø
97 Sander Thorstensen Florø
98 Theo Thorstensen Florø
99 Christoffer Torstensen Florø
100 Marino Eimhjellen Hyen
101 Emine S Brandsøy Florø
102 Matheo S Brandsøy Florø
103 Ragni Storøien Florø
104 Helle Storøien Florø
105 Frøya Storøien Florø
106 Remi Heltne Florø
107 Mathias K Tordal Florø
108 Bertine Edvardsen Florø
109 Eirin Edvardsen Florø
110 Sofia K Ullaland Florø
111 Mariann G Olsen Florø
112 Markus Stubhaug Florø
113 Maria M Bjerck Florø
114 Anna M Bjerck Florø
115 Sindre H Underlid Florø
116 Sofie Hermine H Underlid Florø
117 Arve Madsen Florø
118 Evelyn Muchon Florø
119 Claus Muchon Florø
Statistikk 2012: (oppdatert 23.04.2012)
13 Maraton
23 Halvmaraton
89 10km konkurranse
58 5km konkurranse
29 10km mosjon
28 5km mosjon
102 Kongleløpet
342 Totalt
Florø Maraton Rett Vest
Resultatliste 16. april 2011
Resultatliste for Rett Vest 16. April 2011
Maraton menn 17 – 34 år
1 1 Joar Moldskred Hakallestranda Haddal 2:56:14
2 14 Anders Rydahl DAT Hellerup – Danmark 3:03:29
Maraton menn 40 – 44 år
1 16 Frode Johansen Godvik Godvik 3:09:40
2 2 Torbjørn Os Førde CK Naustdal 3:15:34
3 3 Geir Nygård Førde CK Førde 3:17:38
Maraton menn 45 – 49 år
1 6 Helge Hafsås Olden IL Olden 2:50:01
2 15 Bjørn Fretland IL Jotun Øvre Årdal 3:09:39
3 4 Odd Gunnar Tveit Birkenes IL Vennesla 3:10:53
4 5 Sverre Solhaug Espeland 3:59:23
Maraton menn 50 – 54 år
1 19 Alf Gaupås Ytre Arna 4:13:05
Maraton menn 55 – 59 år
1 7 Kåre Fauske Gaular IL Bygstad 4:03:00
2 8 Lars Raae Stryn IL Stryn 4:26:38
3 9 Inge Asbjørn Haugen Hornindal IL Nordfjordeid 4:35:40
Maraton menn 60 – 64 år
1 10 Helge Fuglseth Kondis-Ålesund Ålesund 3:23:42
2 18 Torstein Østvik Kleppe 4:11:15
3 17 Wiggo Bakken Jevnaker 4:47:30
Maraton menn 65 – 69 år
1 11 Leif Eriksen Hitra Friidrettsklubb Hitra 4:17:03
2 12 Per Jan Helset Helset Team Langevåg 4:45:16
Maraton kvinner 45 – 49 år
1 13 Tove Dybvad Lom IL Lom 4:38:04
Halvmaraton menn 17 – 34 år
1 100 Lars Bjørbæk Florø 1:38:01
2 128 Nils Magnus Eliassen Kristiansund 1:41:43
Halvmaraton menn 35 – 39 år
1 101 Jan Olav Tjønneland Viksdalen IL Førde 1:19:56
2 130 Kurt Norheim Hafslo IL Hafslo 1:31:09
3 127 Svein Book Dalsgård Bergen 1:56:45
Halvmaraton menn 40 – 44 år
1 102 Arvid Haugen Dale IL Dale 1:38:50
Halvmaraton menn 45 – 49 år
1 103 Rune André Jensen Hitra Friidrettsklubb Melandsjø 1:20:18
2 105 Per Oddvar Lien Kyrkjebø IL Kyrkjebø 1:31:55
3 131 Thomas Andersson Gursken 1:41:33
4 104 Charles Litsheim Akilles Førde 1:42:40
Halvmaraton menn 50 – 54 år
1 107 Dagmunn Fauske Sande I Sunnfjord 1:36:34
2 106 Henk Van Der Molen Svanøybukt 1:38:10
Halvmaraton menn 55 – 59 år
1 111 Jonfinn Bremnes Telenor BIL Sandefjord 1:46:18
2 109 Egil Jacobsen Førde IL Førde 1:46:23
3 110 Edvard Johansen Florø 1:48:42
4 108 Emil Horstad Førde IL Førde 1:50:33
Halvmaraton menn 60 – 64 år
1 114 Jan Solheimslid Førde IL Førde 1:46:51
2 115 Gunnar Øvrebotten Førde 1:48:15
3 113 Rolf Tennebø SFE BIL Sandane 1:53:01
4 116 Kjell M. Fagerlund Hasundgot IL Ulsteinvik 1:53:26
Halvmaraton menn 65 – 69 år
1 119 Tore Mundal Lom IL Lom 1:48:44
2 129 Per Martin Gjerde Hasundgot IL Ulsteinvik 1:54:41
3 120 Steinar Øen Tertnes IL Tertnes 2:06:28
4 118 Terje Trengereid Florø 2:09:03
Halvmaraton menn 70 – 74 år
1 133 Jan Lillemoen Fyllingen Fyllingsdalen 2:01:24
Halvmaraton kvinner 17 – 34 år
1 126 Audhild Hestad Gaular IL Førde 1:28:25
2 132 Elisabeth Lothe Eltvik Florø 1:36:41
3 134 Anne Lise Rygg Førde 1:53:11
Halvmaraton kvinner 35 – 39 år
1 121 Gudrunn B Nyheim Førde 2:18:35
Halvmaraton kvinner 40 – 44 år
1 124 Torill Domstein Måløy 2:05:03
2 123 Gunn Vigdis Myklatun Førde 2:31:48
10km menn 12 – 16 år
1 290 Phillipp Helle Ålesund FIK Ålesund 44:40
2 200 Kristian Tjønneland Førde 48:16
3 201 Mass Bendik Øygard Reksten Indre Reksta Rognaldsvåg 49:27
4 202 Ole Martin Tjønneland Førde CK Førde 51:24
10km menn 17 – 29 år
1 215 Marius Vedvik Førde IL Førde 35:43
2 212 Knut Solheim Norddalsfjord IL Florø 37:33
3 211 Even Eide Onstad Florø Seilforening Florø 42:08
4 205 Priit Paidla RCNUWC Estonia Flekke 44:51
5 230 Øyvind Olav Ramsdal Florø 45:26
6 206 Lars Andreas Trengereid Florø 46:49
7 213 Gray Barrett RCNUWC USA Flekke 47:11
8 203 Terje Kristoffer Trengereid Florø 47:22
9 208 Gareth Short RCNUWC Wales Flekke 51:04
10 209 Andrew Stich RCNUWC Canada Flekke 56:23
11 207 Samuel Diaz Pulgar RCNUWC Venezuela Flekke 57:12
12 210 Christopher Cheung RCNUWC Hong Kong Flekke 1:06:26
10km menn 30 – 39 år
1 226 Ivar Andre Slinde Vassenden 37:55
2 224 Terje Askevold Askvoll/Holmedal IL Bergen 42:00
3 217 Kenneth Meidell Oslo 42:30
4 221 Jan Grov Hyen IL Florø 45:05
5 220 Bård N Åsnes Førde Tennis Førde 47:33
6 219 Børre Eimhjellen Florø 49:20
7 218 Alf Reidar Bolset Førde 50:28
8 225 Pål Johanessen Oppegård IL Oppegård 52:47
9 216 Trond Lauvås Bergen 58:11
10 223 Kenneth Lauvås Bergen 59:33
10km menn 40 – 49 år
1 236 Jan Arve Solheim Florø 36:11
2 229 Svein Ove Alisøy Førde IL Førde 39:15
3 231 Stig Solheim Florø 40:29
4 293 Inge Værøy Florø 40:53
5 234 Eivind Rauset Sandane TIF Sandane 42:11
6 240 Odd Arild Dale Førde IL Førde 42:19
7 281 Knut Kongsvik Førde IL Førde 43:30
8 280 Rolf P Pedersen Saga Bowling Florø 44:34
9 237 Andre Høyset Eikefjord IL Friidrett Eikefjord 44:38
10 239 Otto Svein Ramsdal Flora CK Florø 45:56
11 232 Jan Erik Øygard Førde IL Førde 46:06
12 283 Martin Skulbørstad Florø 47:34
13 238 Ove-Andre Tjønneland Førde CK Førde 48:40
14 228 Georg Johansen Florø 49:19
15 286 Henning Finstad Førde IL Førde 49:30
16 297 Einar Solheim Førde 52:42
17 235 Anstein Aa Eikefjord IL Eikefjord 53:27
18 227 Olav Ommedal Florø 54:48
19 285 Bjarte Indrehus Florø 59:36
10km menn 50 – 59 år
1 245 Magnar Solheim Norddalsfjord IL Florø 36:52
2 254 Geir Tore Leversund Eikefjord IL Eikefjord 41:42
3 249 Dagmund Ramsdal Flora CK Florø 41:45
4 244 Einar Strand Olden IL Olden 42:59
5 241 Frode Geir Farsund Førde IL Førde 43:22
6 251 Albert Frøyen iVest Consult Florø 43:58
7 299 Ove Grimsbø Førde 46:04
8 253 Gustav Johan Nydal Florø 46:05
9 252 Kjell-Arne Hjellbrekke Førde IL Førde 46:50
10 298 Bjørn Kristian Sunde Førde 47:40
11 302 Torgeir Herstad Naustdal 49:52
12 246 Kjartan Kvellestad Florø Turn & IF Florø 50:04
13 243 Brynjar Holsen Eikefjord IL Eikefjord 50:12
14 247 Per-Ove Gjerde Svelgen 51:46
14 250 Stig Gjerde Svelgen TIF Svelgen 51:46
16 301 Rune Holme Florø Turn & IF Florø 52:14
17 289 Bjarne Morken Førde 53:27
18 242 Steinar A Midtbø Norddalsfjord IL Florø 55:12
19 294 Dag Eliassen Florø 55:27
20 248 Magnar Gangsø Sande I Sunnfjord 58:34
10km menn 60 – 69 år
1 262 Kjell Gillestad Sparebanken SFJ BIL Førde 44:15
2 300 Bjarte Johan Erdal Førde 53:06
3 261 Einar Bårdsen Naustdal 53:26
4 258 Terje Mo Førde 53:46
5 260 Kip Sumner RCNUWC Canada Flekke 56:24
6 263 Sigbjørn Vårdal Askvoll 58:35
7 265 Andreas Etterlid Førde IL Førde 1:00:13
8 296 Nils Lauvås Lindås IL Lindås 1:00:52
9 264 Hans Bjørn Kvalsvik Florø Turn & IF Florø 1:02:05
10 257 Atle Mortensen Florø 1:26:36
10km menn 70 – 79 år
1 267 Kjell Odd Steinset Jølster IL Skei I Jølster 50:57
2 266 Sigmund Solheim Florø Turn & IF Florø 54:05
10km kvinner 17 – 29 år
1 268 Jorunn Tennebø Bergen 53:19
2 270 Alexandra Solheim RCNUWC Norway Flekke 56:23
10km kvinner 30 – 39 år
1 292 Merete Helgheim Gloppen FIL Deknepollen 39:36
2 295 Bente Bakke Nødset Florø 44:11
3 271 Camilla Elisa Savland Tambarskjelvar IL Naustdal 48:07
4 291 Siv Sørbø Florø 56:43
10km kvinner 40 – 49 år
1 282 Anita Buarøy Stenevik Florø Turn & IF Florø 44:21
2 272 Monique Eide Florø 47:37
3 273 Lise Monsen Florø 55:20
4 274 Turid Vallestad Haukedalen IL Haukedalen 58:23
5 275 Linda Tjønneland Førde 58:44
10km kvinner 50 – 59 år
1 277 Anna Margrethe Tråve Lærdal IL Borgund 41:09
2 276 Norunn Stavø Florø Turn & IF Florø 44:06
3 284 Anne Marie Fagerstrøm Florø Turn & IF Florø 56:59
10km kvinner 60 – 69 år
1 278 Sigrid Gjelsvik Tambarskjelvar IL Naustdal 53:12
GDFN – 5km menn 12 – 13 år
1 402 Eirik Rauset Sandane TIF Sandane 20:00
2 435 Erik Johannessen Skrede Førde IL Førde 20:52
3 447 Håvard Moen Taule Førde 21:04
4 438 William Buarøy Stenevik Florø Turn & IF Florø 22:07
5 450 Brage Burø Sunde Førde 23:12
6 401 Einar Hope Kleppenes FSK Florø 26:48
7 437 Christian Andreas Egge Førde 28:10
8 400 Samuel Johan Sårheim Florø 34:35
GDFN – 5km menn 14 – 15 år
1 404 Andreas Rauset Sandane TIF Sandane 19:27
2 403 Vegard Ramsdal Flora CK Florø 30:43
GDFN – 5km menn 16 – 17 år
1 406 Torbjørn Knapstad Endestad Eikefjord IL Eikefjord 20:58
2 449 Hallvard Burø Sunde Førde 23:13
3 407 Per Anders Sårheim Florø 26:07
5km menn 18 – 22 år
1 440 Odd-Anders Grimsbø Varegg IL Førde 17:24
2 408 Thabiso Kunene RCNUWC Swaziland Flekke 39:49
3 409 Serban Giurgi RCNUWC Romania Flekke 39:50
5km menn 30 – 39 år
1 451 Sigbjørn Reigstad Valestrandfossen Valestrandfossen 17:32
2 436 Atle Skrede Førde IL Førde 18:49
5km menn 40 – 49 år
1 444 Martin Eimhjellen Hyen IL Hyen 21:16
2 411 Per Christian Engdal Florø 25:52
3 410 Helge Sårheim Florø 25:59
5km menn 50 – 59 år
1 412 Tom Roger Johansen SAS Klubben Fana 19:48
5km menn 60 – 69 år
1 442 Harald Nygård AKS-77 Isdalstø 18:33
2 413 Ståle Thuland Kyrkjebø IL Kyrkjebø 25:36
3 415 Nils Midling Hansen Askvoll 25:44
5km menn 70 – 79 år
1 416 Harald Klakegg Førde IL Førde 29:56
5km menn 80 – 89 år
1 417 Kåre Ness Askvoll/Holmedal IL Askvoll 33:48
GDFN – 5km kvinner 12 – 13 år
1 418 Inga Kårstad Skaar Førde Friidrett Førde 24:31
2 419 Vilde Johansen Florø Turn & IF Florø 26:22
GDFN – 5km kvinner 14 – 15 år
1 421 Ingrid Næss Johansen Gneist Friidrett Fana 20:14
2 420 Kamilla Hope Kleppenes FSK Florø 22:52
3 446 Camilla Eimhjellen Hyen IL Hyen 28:09
GDFN – 5km kvinner 16 – 17 år
1 422 Mari Bjørvik Wefring Florø 22:33
2 445 Beth-Alice Eimhjellen Hyen IL Hyen 27:33
5km kvinner 18 – 22 år
1 423 Birgitte Knapstad Endestad Eikefjord IL Eikefjord 27:37
2 425 Aina Herimpitiavana RCNUWC Madagascar Flekke 28:03
3 427 Elise Knapstad Endestad Eikefjord IL Eikefjord 31:52
5km kvinner 30 – 39 år
1 428 Elin Wiggen Oppegård IL Oppegård 25:22
3 448 Elin Dvergsdal Naustdal 32:26
5km kvinner 40 – 49 år
1 432 Ann-Sissel Tresnes Florø 23:38
2 439 Ellen Frøyen Florø 27:38
3 431 Ingunn Bergheim Eikefjord IL Eikefjord 28:42
4 429 Anne Ramsdal Florø 29:47
5 430 Heidi Sårheim Florø 34:35
5km kvinner 50 – 59 år
1 434 Bjørg Reknes Florø Turn & IF Florø 25:40
2 433 Irene Knapstad Eikefjord 29:27
5km kvinner 60 – 69 år
1 443 Magnhild Myklebust Florø Turn & IF Florø 25:31
10km utan tidtaking
279 Solveig Svardal Eikefjord IL Eikefjord
500 Ingebjørg Barstad Jentutten Florø
501 Nils Gisle Fløholm Florø
502 Jorunn Sundal Florø Turn & IF Høyanger
503 Ester Frøyen Florø
505 Torill Irene Barstad Jentutten Florø
506 Gerd-Sissel Kinn Florø
507 Sølvi Annie Eriksen Jentutten Florø
508 Leif-Martin Reknes Florø Turn & IF Florø
509 Reidar Høyset Eikefjord IL Eikefjord
510 Sissel Svarthumle Strømmen Florø
511 Anny Langø Jentutten Florø
512 Rolf Endestad Florø
513 Oddvar Førde Svelgen TIF Svelgen
514 Ingunn Selås Florø Turn & IF Florø
515 Ingunn Skeide Bulandet IL Bulandet
516 Vidar Steinhovden Trondheim Trondheim
517 Ståle Mulehamn Svelgen TIF Svelgen
518 Jofrid Sundal Florø Turn & IF Florø
519 Turid Steen Weckhorst Jentutten Florø
520 Martin Inge Grotle FSM Florø
521 Jorunn Giil Florø
522 Oddvar Kjell Grotle Florø
523 Harry Gram Førde IL Førde
524 Erling Melvær Florø Skytterlag Florø
525 Ragnhild Høyset Eikefjord IL Eikefjord
526 Hildegunn Kvistad Florø
527 Eldrid Ryste Florø
528 Johannes Bø Florø
529 John Bakke Svelgen
530 Bjørn Johnsen Florø
531 Olgeir Sundal Florø
532 Øyvind Gjengseth Florø
5km utan tidtaking
426 Tangut Degfay RCNUWC Ethiopia Flekke
405 Marius Andre Langø Flora CK Florø
700 Margot Svarthumle Florø
701 Målfrid Ottesen Florø
702 Bertel Gjøringbø Florø
703 Kristian Grotle FSM Florø
704 Willy Edwardsen Florø
705 Jørgen Solheim Førde
707 Herdis Elin Lexau Florø Turn & IF Florø
708 Gro Breidvik Sørbotten Tambarskjelvar IL Naustdal
709 Sissel Nødset Grotle Jentutten Florø
712 Ronny Sørbotten Tambarskjelvar IL Naustdal
713 Anders Olai Grotle FSM Florø
714 Tove B Stavø Stavøy
715 Odd Nedrebø Førde
716 Johnny Kleppenes FSK Florø
717 Reidar Huus Florø
718 Tone Naustdalslid Naustdal
719 Skjalg Are Lyngstad Florø
721 Aksel Holme Førde IL Førde
722 Marit Bjerck Værøy Florø
723 Erik Veum Florø
724 Janne Hjelle Stavøy
725 Egil Gulholm Tambarskjelvar IL Naustdal
Kongleløpet (4,2km)
800 Sofie Hovland Florø
801 Tuva Wiggen Florø
802 Mads Skulbørstad Florø
803 Leander-Nikolai Jacobsen Høyvik Florø
804 Hilde Ørjansen Florø
805 Amalie Døskeland Høyvik Florø
806 Henrik Engdal Florø
807 Linnea-josefine Jacobsen Høyvik Florø
808 Sander Engdal Florø
809 Ingvild Gulbrandson Hammerseth Florø
810 Oskar Gjervik Florø
811 Andrine Langedal Horgen Florø
812 Karoline Gjervik Florø
814 Celine Bekkevold Bundlie Florø
815 Liva Bertine Nordvik Florø
816 Kristin Gulbrandson Florø
817 Simen Rauset Sandane TIF Sandane
818 Frode Langedal Aune Florø
819 Thea Trengereid Brendø Florø
820 Liam-Alexander Jacobsen Høyvik Florø
821 Sivert Tjønneland Førde
822 Thomas Wiggen Florø
823 Elias Hovland Florø
824 Mathias Rauset Sandane TIF Sandane
825 Thale Johansen Florø Turn & IF Florø
826 Hedda Skulbørstad Florø
829 Fride Sørbø Florø
830 Christopher S. Solheim Florø
831 Ruffa S. Solheim Florø
832 Niklas Hillersøy Førde
833 Stina Hillersøy Førde
834 Thea Ørjansen Solheim Florø
835 Ørjan Ørjansen Solheim Florø
838 William Landøy Kirketeig Florø
839 Axel Landøy Kirketeig Florø
840 Andrine Landøy Kirketeig Florø
841 Leah Sisi  Aukland Florø
842 Emily Aukland Florø
843 Emma Marie F. Halvorsen Florø
844 Henrik F. Halvorsen Florø
845 Nora F.  Halvorsen Florø
846 Tuva Eliassen  Huus Florø
847 Sivert E. Andersen Florø
848 Elise E. Andersen Florø
849 Mari E. Andersen Florø
852 Willy Stubhaug Holme Florø
853 Jessica H.  Bjørnset Florø
854 Lucas H. Bjørnset Florø
855 Lasse Midtbø Florø
856 Sivert Midtbø Florø
857 Petter A.  Midtbø Florø
858 Gard L. Solheim Florø
859 Karl Mortensen Florø
860 Mathias Mortensen Florø
861 Markus Mortensen Florø
862 Marte Nødset Førde
863 Kristine Nødset Førde
864 Isabella Felle Clementsen Florø
865 Julianne Felle Clementsen Florø
866 Kristen Hollevik Skomsvoll Florø
867 Serine Hollevik Skomsvoll Florø
868 Tord Hollevik Skomsvoll Florø
869 Aksel Hollevik Skomsvoll Florø
870 Emma Sande Øvrebotten Florø
871 Emil Sande Øvrebotten Florø
872 Magnus Andrè Høyset Florø
873 Tove Angleica  Høyset Florø
874 Kaja Johannessen Skrede Førde
875 Johan Johannessen Skrede Førde
876 Marie Johannessen Skrede Førde
877 Frøya Strømmen Florø
878 Benedicte Sofie Egge Førde
879 Henrik Eugen Egge Førde
880 Victoria Louise Egge Førde
881 Henriette Stigen Florø
882 Hedda Stigen Florø
883 Simon Dvergsdal Engevik Naustdal
884 Lone Dvergsdal Engevik Naustdal
885 Jakob Stavang Stubhaug Florø
886 David Stavang Stubhaug Florø
887 Markus Stavang Stubhaug Florø
892 Alina Stavø Førde
893 Sigurd Savland Naustdal
894 Matheo Stavø Brandsøy Florø
895 Henrik Haugland Florø
898 Rebekka Herstad Naustdal
899 Sedrik Kaupi Norheim Hafslo
900 Kaspian Kaupi Norheim Hafslo
901 Lukas Langø Florø
902 Leander Langø Florø
903 Sofie Bøhmer Florø
904 Oliver Bøhmer Florø
905 Marte Strømmen Florø
906 Kine Jeanett Heggheim Florø
907 Kristoffer E Brandsøy Florø
908 Mathilde Grotle Florø
909 Marius Eimhjellen Hyen
910 Even Johan Haslerud Florø
911 Kristina Tennebø Myrhol Førde
912 Oliver Tennebø Myrhol Førde
913 Andreas N Brandshaug Florø
914 Fride Dyrli Frøyen Florø
915 Mari Skarstein Florø
916 Anna Skarstein Florø
917 Synnøva K Skaar Førde
Florø Maraton Rett Vest
Resultatliste 24. april 2010
Resultatliste Rett Vest 24. April  2010
Maraton menn 17 – 34 år
1 1 4:12:07 Bård N. Åsnes Førde Tennis Førde
Maraton menn 35 – 39 år
1 20 3:00:24 Per Olav Bøyum Leikanger
Maraton menn 40 – 44 år
1 5 2:46:47 Helge Hafsås Olden IL Olden
2 4 2:49:52 Audun Skogen Hakallestranda Kondisjonslag Innvik
3 2 3:36:23 Geir Nygård Førde CK Førde
Maraton menn 45 – 49 år
1 19 3:49:52 Knut Sollid Hornindal IL Hornindal
2 6 4:03:17 Sverre Solhaug Espeland
Maraton menn 50 – 54 år
1 21 4:02:33 Alf Gaupås DNM Bergen Ytre Arna
Maraton menn 55 – 59 år
1 8 3:56:22 Kåre Fauske Gaular IL Bygstad
2 9 4:02:50 Inge Asbjørn Haugen Hornindal IL Nordfjordeid
3 18 4:23:24 Lars Raae Stryn IL Stryn
Maraton menn 60 – 64 år
1 12 3:37:30 Helge Fuglseth Ålesund FIK Ålesund
2 13 4:07:21 Kjell Mindor Fagerlund Hasundgot IL Ulsteinvik
3 10 4:18:23 Torstein Østevik Klepp IL Kleppe
4 11 4:27:05 Ola Hilmar Ervik Fonnes
Maraton menn 65 – 69 år
1 14 4:52:22 Knut Anderssen Hvalstad
2 15 5:13:57 Per Jan Helset Langevåg IL Langevåg
Maraton menn 70 – 74 år
1 17 3:58:50 Gunnar Hugo Sanden Eikefjord
Halvmaraton menn 17 – 34 år
1 101 1:17:49 Alexander Bjørvik IK Tjalve Oslo
2 136 1:30:42 Kurt Norheim Hafslo IL Hafslo
3 105 1:41:05 Daniel Holmdahl RCNUWC Sweden Flekke
4 102 1:43:38 Eirik Steine Hasunds Hund Bergen
5 100 1:51:50 Lars Bjørbæk Florø
6 103 1:59:16 David Gonzalez Baptista RCNUWC Venezuela Flekke
Halvmaraton menn 35 – 39 år
1 106 1:32:52 Kenneth Meidell Oslo
2 107 1:49:33 Ove-Andre Tjønneland Førde CK Florø
Halvmaraton menn 40 – 44 år
1 110 1:29:00 Inge Værøy Sogn og Fj Politidistr Florø
2 108 1:34:38 Aksel Rødland Vadheim IL Vadheim
3 109 1:35:00 Torbjørn Os Førde CK Naustdal
4 133 1:41:57 Arne Helge Høgelid Gaular IL Sande i Sunnfjord
5 139 1:52:51 Erik Spissøy Finnsnes
6 138 2:07:32 Olav Mølster Florø
Halvmaraton menn 45 – 49 år
1 114 1:26:45 Bjørn Fretland Jotun IL Øvre Årdal
2 115 1:34:37 Dagmunn Fauske Sande I Sunnfjord
3 116 1:35:50 Per Morten Frivik Vadheim IL Vadheim
4 140 1:39:08 Tommy Fonnes Fonnes
5 112 1:42:07 Charles Litsheim Akilles Førde
6 111 1:43:13 Thomas Andersson Gursken
7 113 1:46:13 Terje Heggheim Florø Turn & IF Florø
Halvmaraton menn 50 – 54 år
1 145 1:27:56 Helge Færø Ostereidet
2 118 1:49:00 Magnus Frøyen Florø
3 117 2:19:09 Øivind Gjengseth Nordea IL Florø
Halvmaraton menn 55 – 59 år
1 119 2:08:47 Karl Jon Agledal Island Offshore Eikefjord
2 135 2:11:31 Bjarne Træland Statoil Mongstad BIL Vågseidet
Halvmaraton menn 60 – 64 år
1 121 1:42:00 Svein Steine Norheimsund IL Norheimsund
2 122 1:53:01 Rolf Tennebø SFE BIL Sandane
3 144 1:59:24 Lars Ulvestad SFE BIL Sandane
Halvmaraton menn 65 – 69 år
1 125 1:49:05 Per Martin Gjerde Hasundgot IL Ulsteinvik
2 141 1:56:48 Johs Suletangen Nyborg
3 124 1:59:56 Terje Trengereid Florø
4 142 2:01:22 Steinar Øen Tertnes
5 123 2:11:10 Hermund Kleppa Syril IL Leikanger
Halvmaraton menn 70 – 74 år
1 143 1:57:37 Jan Lillemoen Fyllingen
2 126 2:12:39 Eivind Skjerven Hornindal IL Stryn
Halvmaraton menn 75 – 79 år
1 127 1:57:37 Per Gundersen Langevåg IL Langevåg
Halvmaraton kvinner 17 – 34 år
1 137 1:26:44 Audhild Hestad Gaular IL Førde
2 134 1:49:16 Frida Karoline Sando Bergen
3 129 1:57:37 Elin Hallenstvedt FKF BIL Tiller
4 128 2:04:03 Randi Erdal FKF BIL Trondheim
Halvmaraton kvinner 40 – 44 år
1 131 1:54:45 Anne Sophie Juel FFI BIL Oslo
Halvmaraton kvinner 55 – 59 år
1 132 2:06:58 Toril Selvik Jacobsen Førde IL Førde
10km menn 12 – 16 år
1 206 39:20 Roger Øye Pollen Førde IL Førde
2 201 39:24 Oddne Håvardstun Munkvold Førde IL Førde
3 203 43:28 Vegard Svarthumle Bareksten Florø
4 205 44:56 Åsmund Guddal Kvarsvik Florø Turn & IF Florø
5 202 44:56 Preben Sørbø Flora CK Florø
6 204 46:56 Lars Andreas Trengereid Florø
7 200 48:56 Terje Kristoffer Trengereid Florø
8 208 51:01 Øyvind Ramsdal Flora CK Eikefjord
9 300 55:16 John Eivind Warvik Førde
10km menn 17 – 29 år
1 210 37:21 Marius Vedvik Førde IL Førde
2 284 37:53 Knut Solheim Norddalsfjord IL Florø
3 305 41:18 Magnus Reiakvam Førde
4 293 43:26 Said Shahwali Firouzateh Bergen
5 213 45:59 Axel Bjerke RCNUWC Sweden Flekke
6 292 46:23 Haidani Sohrab Florø
7 285 47:15 Ragnar Andreas Solheim Hansen Florø
8 211 52:36 Vidar Vallestad Brandsøy
10km menn 30 – 39 år
1 221 40:53 Gisle Skjølberg Bremanger IL Bremanger
2 220 42:18 Terje Askevold Askvoll/Holmedal IL Bergen
3 217 43:24 Jamshid Abdali Florø
4 215 46:32 Stig Arild Svendsen Savland Tambarskjelvar IL Naustdal
5 461 47:32 Frode Øvrebotten Florø
6 219 47:54 Jan Grov Hyen IL Kleppestø
7 222 48:24 Torstein Sørbø Statoil Forpleining Florø
8 289 52:05 Frank Leversund Florø
9 218 57:38 Kenneth Lauvås Bergen
10 214 58:21 Trond Lauvås Bergen
10km menn 40 – 49 år
1 223 40:39 Stig Solheim Florø
2 226 40:42 Svein Ove Alisøy Førde IL Førde
3 236 41:24 Dagmund Ramsdal Flora CK Eikefjord
4 228 42:42 Knut Kongsvik Førde IL Førde
5 232 42:50 Odd Arild Dale Førde
6 233 43:02 Eivind Rauset Sandane TIF Sandane
7 235 43:49 Andre Høyset Eikefjord IL Eikefjord
8 224 44:06 Albert Frøyen Florø
9 303 44:20 Martin Eimhjellen Hyen IL Hyen
10 238 46:21 Stig Gjerde Svelgen TIF Florø
11 229 46:38 Otto Svein Ramsdal Flora CK Florø
12 237 47:39 Rolf K Almenning FSK Florø
13 225 47:43 Rolf P Pedersen Florø
14 298 48:25 Bjarte Liseth Eikefjord
15 295 49:18 Paul Olav Oos Florø
16 227 50:31 Georg Johansen Florø
17 294 50:53 Stein Kjeltil Holvik Florø
18 288 51:29 Einar Solheim Førde IL Førde
19 230 52:07 Jan Taule Førde IL Førde
10km menn 50 – 59 år
1 257 37:36 Magnar Solheim Norddalsfjord IL Florø
2 258 38:18 Harald Nygård AKS-77 Isdalstø
3 255 40:28 Aage Torvanger Florø
4 241 41:52 Geir Tore Leversund Eikefjord IL Eikefjord
5 256 42:04 Olav Terøy Stavang
6 246 42:38 Einar Strand Olden IL Olden
7 239 45:15 Emil Horstad Førde IL Førde
8 254 45:24 Egil Jacobsen Førde IL Førde
9 249 46:22 Olav Nordgulen IL Høyang Høyanger
10 304 46:46 Svein E Rød Førde
11 242 47:14 Kjartan Kvellestad Florø Turn & IF Florø
12 252 47:21 Brynjar Holsen Eikefjord IL Eikefjord
13 250 48:46 Rune Holme Florø Turn & IF Florø
14 248 49:43 Norvald Ospehaug Tambarskjelvar IL Naustdal
15 50:39 Jon Arne Solvang Eikefjord
16 245 54:59 Steinar Midtbø Norddalsfjord IL Florø
17 253 59:08 Magnar Gangsø Sande I Sunnfjord
18 247 59:39 Arne Hauge Høyanger
19 240 1:02:19 Harry Gram Førde IL Førde
20 299 1:04:01 Ole Johnny Warvik Førde
10km menn 60 – 69 år
1 261 46:28 Kip Sumner RCNUWC Canada Flekke
2 264 47:29 Bjarte Johan Erdal Førde IL Førde
3 262 53:43 Einar Baardsen Naustdal
4 266 57:50 Olav Øvrebotten Svelgen TIF Svelgen
5 267 58:04 Nils Lauvås Lindås IL Lindås
6 260 59:09 Hans Bjørn Kvalsvik Florø Turn & IF Florø
7 259 59:33 Andreas Etterlid Førde IL Førde
10km menn 70 – 79 år
1 268 50:47 Sigmund Solheim Florø
2 286 51:02 Kjell Odd Steinset Jølster IL Skei I Jølster
10km kvinner 17 – 29 år
1 270 55:43 Jorunn Tennebø Bergen
2 269 59:01 Magnhild Aalen Florø Turn & IF Kvammen
10km kvinner 30 – 39 år
1 296 44:14 Bente Bakke Nødset Førde
2 275 48:01 Guri Wangensteen Fiskåbygd
3 291 49:15 Anne Marit Sølvberg Rygg Tambarskjelvar IL Naustdal
4 272 50:11 Camilla Elisa Savland Tambarskjelvar IL Naustdal
5 297 51:15 Anja Lena S Egge Førde
6 271 52:38 Anne Christin Svenkerud Florø Turn & IF Florø
7 274 52:38 Hilde Ladsten Florø Turn & IF Florø
8 273 55:32 Svanhild Tennebø Førde
9 276 1:06:57 Claire Hicks Greensboro NC, USA
10km kvinner 40 – 49 år
1 301 45:24 Anne Schei Tambarskjelvar IL Naustdal
2 278 47:22 Monique Eide Florø Turn & IF Florø
3 279 58:02 Lise Monsen Florø
10km kvinner 50 – 59 år
1 281 56:10 Siri Osnes Florø
10km kvinner 60 – 69 år
1 282 53:54 Sigrid Gjelsvik Tambarskjelvar IL Naustdal
GDFN – 5km menn 12 – 13 år
1 401 20:12 Ola Rognebakke Tambarskjelvar IL Naustdal
2 445 20:28 William Stenevik Florø Turn & IF Florø
3 402 20:55 Andreas Rauset Sandane TIF Sandane
4 400 31:53 Vegard Ramsdal Flora CK Eikefjord
5 450 32:36 Lars Daniel U Heimseter Eikefjord IL Eikefjord
GDFN – 5km menn 14 – 15 år
1 403 18:18 Erlend Moen Taule Førde IL Førde
2 404 23:00 Arne Bjarne Landøy Florø
GDFN – 5km menn 16 – 17 år
1 405 19:42 Even Eide Onstad Florø Turn & IF Florø
5km menn 18 – 22 år
1 410 18:27 Motlatsi Nkhahle RCNUWC Lesotho Flekke
2 408 19:33 Daniek Saman RCNUWC Netherlands Flekke
3 456 19:41 Mads Knutsen Florø
4 460 21:44 Daniel Mallasvik Tambarskjelvar IL Naustdal
5 409 22:11 Hamahu Allah RCNUWC W. Sahara Flekke
6 407 23:09 Kasun Boddawatta RCNUWC Sri Lanka Flekke
7 413 24:10 Maks Karpovich RCNUWC Belarus Flekke
8 414 27:27 Mitch Steele RCNUWC Canada Flekke
9 412 29:13 Thabiso Kunene RCNUWC Swaziland Flekke
10 406 29:31 Sibusiso Dlamini RCNUWC Swaziland Flekke
5km menn 23 – 29 år
1 416 20:47 Likambu Isaac RCNUWC Sudan Flekke
5km menn 30 – 39 år
1 462 18:07 Sigbjørn Reigstad Valestrandfossen
2 457 18:34 Atle Skrede Førde
3 417 25:41 Rupert Hunt RCNUWC Australia Flekke
5km menn 40 – 49 år
1 418 18:25 Odd Rognebakke Tambarskjelvar IL Naustdal
2 452 23:18 Per Christian Engdal Florø
3 451 27:03 Ole Aukland Fflorø
4 447 27:15 Knut Dag Stenevik Florø Turn & IF Florø
5km menn 50 – 59 år
1 419 18:43 Tom Roger Johansen SAS Fana
2 420 24:11 Bjarte Pollen Førde IL Førde
3 455 30:18 Kolbjørn Øvrebotten Florø
5km menn 60 – 69 år
1 423 23:48 Ståle Thuland Kyrkjebø IL Kyrkjebø
2 421 26:24 Nils Midling Hansen Askvoll/Holmedal IL Askvoll
3 422 27:15 Ludvig Birkeland Førde IL Førde
4 463 28:32 Sigbjørn Vårdal Askvoll/Holmedal IL Askvoll
5km menn 70 – 79 år
1 424 29:04 Harald Klakegg Førde IL Førde
5km menn 80 – 89 år
1 426 34:05 Kåre Ness Askvoll/Holmedal IL Askvoll
GDFN – 5km kvinner 12 – 13 år
1 430 21:04 Ingrid Næss Johansen Fana IL Fana
2 429 24:16 Renate Øye Pollen Førde IL Førde
3 446 25:22 Elise Isolde Stenevik Florø Turn & IF Florø
4 427 25:24 Åsa Lerum Førde IL Førde
5 454 27:03 Helene Løkkebø Florø
6 428 27:46 Inger Lise Ullaland Florø Turn & IF Florø
7 459 31:47 Ane Marte Warvik Førde
8 464 32:02 Inger Helen Yri Florø
GDFN – 5km kvinner 14 – 15 år
1 431 31:25 Camilla Eimhjellen Hyen IL Hyen
GDFN – 5km kvinner 16 – 17 år
1 432 24:43 Mari Bjørvik Wefring Florø
2 433 31:24 Beth-Alice Eimhjellen Hyen IL Hyen
5km kvinner 18 – 22 år
1 434 25:52 Maria Rusak RCNUWC Belarus Flekke
2 436 27:47 Tangut Degfay RCNUWC Ethiopia Flekke
5km kvinner 23 – 29 år
1 302 22:37 Madlen Hopen Øvrebotten Florø
5km kvinner 30 – 39 år
1 438 28:29 Kathleen Hunt RCNUWC Australia Flekke
2 437 30:02 Kathrine Holme SAS Jessheim
5km kvinner 40 – 49 år
1 448 21:26 Anita Stenevik Florø Turn & IF Florø
2 453 23:19 Ruth Storevik Solheim Florø
3 441 23:22 Ann-Sissel Tresnes Damelag Holm.staf. Florø
4 439 29:11 Ingunn Bergheim Førde
5 440 29:38 Anne Eikås Ramsdal Flora CK Eikefjord
6 458 31:50 Åse Warvik Førde
5km kvinner 50 – 59 år
1 444 24:24 Magnhild Myklebust Florø Turn & IF Florø
2 442 24:44 Bjørg Reknes Florø Turn & IF Florø
3 443 25:58 Anne Marie Hennessy Fagerstrøm Florø Turn & IF Florø
10km utan tidtaking
529 Anny Langø Florø Turn & IF Florø
524 Bjørn Johnsen Florø
520 Britt Irene Vårvik Slidre
523 Erling Melvær Sogn og Fj Politidistr Florø
507 Esther Frøyen Florø
535 Frode Farsund Førde
512 Gerd Sissel Kinn Florø
502 Hildegunn Kvistad Florø
527 Ingebjørg Barstad Florø
519 Ingunn Skeide Bulandet IL Bulandet
513 Jofrid Sundal Florø
533 Jon Anders Nygård Florø
534 Jon Bakke Svelgen
525 Jorunn Giil Florø
505 Leif-Martin Reknes Florø Turn & IF Florø
532 Marit Hasti Eikefjord IL Eikefjord
500 Martin Grotle Florø
531 Nina Listeth Eikefjord IL Eikefjord
522 Odd Haugsbakk Naustdal
517 Odd Nedrebø Førde
508 Oddvar Førde Svelgen TIF Svelgen
510 Oddvar Kjell Grotle Florø Turn & IF Florø
526 Petter Refsnes Origod AS Florø
518 Ragnhild Arna Høyset Eikefjord IL Eikefjord
511 Reidar Høyset Eikefjord IL Eikefjord
503 Rolf Endestad Florø
504 Sissel Gunn Berle Florø
516 Sissel Strømmen Florø
509 Siv Sørbø Florø
506 Solveig Svardal Eikefjord IL Eikefjord
514 Ståle Mulehamn Svelgen TIF Florø
244 Terje Mo Førde
501 Torill Irene Barstad Florø
530 Turid Vallestad Haukedalen IL Haukedalen
528 Turid Weckhorst Florø
521 Vidar Steinhovden Trondheim
5km utan tidtaking
713 Aksel Holme Førde IL Førde
700 Anders Grotle Florø
732 Ann Helen Espeseth Florø
711 Astrid Trengereid Florø
735 Bendik Liseth Eikefjord
736 Berit Mallasvik Naustdal
720 Bertel Gjøringbø Florø Turn & IF Florø
737 Elin Endestad Gjerde Svelgen
733 Else Grov Florø
717 Gro Naustdal Naustdal
742 Gunnhild Langedal Florø
701 Heidi Sårheim Florø
726 Henrik Sørdal Florø
723 Herdis Elin Lexau Florø Turn & IF Florø
740 Janne Larsen Stavang
709 Jorunn Sundal Florø Turn & IF Høyanger
725 Julie Løkkebø Florø
719 Kari Orheim Førde
722 Karoline Orheim Pedersen Florø
715 Kristian Grotle Florø
707 Margot Svarthumle Florø Turn & IF Florø
705 Marit Solheim Sørdal Florø
738 Marita Gjerde Svelgen
716 Marius Andre Langø Flora CK Florø
734 Matias Johansen Florø
702 Målfrid Ottesen Florø Turn & IF Florø
703 Nils Gisle Fløholm Florø
724 Norill Terese Norheim Hafslo IL Hafslo
712 Ola Sørdal Florø
714 Ole Eiliv Naustdal Naustdal
710 Olgeir Eide Sundal Florø
721 Ove Ronny Leganger Førde
741 Reidar Huus Florø
729 Simon Andre Bjørnset Florø
708 Sissel Grotle Florø
730 Thea Endestad Florø
728 Therese Bjørnset Florø
731 Tobias Endestad Florø
718 Tobias Holme Førde IL Førde
727 Tor Helge Endestad Florø
739 Tove Stavø Stavang
706 Willy Edvardsen Florø
Kongleløpet (4,2km)
881 Adrian Kuta Dypevik Florø
939 Aleksander Fidjeland Florø
868 Alice Hugøy Florø
801 Alina Stavø Florø
833 Andrea Book Grønsberg Florø
905 Andreas A Langø Florø
893 Andreas Bratbergsengen Florø
858 Andrine Langedal Horgen Florø
860 Bertine Edvardsen Florø
943 Brage B Sunde Florø
941 Christian A Egge Førde
807 Christopher Storevik Solheim Florø
909 Daniell L Holme Florø
862 Eirik Rauset Sandane
871 Eirik Ulriksen Florø
859 Eirin Edvardsen Florø
865 Elena eikevoll Heltne Florø
809 Elias Rognebakke Tambarskjelvar IL Naustdal
912 Elisabeth B. Yndestad Florø
876 Elise Andersen Florø
950 Elise S Ravnøy Florø
932 Emely Nordås Florø
838 Emil S. Øvrebotten Florø
841 Emma Marie Halvorsen Florø
837 Emma S. Øvrebotten Florø
945 Erik J Skrede Florø
882 Erik Liseth Eikefjord
935 Even Johan Haslerud Florø
923 Even S Vee Florø
927 Fredrik B Råheim Førde
857 Frode Langedal Aune Florø
952 Gabriel B Staveteig Florø
832 Gabriel Book Grønsberg Florø
886 Gard Lindeberg Solheim Florø
901 Gjanges Uzbak Florø
916 Hans Erik Soltvedt Florø
929 Henning Mettenes Florø
942 Henrik E Egge Førde
829 Henrik Engdal Florø
842 Henrik Halvorsen Florø
870 Henrik Heggheim Haugland Florø
802 Hilde Ørjansen Florø
849 Håkon Magnus Bjørnset Ottesen Florø
902 Håkon Stavang Florø
813 Håvard Moen Taule Førde IL Førde
918 Ina Martine Brendø Florø
808 Ina Trengereid Florø
844 Inga Kårstad Skaar Førde
816 Ingeborg G. Nøttingnes Florø
897 Ingeborg Linnea Solvang Eikefjord
915 Inger Marit soltvedt Florø
921 Ingrid B Rognaldsen Florø
910 Ingrid H Broberg Florø
879 Isak Eide Kristiansen Florø
812 Iselin Johansen Myklebust Dale
850 Jakob Andreas Bjørnset Ottesen Florø
866 Joakim eikevoll Heltne Florø
834 Josefine H. Eikevoll Florø
911 Julie Mikkelsen Laksevåg
953 Julie U Sørland Florø
896 June Evita Solvang Eikefjord
947 Kari Skogen Florø
872 Karl Mortensen Florø
819 Karoline Gjervik Florø
894 Kaspian Kauppi Norheim Hafslo IL Hafslo
914 Kine Jeanette Heggheim Florø
890 Kjartan Yri Florø
926 Kristin Gulbrandson Florø
956 Kristine Nødset Florø
948 Kristoffer  E Brandsøy Florø
938 Lats U Haarklau Florø
847 Lea Marie Glomnes Sandane
937 Leander Langø Florø
855 Leander Nicolai Jakobsen Høyvik Florø
946 Lena Almenning Florø
933 Lene K Andersen Florø
856 Liam Alexander Jakobsen Høyvik Florø
854 Linnea Josefine Jakobsen Høyvik Florø
885 Liva Bertine Nordvik Midtbø Florø
936 Lucas Langø Florø
904 Mads Mortensen Solheim Florø
861 Magnus Edvardsen Florø
839 Magnus Høyset Eikefjord
903 Magnus Ulriksen Florø
803 Maren Johansen Myklebust Dale
877 Mari Andersen Florø
957 Maria Esp Ellingsund Eikefjord
805 Marius Eimhjellen Hyen IL Hyen
853 Marius Stokke Florø
874 Markus Mortensen Florø
934 Marte Nødset Florø
817 Marthe G. Nøttingnes Florø
928 Martin B Råheim Førde
913 Martin B. Yndestad Florø
880 Martin Eide Kristiansen Florø
907 Martin S Barstad Florø
924 Martin Solheim Florø
815 Matheo Brandsøy Brandsøy
873 Mathias Mortensen Florø
949 Mathias S Ravnøy Florø
800 Mathilde Magnussen Johansen Florø
925 Mia S Espeseth Florø
920 Morten B Rognaldsen Florø
831 Nathaiel Book Grønsberg Florø
867 Nemi Eikevoll Heltne Florø
900 Nigina Uzbak Florø
883 Nikoline Liseth Eikefjord
843 Nora Halvorsen Florø
818 Oskar Gjervik Florø
846 Pernille Hessvik Holme Florø
955 Petter Kjelsnes Florø
835 Ragni Oline H. Eikevoll Florø
908 Ruffa S Solheim Florø
828 Sander Engdal Florø
919 Sander Hillersøy Florø
826 Sara Pedersen Florø
891 Sara S. Ravnestad Florø
895 Sedrik Kauppi Norheim Hafslo IL Hafslo
930 Sigbjørn Mettenes Florø
821 Sigrid Selås Stavang Florø
851 Sigurd Bjørnset Hallstensen Florø
863 Simen Rauset Sandane
899 Sindre Underlid Eikefjord IL Eikefjord
875 Sivert Andersen Florø
830 Skjalg Are Lyngstad Florø
864 Sondre Kvalvik Hafstad Florø
827 Sondre Pedersen Florø
931 Thale Nordås Florø
810 Thale Sørbotten Johansen Florø
906 Thea Karoline Sagen Garmager Florø
806 Thea Trengereid Brendø Florø
824 Thea Ørjansen Solheim Florø
889 Therese Yri Florø
922 Tina S Vee Florø
951 Tommelise B Staveteig Florø
892 Tor Christian Bratbergsengen Florø
836 Tord Andre H. Eikevoll Florø
811 Tore Eimhjellen Hyen IL Hyen
840 Tove Angelica Høyset Eikefjord
917 Trond Vegard Soltvedt Florø
954 Victor Dypevik Florø
940 Victoria L Egge Førde
814 Vilde Sørbotten Johansen Florø Turn & IF Florø
825 Ørjan Ørjansen Solheim Florø
944 Øyvind Alræk Florø
Florø Maraton Rett Vest
Resultatliste 25. april 2009
Resultatliste Rett Vest 25. April  2009
Maraton menn 17 – 34 år
1 17 04:12:25 Bård N Åsnes Ufjelg IL Førde
Maraton menn 40 – 44 år
1 1 02:48:08 Helge Hafsås Olden IL Olden
2 2 04:22:41 Arne Helge Høgelid Gaular IL Sande
3 3 04:22:42 Charles Litsheim Akilles Førde
4 4 04:39:03 Olav Mølster Public Health Florø
Maraton menn 45 – 49 år
1 5 03:48:12 Sverre Johan Solhaug IL Fri Espeland
2 6 04:05:56 Svein Ove Alisøy Førde Førde
Maraton menn 50 – 54 år
1 16 03:27:31 Willy Hamre Bfg Fana Rådal
2 7 04:06:44 Alf Gaupås DNM Bergen Ytre Arna
Maraton menn 55 – 59 år
1 19 03:41:22 Jon Henjum Leikanger Leikanger
2 10 03:55:17 Arvid Tangerås Strandebarm IL Strandebarm
3 8 04:01:43 Kåre Fauske Gaular IL Bygstad
4 9 04:07:44 Øyvind Watne Førde Førde
5 11 04:41:27 Inge Asbjørn Haugen Hornindal IL Nordfjordeid
Maraton menn 60 – 64 år
1 12 03:59:18 Kjell M. Fagerlund Hasundgot IL Ulsteinvik
Maraton menn 65 – 69 år
1 15 05:02:34 Per Jan Helset Langevåg IL Langevåg
Maraton menn 70 – 74 år
1 18 04:13:40 Leif Feøy Ålesund FIK Ålesund
Halvmaraton menn 17 – 34 år
1 103 01:23:45 Joar Moldskred Dimna IL Haddal
2 105 01:31:21 Kurt Norheim Hafslo IL Hafslo
3 104 01:38:46 Craig Christensen RCNUWC Canada Flekke
4 127 01:46:12 Stian Bøhmer Florø Florø
5 126 01:47:56 Sohrab Haidani Florø Florø
6 101 01:49:25 Daniel Holmdahl RCNUWC Sweden Flekke
7 102 01:52:28 Lars Bjørbæk Florø Florø
8 100 02:01:50 Michael Benjamin Robert Florø Turn & IF Florø
Halvmaraton menn 40 – 44 år
1 107 01:36:35 Inge Værøy S & Fj. PIL Florø
2 106 01:42:26 Per Morten Frivik Vadheim IL Vadheim
3 123 01:42:26 Aksel Rødland Vadheim IL Vadheim
Halvmaraton menn 45 – 49 år
1 109 01:39:03 Dagmunn Fauske Sande i Sunnfjord Sande I Sunnfjord
2 110 01:43:59 Thomas Andersson Gursken Gursken
3 108 02:02:40 Tom Grahl-Jacobsen Florø Florø
Halvmaraton menn 55 – 59 år
1 113 01:42:22 Johannes Idsø Sogndal IL Sogndal
2 112 01:49:24 Willy Pedersen Veldre IL Ottestad
3 111 02:05:47 Bjarne Træland Statoil Mongstad BIL Vågseidet
Halvmaraton menn 60 – 64 år
1 114 01:40:57 Svein Steine Norheimsund FIK Norheimsund
2 130 01:44:40 Alf Marton Aksland Paradis Paradis
3 116 01:55:03 Rolf Tennebø SFE BIL Sandane
4 117 02:01:47 Per Storøy Bergsøy IL Tjørvåg
Halvmaraton menn 65 – 69 år
1 124 01:45:10 Per Martin Gjerde Hasundgot IL Ulsteinvik
2 118 01:46:58 Gunnar Wulvik Ask Friidrett Kleppestø
3 119 02:00:47 Terje Trengereid Florø Florø
Halvmaraton menn 70 – 74 år
1 129 01:52:34 Aksel Nilsen Fauske IL Fauske
2 125 02:15:12 Eivind Skjerven Oppstryn IL Stryn
Halvmaraton menn 75 – 79 år
1 120 01:54:21 Per Gundersen Langevåg IL Langevåg
Halvmaraton kvinner 17 – 34 år
1 128 01:44:25 Elisabeth Lothe Eltvik Florø Florø
Halvmaraton kvinner 35 – 39 år
1 121 02:15:19 Kjersti Krokeide Nesttun Nesttun
Halvmaraton kvinner 40 – 44 år
1 122 02:08:25 Torill Grahl-Jacobsen Florø Florø
10km menn 12 – 16 år
1 201 00:40:46 Oddne Håvardstun Munkvold Førde IL Førde
2 202 00:48:22 Vegard S Bareksten FTIF – Kickboxing Florø
3 272 00:56:36 Øyvind Ramsdal Flora CK Eikefjord
10km menn 17 – 29 år
1 289 00:41:12 Isaack Kwambi Sogndal Sogndal
2 204 00:41:36 Magnus Reiakvam Dampen BIL Naustdal
3 270 00:43:27 Jamshid Abdali Florø Florø
4 203 00:54:22 Deniss Kaskurs RCNUWC Latvia Flekke
5 205 01:00:26 Madiyar Balykbayev RCNUWC Kazakhstan Flekke
10km menn 30 – 39 år
1 212 00:43:34 Andre Høyset Eikefjord IL Eikefjord
2 288 00:44:01 Martin Eimhjellen Hyen IL Hyen
3 209 00:44:54 Jan Grov Hyen IL Kleppestø
4 213 00:50:27 Helge Heimseter Eikefjord Eikefjord
5 279 00:51:28 Stian Rønnekleiv Florø Florø
6 280 00:51:52 Frank Leversund Florø Florø
7 265 00:53:36 Erling Melvær Florø Skytterlag Florø
8 210 00:59:02 Kenneth Lauvås Bergen Bergen
10km menn 40 – 49 år
1 230 00:36:27 Jan Arve Solheim Florø Turn & IF Florø
2 271 00:39:54 Dagmund Ramsdal Flora CK Eikefjord
3 225 00:40:01 Odd Rognebakke Dampen BIL Naustdal
4 224 00:40:30 Stig Solheim Florø Florø
5 220 00:41:23 Per Oddvar Lien Kyrkjebø IL Kyrkjebø
6 286 00:41:34 Per Arne Sæterlid Svelgen TIF Svelgen
7 222 00:41:58 Geir Tore Leversund Eikefjord IL Eikefjord
8 273 00:42:47 Odd Arild Dale Førde IL Førde
9 217 00:44:02 Albert Frøyen Florø Florø
10 219 00:44:31 Knut Kongsvik Førde IL Førde
11 221 00:44:40 Jan Karsten Nygård Bremanger Bremanger
12 226 00:44:41 Stig Gjerde Svelgen TIF Svelgen
13 229 00:45:14 Sturle Standal Naustdal Dampbakeri Naustdal
14 228 00:46:08 Otto Svein Ramsdal Flora CK Florø
15 215 00:48:00 Gustav Johan Nydal Florø Florø
16 227 00:49:12 Jan Taule Førde IL Førde
17 274 00:51:20 Kjetil Holvik Florø Turn & IF Florø
18 216 00:52:58 Rolf Peder Pedersen Florø Florø
19 292 00:53:36 Einar Solheim Førde Førde
20 296 00:53:37 Børge Svardal Florø Skytterlag Florø
21 218 00:57:01 Bjørn Fidjeland Florø Florø
22 223 01:00:52 Kjell Rune Biesmans Tempo Florø
10km menn 50 – 59 år
1 240 00:40:49 Egil Gulholm Tambarskjelvar IL Naustdal
2 237 00:41:43 Einar Strand Olden IL Olden
3 236 00:43:29 Frode Geir Farsund Førde IL Førde
4 298 00:44:20 Olav Terøy Stavang Stavang
5 246 00:45:14 Brynjar Holsen Eikefjord IL Eikefjord
6 295 00:45:49 Egil Jacobsen Førde Førde
7 242 00:46:42 Emil Horstad Førde IL Førde
8 247 00:47:03 Svein E Rød Førde IL Førde
9 245 00:47:23 Rune Holme Florø Florø
10 233 00:47:33 Bjarte Johan Erdal Førde IL Førde
11 238 00:48:48 Olav Nordgulen IL Høyang Høyanger
12 264 00:49:31 Steinar A Midtbø Norddalsfjord IL Florø
13 231 00:49:33 Leif Kilnes Førde IL Førde
14 235 00:50:09 Norvald Ospehaug Tambarskjelvar IL Naustdal
15 283 00:51:01 Gunnar Øvrebotten Florø Førde
16 263 00:51:27 Per-Ove Gjerde Svelgen Svelgen
17 241 00:53:18 Arne Hauge Høyanger Høyanger
18 243 00:54:27 Magnar Gangsø Sande i Sunnfjord Sande I Sunnfjord
19 232 01:00:08 Harry Gram Førde IL Førde
20 234 01:00:31 Kolbjørn Øvrebotten Florø Florø
10km menn 60 – 69 år
1 281 00:42:19 Amund Mjelde Haus Haus
2 253 00:44:22 Tor Alfred Bergvatn Norheimsund FIK Førde
3 250 00:47:46 Kip Sumner RCNUWC Canada Flekke
4 269 00:52:51 Einar Baardsen Tambarskjelvar IL Førde
5 267 00:54:23 Trygve Øvrebotten Frekhaug Frekhaug
6 252 00:54:36 Andreas Etterlid Førde IL Førde
7 248 00:57:33 Nils Lauvås Lindås IL Lauvås
8 266 00:57:57 Hans Bjørn Kvalsvik Florø Turn & IF Florø
9 249 01:04:21 Olav Øvrebotten Svelgen TIF Svelgen
10km menn 70 – 79 år
1 254 00:50:37 Sigmund Solheim Florø Turn & IF Florø
10km kvinner 12 – 16 år
1 282 00:48:13 Madelen Hopen Florø Florø
2 276 00:59:16 Magnhild Aalen Kvammen Kvammen
10km kvinner 17 – 29 år
2 255 00:57:56 Jorun Tennebø Laksevåg Laksevåg
1 256 00:57:55 Svanhild Tennebø Førde Førde
10km kvinner 30 – 39 år
1 284 00:44:17 Bente Bakke Nødset Førde Førde
2 297 00:45:52 Anne Lise Rygg Førde Førde
3 291 00:50:13 Anne Marit Sølvberg Rygg Tambarskjelvar IL Naustdal
4 285 00:51:00 Anja Lena Selstad Egge Førde Førde
5 287 00:52:03 Anne Lene Lundene Florø Florø
6 257 00:52:19 Camilla Elisa Savland Tambarskjelvar IL Naustdal
7 290 01:02:27 Marianne Undeland Førde Førde
10km kvinner 40 – 49 år
1 278 00:47:28 Britt Leni Berge Florø Florø
2 259 00:47:55 Monique Eide Florø Florø
3 294 00:52:21 Anne Schei Tambarskjelvar IL Naustdal
4 293 00:54:05 Irene Hagen Lunde Sande i Sunnfjord Sande I Sunnfjord
5 277 00:57:03 Ann-Jeanette Mølster Public Health Florø
6 258 01:00:53 Marita Veibust Biesmans Tempo Florø
10km kvinner 50 – 59 år
1 260 00:42:11 Anna Margrethe Tråve SK Vidar Oslo
2 262 00:43:36 Norunn Stavø Florø Turn & IF Florø
3 261 00:56:47 Sigrid Gjelsvik Tambarskjelvar IL Naustdal
GDFN – 5km menn 12 – 13 år
1 402 00:18:52 Erlend Moen Taule Førde IL Førde
2 400 00:22:07 Andreas Rauset Sandane TIF Sandane
3 401 00:22:25 William Stenevik Florø Turn & IF Florø
4 446 00:22:43 Fredrik Sollid Førde IL Førde
5 453 00:22:47 Vegard S Hegrenes Florø Førde
6 450 00:25:47 Kristian Værøy Florø Florø
7 440 00:30:14 Sondre Pileberg Aahjem Førde Førde
8 442 00:32:43 Vegard Ramsdal Flora CK Eikefjord
GDFN – 5km menn 14 – 15 år
1 408 00:18:50 Even Eide Onstad Florø Florø
2 407 00:18:52 Roger Øye Pollen Førde IL Førde
3 451 00:20:11 Tord Bjørnar Bjerknes Florø Florø
4 404 00:22:41 Lars Andreas Trengereid Florø Florø
5 444 00:22:45 Lasse Nordem Føleide Florø Turn & IF Florø
6 443 00:23:22 Joakim Ramsdal Eikefjord Eikefjord
7 405 00:23:28 Terje Kristoffer Trengereid Florø Florø
8 406 00:26:52 Joachim Norheim Heggestad IL Bjørn Gaupne
GDFN – 5km menn 16 – 17 år
1 447 00:18:51 Håvard Gjelsvik Førde IL Førde
2 409 00:21:59 Kevin Buarøy Karlsen Florø Turn & IF Florø
3 410 00:22:26 Daniel Mallasvik Tambarskjelvar IL Naustdal
5km menn 18 – 22 år
1 411 00:20:26 Isaac Likambu RCNUWC Sudan Flekke
2 412 00:21:44 David Gonzalez Baptista RCNUWC Venezuela Flekke
3 413 00:23:20 Svein Magnason RCNUWC Faroe Islands Flekke
4 414 00:24:33 Astor Nummelin RCNUWC Sweden Flekke
5km menn 30 – 39 år
1 452 00:21:44 Dag Frøyen Florø Florø
5km menn 40 – 49 år
1 454 00:21:27 Kjell Midtbø Norddalsfjord IL Florø
2 416 00:26:07 Tor-Olav Klokkernes Florø Florø
3 415 00:27:39 Anstein Aa Eikefjord IL Førde
4 417 00:28:34 Knut Stenevik Florø Turn & IF Florø
5km menn 50 – 59 år
1 445 00:18:32 Tom Roger Johansen SAS Group Club Fana
2 418 00:23:38 Bjarte Pollen Førde IL Førde
3 462 00:30:46 Asbjørn Rygg Sandane Sandane
5km menn 60 – 69 år
1 459 00:20:44 Kåre Wiik Førde Førde
2 419 00:25:49 Ludvig Birkeland Førde IL Førde
3 463 00:28:33 Sigbjørn Vårdal Askvoll Askvoll
5km menn 70 – 79 år
1 420 00:28:25 Harald Klakegg Førde IL Førde
5km menn 80 – 89 år
1 421 00:29:59 Kåre Ness Askvoll/Holmedal IL Askvoll
GDFN – 5km kvinner 12 – 13 år
1 423 00:23:24 Ingrid Næss Johansen Bergen Svømme Club Fana
2 422 00:25:21 Martine Mallasvik Tambarskjelvar IL Naustdal
3 425 00:26:13 Elise Isolde Stenevik Florø Turn & IF Florø
4 426 00:27:41 Kristin Standal Tambarskjelvar IL Naustdal
5 424 00:27:50 Mona Eide Onstad Florø Florø
6 457 00:29:44 Camilla Eimhjellen Hyen IL Hyen
GDFN – 5km kvinner 14 – 15 år
1 448 00:25:28 Anna Cathrina Mølster Florø Florø
2 449 00:26:53 Siv Stavang Aune Florø Florø
3 455 00:30:30 Madeleine Holme Florø Florø
4 458 00:31:33 Beth Alice Eimhjellen Hyen IL Hyen
GDFN – 5km kvinner 16 – 17 år
1 428 00:32:38 Norill Terese Norheim Hafslo IL Hafslo
5km kvinner 18 – 22 år
1 429 00:28:23 Sara Martinäki RCNUWC Finland Flekke
5km kvinner 23 – 29 år
1 456 00:31:44 Kathrine Holme Jessheim Jessheim
5km kvinner 40 – 49 år
1 433 00:20:31 Anita Stenevik Florø Turn & IF Florø
2 431 00:24:29 Ann-Sissel Tresnes Florø Florø
3 434 00:26:19 Vivian Nekkøy Florø Florø
4 461 00:26:20 Edith Van Den Bosch Florø Florø
5 430 00:26:36 Ellen Frøyen Florø Florø
6 432 00:28:03 Ingunn Bergheim Eikefjord IL Førde
7 441 00:28:26 Anne Eikås Ramsdal Flora CK Eikefjord
8 435 00:30:28 Berit Mallasvik Tambarskjelvar IL Naustdal
5km kvinner 50 – 59 år
1 438 00:24:11 Magnhild Myklebust Florø Turn & IF Florø
2 437 00:24:12 Bjørg Reknes Florø Turn & IF Florø
3 436 00:28:14 Anne Marie Fagerstrøm Florø Turn & IF Florø
10km utan tidtaking
539 Kjartan Kvellestad Florø Turn & IF Florø
500 Gerd-Sissel Kinn Florø Florø
501 Rolf Endestad Florø Florø
502 Anny Langø Florø Turn & IF Florø
503 Britt Irene Vårvik Florø Florø
505 Lise Monsen Florø Florø
506 Leif-Martin Reknes Florø Turn & IF Florø
507 Ragnhild Høyset Eikefjord IL Eikefjord
508 Sissel Berle Florø Florø
509 Torill Irene Barstad Florø Florø
510 Oddvar Kjell Grotle Florø Turn & IF Florø
511 Hildegunn Kvistad Florø Florø
512 Nils Gisle Fløholm Florø Florø
513 Reidar Høyset Eikefjord IL Eikefjord
514 Ingunn Selås Florø Turn & IF Florø
515 Solveig Svardal Eikefjord IL Eikefjord
516 Vidar Steinhovden Trondheim Trondheim
518 Vidar Vallestad Florø Florø
520 Dag-Rune Mallasvik Tambarskjelvar IL Naustdal
521 Jorunn Giil Florø Florø
522 Terje Mo Førde Førde
523 Odd Haugsbakk Naustdal Naustdal
524 Petter Karl Refsnes Florø Florø
526 Ståle Mulehamn Svelgen TIF Svelgen
527 Jofrid Sundal Florø Turn & IF Florø
528 Sølvi Eriksen Florø Florø
529 Turid Weckhorst Florø Florø
530 Ester Frøyen Florø Turn & IF Florø
531 Kari-Ann Søreide Florø Turn & IF Florø
532 Odd Nedrebø Førde Førde
533 Oddvar Førde Svelgen TIF Svelgen
534 Ingebjørg Barstad Florø Florø
535 Gunvor Holm Svelgen Svelgen
536 Arthur Holm Svelgen Svelgen
537 Aud Agledal Florø Eikefjord
538 Ingunn Skeide Bulandet Bulandet
5km utan tidtaking
700 Inger Helen Yri Florø Turn & IF Florø
701 Thale Sorbotten Johansen Florø Florø
702 Bertikl Gjøringbø Florø Turn & IF Florø
703 Marit Solheim Sørdal Florø Florø
704 Ola Sørdal Florø Florø
705 Målfrid Ottesen Florø Turn & IF Florø
706 Tobias Holme Førde IL Førde
707 Herdis Elin Lexau Florø Turn & IF Florø
708 Marius Andre  Langø Florø Turn & IF Florø
709 Kristian Andre Grotle Florø Florø
710 Ingunn Skeide Bulandet IL Bulandet
712 Ståle Thuland Kyrkjebø Kyrkjebø
713 Margot Svarthumle Florø Turn & IF Florø
714 Martin Inge Grotle Florø Florø
715 Aksel Holme Førde IL Førde
716 Sissel Nødset Grotle Florø Florø
717 Willy Edvardsen Florø Florø
718 Øyvind Gjengseth Nordea Florø
719 Asbjørn Larsen Florø Florø
720 Siren Nekkøy Klokkernes Florø Florø
721 Sara Nekkøy Klokkernes Florø Florø
722 Else Grov Florø Florø
723 Johanne Grahl-Jacobsen Florø Florø
724 Henrik Sørdal Florø Florø
725 Helene Løkkebø Florø Florø
726 Julie Løkkebø Florø Florø
727 Christina Hopen Florø Florø
728 Wenche Holme Florø Florø
729 Anita Holme Florø Florø
730 Janne Larsen Florø Stavang
731 Gunhild Langeland Florø Florø
732 Reidar Berge Florø Kyrkjebø
733 Rannveig Berge Florø Kyrkjebø
734 Ingunn Berge Florø Kyrkjebø
735 Per Trygve Berge Florø Kyrkjebø
736 Markus van den Bosch Florø Florø
Kongleløpet (4,2km)
800 Astrid Småbrekke Florø Florø
801 Malene Stavang Magnussen Florø Florø
802 Lars Andreas Småbrekke Florø Florø
803 Aksel Hollevik Skomsvoll Florø Florø
804 Christoffer Stavang Magnussen Florø Florø
806 Torstein Småbrekke Florø Florø
807 Ørjan Ørjansen Solheim Florø Florø
808 Selma Holm Sæterlid Svelgen Svelgen
811 Thea Ørjansen Solheim Florø Florø
812 Mathilde Magnussen Johansen Florø Florø
813 Marco Lyngstad Florø Florø
814 Kristi Strømmen Kjerpeset Florø Turn & IF Florø
815 Sondre Norheim Ekrene IL Bjørn Gaupne
816 Iselin Johansen Myklebust Dale Dale
817 Sedrik Kauppi Norheim Hafslo IL Hafslo
818 Hilde Ørjansen Florø Florø
819 Mathias Magnussen Johansen Florø Florø
821 Sofie Holm Sæterlid Svelgen Svelgen
822 Anders Olai Grotle Florø Sportsklubb Florø
823 Vilde Sørbotten Johansen Florø Turn & IF Florø
825 Maren Johansen Myklebust Dale Dale
827 Ailen Norheim Ekrene IL Bjørn Gaupne
828 Serine Hollevik Skomsvoll Florø Florø
829 Kaspian Kauppi Norheim Hafslo IL Hafslo
830 Sigve Holm Sæterlid Svelgen Svelgen
831 Kristen Hollevik Skomsvoll Florø Florø
832 Marita Gjerde Svelgen TIF Svelgen
833 Åsa Lerum Førde IL Førde
835 Kristoffer Æsøy Florø Florø
836 Aleksander Æsøy Florø Florø
837 Skjalg Are Lyngstad Florø Florø
838 Ruffa Solheim Florø Florø
839 Christopher Solheim Florø Florø
840 Tor Christian Bratsbergsengen Florø Florø
841 Andreas Bratsbergsengen Florø Florø
842 Sigrid Selås Stavang Florø Florø
843 Anna Selås Stavang Florø Florø
844 Ingrid Dorfmann Dyrli Florø Florø
846 Elias Rognebakke Naustdal Naustdal
847 Henning Mettenes Florø Florø
848 Sigbjørn Mettenes Florø Florø
849 Therese Yri Florø Florø
850 Kjartan Yri Florø Florø
851 Edvina Ann Kronen Rossi Florø Florø
853 Eirik Rauset Sandane Sandane
854 Simen Rauset Sandane Sandane
855 Tore Eimhjellen Hyen Hyen
856 Marius Eimhjellen Hyen Hyen
857 Even S Havnen Florø Florø
858 Kristina S Havnen Florø Florø
859 Karl Mortensen Florø Florø
860 Mathias Mortensen Florø Florø
861 Markus Mortensen Florø Florø
862 Frode Aune Florø Florø
863 Andrine Horgen Florø Florø
864 Eivor Ottesen Florø Florø
865 Eskil Smelvær Florø Florø
866 Ingrid Holme Broberg Florø Florø
867 Ole Henrik Sundal Florø Florø
868 Johannes Gjøringbø Florø Turn & IF Florø
869 Frida Gjøringbø Florø Turn & IF Florø
870 Odin Andre Jensen Florø Florø
871 Brage Veibust Florø Sportsklubb Florø
872 Magnus Ulsten Florø Florø
873 Kjell Magne Barsnes Florø Florø
874 Christoffer Sandnes Langedal Florø Florø
875 Oliver Æsøy Frimannslund Florø Florø
876 Martin Brendefur Yndestad Florø Florø
877 Elisabeth Brendefur Yndestad Florø Florø
878 Kathrine Birkeland Florø Florø
879 Kine Jeanett Heggheim Florø Florø
880 Nastasha Ellingssund Florø Florø
881 Emily Norås Florø Florø
882 Thale Norås Florø Florø
883 Samuel Førde Florø Florø
884 Selma Førde Florø Florø
885 Olivia Strømmen Bergen Bergen
886 Jakob Strømmen Bergen Bergen
887 Alexander Fidjeland Florø Florø
888 Even Johan Haslerud Florø Florø
889 Karstein Værøy Florø Florø
890 Petter Bergli Florø Florø
891 Janne Kristin Soltveit Florø Florø
892 Inger Marit Soltveit Florø Florø
893 Hans Erik Soltveit Florø Florø
894 Trond Vegard Florø Florø
895 Kristina Lovise Udberg Florø Florø
896 Marthe Teigen Refsnes Florø Florø
897 Hannah K Nødset Florø Florø
898 Ida Vågene Florø Florø
899 Samuel Steinhovden Florø Florø
900 Sigrid Lene Steinhovden Florø Florø
901 Hein U Kalsvik Florø Florø
902 Ole Kristian H Hugøy Florø Florø
903 Eirik Einride Aasen Florø Florø
904 Hedda Reksten Eik Florø Florø
905 Ella Mortensen Florø Florø
906 Inger Lise Ullaland Florø Florø
907 Andreas Sleck Florø Florø
908 Isabella Sleck Florø Florø
909 Mads Mortensen Florø Florø
910 Beate Christensen Florø Florø
911 Akagse Putti Florø Florø
912 Martine H Midtbø Florø Florø
913 Christoffer B Midtbø Florø Florø
914 Cathrine B Midtbø Florø Florø
915 Alexander Midtbø Florø Florø
916 Andrine Øvrebotten Florø Florø
917 Matias Sollid Eide Sandane Sandane
918 Fredrik Indrebø-Langlo Florø Florø
919 Sofie Bøhmer Florø Florø
920 Oliver Bøhmer Florø Florø
921 Malin Kvamme Florø Florø
922 Brage Nygård Florø Florø
923 Karen Kittang Florø Florø
924 Ina Martine Brendø Florø Florø
925 Fredrik B Råheim Førde Førde
926 Martin B Råheim Førde Førde
927 Håvard Jagedal Florø Florø
928 Ingvild Jagedal Florø Florø
929 Elise H Andersen Florø Florø
930 Sivert H Andersen Florø Florø
931 Mari H Andersen Florø Florø
932 Helene S Andersen Florø Florø
933 Beate S Andersen Florø Florø
934 Elias Ravnestad Florø Florø
935 Sara Ravnestad Florø Florø
936 Lars Odin S Nes Florø Florø
937 Anita S Nes Florø Florø
938 Tor S Nes Florø Florø
939 Vetle D Frøyen Florø Florø
940 Fride D Frøyen Florø Florø
941 Gard S Espeseth Florø Florø
942 Tiril S Espeseth Florø Florø
943 Vegard R Årebrot Florø Florø
944 Eirin Edvardsen Florø Florø
945 Bertine Edvardsen Florø Florø
946 Roy Cato Edvardsen Florø Florø
947 Hanna Høidal Florø Florø
948 Merete H Høidal Florø Florø
949 Marte Nødseth Førde Førde
950 Tuva B Hjermann Florø Florø
951 Idun B Hjermann Florø Florø
952 Thomas H Halsnes Florø Florø
953 Mathilde H Halsnes Florø Florø
954 Alfred Hillersøy Florø Florø
955 Alva Hillersøy Florø Florø
956 Gabriel B Staveteig Florø Florø
957 Håvard M Taule Førde Førde
958 June M Solheim Florø Florø
959 Andreas Hereid Florø Florø
960 Andreas Nygård Florø Florø
961 Victor Egge Førde Førde
962 Christian Egge Førde Førde
963 Tord Solvåg Florø Florø
964 Renate Øye Pollen Førde Førde
965 Thor Albrektsen Florø Florø
966 Eirik Albrektsen Florø Florø
967 Marius Stokke Florø Florø
968 Sander N Hillersøy Florø Florø
969 Marte Strømmen Florø Florø
970 Sebastian S Ytreland Florø Florø
971 Henriette B Svardal Florø Florø
972 Thea Endestad Florø Florø
973 Eirik A Litsheim Florø Florø
974 Tor A Litsheim Florø Florø
975 Olai Geithus Florø Florø
976 Jonas Anzjøn Florø Florø
977 Elias F Kjerpeseth Florø Florø
978 Waady Ahmed Florø Florø
979 Waady Zakya Florø Florø
980 Preben Undeland Florø Førde
981 Kaia Undeland Florø Førde
982 Sivert Rygg Florø Florø
983 Anna Rygg Naustdal Florø
984 Aina Stavø Florø Florø
Florø Maraton Rett Vest
Resultatliste 19. april 2008
Resultatliste Rett Vest 19. April  2008
Maraton menn 17 – 34 år
1 1 Erik Fendik 3:39:39 RCNUWC Slovakia Flekke
2 17 Jan Billy Aas 3:53:09 Ski
3 22 Bård Asnes 3:57:50 Førde
Maraton menn 40 – 44 år
1 4 Helge Hafsås 2:51:14 Olden IL Olden
2 3 Kjell Skjerven 4:10:14 Vik IL Vik i Sogn
3 2 Olav Mølster 4:29:05 Florø Turn & IF Florø
Maraton menn 45 – 49 år
1 18 Sverre Solhaug 3:47:51 Espeland Espeland
2 19 Knut Sollid 3:56:29 Hornindal IL Hornindal
3 5 Alf Gaupås 4:07:25 DNM Bergen Ytre Arna
Maraton menn 50 – 54 år
1 16 Kåre Fauske 4:12:32 Gaular IL Bygstad
2 24 Jan Ringheim 4:16:58 Fana IL Fana
3 6 Lars Raae 4:34:12 Hornindal IL Stryn
Maraton menn 55 – 59 år
1 9 Arvid Tangerås 3:20:02 Strandebarm IL Strandebarm
2 7 Inge Asbjørn Haugen 3:53:30 Hornindal IL Nordfjordeid
3 8 Kjell M Fagerlund 3:59:41 Hasundgort IL Ulsteinvik
4 10 Ola Hilmar Ervik 4:25:48 Statoil Mongstad BIL Mongstad
5 20 Øyvind Watne 4:31:39 Førde
6 14 Harald Krøvel 4:54:57 Åndalsnes IL Åndalsnes
Maraton menn 60 – 64 år
1 11 Kip Sumner 3:35:38 RCNUWC Canada Flekke
2 21 Knut Anderssen 4:37:32 Hvalstad
3 12 Gunleik Høyseth 4:54:56 Blefjell IL Hovin i Telemark
Maraton menn 70 – 74 år
1 15 Leif Feøy 4:09:55 Ålesund FIK Ålesund
Halvmaraton menn 17 – 34 år
1 102 Kurt Norheim 1:29:56 Hafslo IL Hafslo
2 101 Fateh Warraich 1:49:44 RCNUWC Denmark Flekke
3 100 Michael Benjamin Robert 1:57:26 Florø Turn & IF Florø
4 103 Svein Magnason 1:57:27 RCNUWC Faroe Is Flekke
5 129 Sohnab Haidani 1:58:11 Florø
Halvmaraton menn 40 – 44 år
1 128 Eivind Senneset 1:32:02 Flora CK Florø
2 126 Rune Horgen 1:37:19 Flora CK Florø
3 106 Charles Litsheim 1:45:57 Førde
4 105 Tommy Fonnes 1:46:05 Fonnes
Halvmaraton menn 45 – 49 år
1 107 Dagmunn Fauske 1:40:28 Sande i Sunnfjord
Halvmaraton menn 50 – 54 år
1 108 Odd Harald Gram 1:31:26 Vik IL Vik i Sogn
Halvmaraton menn 55 – 59 år
1 113 Egil Jacobsen 1:43:32 Førde Vulken BIL Førde
2 109 Johannes Idsø 1:46:04 Sogndal IL Sogndal
3 110 Johnny Svein Fløtre 1:48:37 Gloppen FIL Sandane
4 115 Helge Henriksen 1:52:20 Sogndal IL Sogndal
5 111 Karl Jon Agledal 1:58:47 Florø
6 112 Bjarne Træland 1:59:47 Statoil Mongstad BIL Vågseidet
Halvmaraton menn 60 – 64 år
1 118 Svein Steine 1:40:08 Norheimsund IL Norheimsund
2 117 Alf Marton Aksland 1:43:49 Paradis
3 119 Jan Solheimslid 1:43:55 Førde
4 116 Rolf Tennebø 1:49:31 SFE BIL Sandane
5 120 Trygve Øvrebotten 1:58:02 Frekhaug
6 133 Lars Ulvestad 2:01:05 IL Brodd Sandane
Halvmaraton menn 65 – 69 år
1 131 Johs Slethaug 1:51:14 Nyborg
2 121 Terje Trengereid 2:01:21 Florø Turn & IF Florø
Halvmaraton menn 70 – 74 år
1 132 Per Gundersen 1:51:49 Langevåg IL Langevåg
2 130 Eivind Skjerven 2:16:54 Oppstryn IL Stryn
Halvmaraton kvinner 17 – 34 år
1 125 Audhild Hestad 1:24:55 Gaular IL Førde
2 122 Lisa Bjerke 1:49:42 RCNUWC Sweden Flekke
3 123 Barbara Salopek 2:14:55 Kroatia Bergen
Halvmaraton kvinner 55 – 59 år
1 124 Toril Selvik Jacobsen 2:05:48 Førde IL Førde
10km menn 12 – 16 år
1 200 Vegard Svarthumle Bareksten 47:15 Florø
2 201 Odin Fonnes 48:33 Fonnes
3 268 Øyvind Olav Ramsdal 59:12 Flora CK Eikefjord
10km menn 17 – 29 år
1 205 Knut Solheim 38:37 Norddalsfjord IL Florø
2 275 Paul Van Limpt 38:54 Sogndal
3 283 Odd Arne  Grimsbø 42:00 Førde
4 206 Magnus Reiakvam 42:08 Tambarskjelvar IL Florø
5 281 Terje Valentin Nyttingnes 44:07 Eikefjord
6 280 Tor Inge Øvrebotten Myrhol 44:24 Svelgen
7 202 Banteaymolu Amare 44:32 RCNUWC Ethiopia Flekke
8 269 Stig Jarle Svardal 50:31 Eikefjord
9 203 Ernst Solheim Grønnevik 53:33 Norddalsfjord IL Oslo
10km menn 30 – 39 år
1 218 Ivar Andre Slinde 39:14 Jølster IL Vassenden
2 272 Stig Solheim 41:22 Eikefjord IL Florø
3 214 Andre Høyset 43:55 Eikefjord IL Eikefjord
4 212 Jan Grov 45:04 Hyen IL Kleppestø
4 217 Vidar Grov 45:04 Florø Turn & IF Bergen
6 277 Martin Eimhjellen 46:27 Hyen IL Hyen
7 266 Jan Magne Steinhovden 55:11 Florø
8 211 Kenneth Lauvås 59:39 Bergen
9 216 Trond Lauvås 59:54 Bergen
10km menn 40 – 49 år
1 264 Dagmund Ramsdal 39:46 Flora CK Eikefjord
2 230 Per Oddvar Lien 40:41 Kyrkjebø IL Kyrkjebø
3 284 Arne Mo 41:21 Førde
4 220 Odd Arild Dale 41:38 Førde IL Førde
5 229 Tom Roger Johansen 41:57 SAS Klubben Fana
6 222 Knut Kongsvik 42:44 Førde IL Førde
7 224 Geir Tore Leversund 43:40 Eikefjord
8 225 Jan Rune Flølo 44:21 Naustdal
9 223 Stig Gjerde 45:02 Svelgen TIF Svelgen
10 231 Jan Karsten Nygård 45:11 Bremanger IL Bremanger
11 226 Otto Svein Ramsdal 45:35 Flora CK Florø
12 227 Marcel Van Den Bosch 47:29 Florø
13 274 Per Ove Gjerde 48:56 Svelgen
10km menn 50 – 59 år
1 249 Harald Nygård 36:05 AKS-77 Isdalstø
2 247 Magnar Solheim 37:29 Norddalsfjord IL Florø
3 240 Aage Torvanger 39:51 Florø Turn & IF Florø
4 279 Einar Strand 43:08 Olden IL Olden
5 242 Brynjar Holsen 43:44 Eikefjord IL Eikefjord
6 235 Kjartan Kvellestad 44:09 Florø Turn & IF Florø
7 239 Steinar Midtbø 44:54 Norddalsfjord IL Florø
8 245 Norvald Ospehaug 45:01 Tambarskjelvar IL Naustdal
9 282 Svein Røed 45:46 Førde
10 243 Olav Nordgulen 45:58 IL Høyang Høyanger
11 233 Emil Horstad 46:07 Førde IL Førde
12 237 Rune Holme 47:00 Florø Turn & IF Florø
13 234 Bjarte Johan Erdal 48:56 Førde IL Førde
14 241 Gunnar Øvrebotten 49:21 Førde
15 246 Arne Hauge 49:34 HR-BIL Høyanger Høyanger
16 236 Peter Olav Midthun 49:40 Førde IL Førde
17 232 Leif Kilnes 49:52 Førde IL Førde
18 238 Terje Mo 51:44 Førde
19 248 Magnar Gangsø 56:55 Sande i Sunnfjord
20 244 Harry Gram 1:01:57 Førde IL Førde
10km menn 60 – 69 år
1 273 Arne Mjelde 42:34 Haus
2 253 Sigbjørn Vårdal 50:25 Askvoll IL Askvoll
3 252 Andreas Etterlid 53:36 Førde IL Førde
4 255 Olav Øvrebotten 58:51 Svelgen TIF Florø
5 254 Hans Bjørn Kvalsvik 1:00:02 Florø Turn & IF Florø
6 251 Nils Lauvås 1:07:35 Lindås IL Lindås
10km kvinner 17 – 29 år
1 257 Saara Martinmäki 1:07:00 RCNUWC Finland Flekke
10km kvinner 30 – 39 år
1 267 Anne-Lise Rygg 45:07 Førde
2 278 Anja Lena Selstad Egge 50:47 Førde
3 74 Laila Mallasvik Røren 1:02:41 Florø Turn & IF Florø
10km kvinner 40 – 49 år
1 259 Ingunn Selås 50:13 Florø Turn & IF Florø
2 261 Ester Frøyen 51:02 Florø Turn & IF Florø
10km kvinner 50 – 59 år
1 262 Norunn Stavø 44:42 Florø Turn & IF Florø
2 263 Solveig Svardal 50:30 Eikefjord IL Eikefjord
3 265 Yngvild Holm 1:09:03 Åndalsnes IL Åndalsnes
Gaz de France – 5km menn 12 – 13 år
1 400 Lasse Nordem Føleide 22:00 Florø Turn & IF Florø
2 444 Markus Indrebø Langlo 22:46 Florø Turn & IF Florø
3 442 Sigurd Leikanger Fedje 23:25 Florø Turn & IF Florø
4 401 Torstein S Småbrekke 24:39 Florø
5 440 Odin Myklebust Stenseth 28:44 Florø
5 443 Åsmund Hordvik 28:44 Florø Turn & IF Florø
7 402 Joachim Norheim Heggestad 29:49 IL Bjørn Gaupne
Gaz de France – 5km menn 14 – 15 år
1 404 Roger Øye Pollen 19:57 Førde IL Førde
2 406 Ole Martin Gjerde 20:19 Svelgen TIF Svelgen
3 454 Magnus Olav Myrhol 20:20 Svelgen TIF Svelgen
4 407 Espen Pileberg Aahjem 21:51 Førde IL Førde
5 403 Lars Andreas Trengereid 25:05 Florø Turn & IF Florø
6 405 Terje Kristoffer Trengereid 38:00 Florø Turn & IF Florø
Gaz de France – 5km menn 16 – 17 år
1 409 Daniel Mallasvik 21:45 Tambarskjelvar IL Naustdal
2 408 Olav Hallberg 23:57 Naustdal
3 449 Joachim Flølo 30:49 Naustdal
5km menn 18 – 22 år
1 448 Erlend Sunde 20:56 Florø
2 416 Giovanni Braghieri 21:58 RCNUWC Italy Flekke
3 414 Piotr Faba 22:21 RCNUWC Poland Flekke
4 412 Victor Borba 23:15 RCNUWC Brasil Flekke
5 415 Shasanka Pradhan 25:19 RCNUWC Nepal Flekke
6 411 Amar Chenappa 27:27 RCNUWC India Flekke
5km menn 23 – 29 år
1 455 Tekleab Tsegazeab Zemicha 24:09 Førde Vulken BIL Førde
5km menn 40 – 49 år
1 445 Kjell Midtbø 21:29 Veidekke Florø
2 221 Bjarte Pollen 23:38 Førde IL Førde
3 419 Einar Hallberg 24:16 Naustdal
5km menn 50 – 59 år
1 420 Egil Gulholm 20:09 Tambarskjelvar IL Naustdal
2 453 Kåre Wiik 20:46 Førde
3 421 Arnstein Sunde 23:31 Florø
4 450 Olav Lyslo 25:34 Innvik IL Innvik
5km menn 60 – 69 år
1 422 Ludvig Birkeland 25:57 Førde IL Førde
5km menn 70 – 79 år
1 425 Kåre Ness 29:51 Askvoll IL Askvoll
2 423 Jon Jorde 40:09 Dale IL Dale
Gaz de France – 5km kvinner 12 – 13 år
1 426 Martine Mallasvik 25:39 Tambarskjelvar IL Naustdal
2 427 Ingrid Næss Johansen 27:19 BSC Fana
3 441 Astrid Leikanger Fedje 27:28 Florø Turn & IF Florø
4 447 Camilla Eimhjellen 33:06 Hyen IL Hyen
Gaz de France – 5km kvinner 14 – 15 år
1 446 Betta Lisa Eimhjellen 31:48 Hyen IL Hyen
2 429 Norill Terese Norheim 32:57 Hafslo IL Hafslo
Gaz de France – 5km kvinner 16 – 17 år
1 430 Nina Taugbøl 25:57 RCNUWC Norway Flekke
5km kvinner 18 – 22 år
1 456 Katarina Sølvberg Mo 25:01 Førde
2 432 Amelie Westphal 29:36 RCNUWC Sweden Flekke
3 431 Sara Saleh 29:57 RCNUWC Sweden Flekke
5km kvinner 23 – 29 år
1 434 Åshild Underlid 48:14 Eikefjord
2 433 Lillian Leknes 48:15 Florø
5km kvinner 40 – 49 år
1 452 Anita Stenevik 21:07 Florø Turn & IF Florø
2 435 Ingunn Bergheim 28:53 Eikefjord IL Eikefjord
5km kvinner 50 – 59 år
1 439 Bjørg Reknes 23:36 Florø Turn & IF Florø
2 437 Magnhild Myklebust 23:44 Florø Turn & IF Florø
3 436 Ragnhild Næss 29:20 SAS Klubben Fana
10km utan tidtaking
500 Hildegunn Kvistad Florø
501 Jorunn Giil Florø
502 Terje Standal Florø Turn & IF Florø
503 Monica Sørbø Vinmonopolet Florø
504 Bente Larsen Vinmonopolet Florø
505 Juliet Glørstad Florø
506 Kari-Ann Søreide Florø Turn & IF Florø
507 Torill Irene Barstad Florø
508 Turid Weckhorst Florø
509 Pia Vibeke Gården Florø
Sissel Berle Florø
Ingebjørg Barstad Florø
511 Anne Britt Sundal Larsen Vinmonopolet Florø
512 Ståle  Mulehamn Svelgen TIF Svelgen
513 Ragnhild Høyset Eikefjord IL Eikefjord
514 Solveig Glørstad Florø
515 Oddvar Grotle Florø Turn & IF Florø
516 Torill Grahl-Jacobsen Vinmonopolet Florø
517 Tor Alfred Bergvatn Førde IL Førde
518 Sølvi Eriksen Florø
519 Petter Refsnes Florø Florø
520 Grethe Pernille Hammerseth Vinmonopolet Florø
521 Odd Nedrebø Førde
522 Anny Ravnestad IL Høyang Høyanger
523 Vidar Steinhovden Trondheim Trondheim
524 Frode Geir Farsund Førde IL Førde
525 Reidar  Høyset Eikefjord IL Eikefjord
526 Einar Baardsen Naustdal
527 Gerd Sissel Kinn Florø
528 Nils Fløholm Florø Turn & IF Florø
529 Sissel Strømmen Florø
530 Oddvar Førde Svelgen TIF Svelgen
531 Ingunn Skeide Bulandet IL Bulandet
532 Anny Langø Florø Turn & IF Florø
533 Sara Steine Florø
534 Rolf Endestad Flora CK Florø
535 Grete Havn Eikefjord
536 Anette Birkeland Eikefjord
537 Elin H Mathiessen Stabbestad
538 Aud Agledal Eikefjord
539 Lindis Agledal Nordal Hyen
540 Gro Utkilen Florø Turn & IF Florø
541 Atle Solheim Olsen FSK Florø
542 Gunhild Langedal Florø
543 Janne Larsen Stavang
544 Marit Helen Hasti Eikefjord
545 Hilde Rygg Førde
546 Helene Bergvatn Førde
5km utan tidtaking
700 Margot Svarthumle Florø
701 Bertel Gjøringbø Florø Turn & IF Florø
702 Edith Holme Smådal Tambarskjelvar IL Naustdal
703 Thea Trengereid Brendø Florø Turn & IF Florø
704 Sissel A Nødset Grotle Florø
705 Kristian Andre Grotle Florø
706 Sigrid Gjelsvik Tambarskjelvar IL Naustdal
707 Målfrid Ottesen Florø Turn & IF Florø
708 Martin Inge Grotle Florø
709 Herdis Elin Lexau Florø Turn & IF Florø
710 Thomas Holme Smådal Tambarskjelvar IL Naustdal
711 Willy Edvardsen Florø
712 Ståle Thuland Kyrkjebø IL Kyrkjebø
713 Ina Trengereid Florø Turn & IF Florø
714 Astrid Trengereid Florø Turn & IF Florø
715 Dag-Rune Mallasvik Tambarskjelvar IL Naustdal
716 Ola Sørdal Florø
717 Marit Solheim Svardal Florø
718 Berit Otnes Florø
510 Leif-Martin Reknes Florø Turn & IF Florø
719 Bjørg Higraff Florø
720 Svein Higraff Florø
721 Else Grov Florø
722 Reidar Huus Balestrand IL Balestrand
723 Svein Stusdal Florø
724 Erna Stusdal Florø
725 Jorunn Sundal Florø Turn & IF Høyanger
726 Asbjørn Larsen Florø
727 Thord Bjørnar Bjerknes Florø
728 Kathrine Holme Jessheim
729 Anita Holme Florø
730 Mia Charlotte Korneliussen Bjørnset Florø
731 Reidar Berge Kyrkjebø
732 Per Trygve Berge Kyrkjebø
733 Ingunn Berge Kyrkjebø
734 Rannveig Berge Kyrkjebø
735 Øyvind Gjengseth Florø
Kongleløpet (4,2km)
800 Vilde Sørbotten Johansen Florø Turn & IF Florø
801 Thale Sørbotten Johansen Florø Turn & IF Florø
802 Anna Selås Stavang Florø Turn & IF Florø
803 Iselin Johansen Myklebust Dale
804 Sigrid Selås Stavang Florø Turn & IF Florø
805 Ailen Norheim Ekrene IL Bjørn Gaupne
806 Kristoffer Stavang Magnussen Florø
807 Stian Holme Smådal Tambarskjelvar IL Naustdal
808 Mathias Magnussen Johansen Florø Turn & IF Florø
809 Sander Holme Smådal Tambarskjelvar IL Naustdal
810 Anders Olai Grotle FSK Florø
811 Sondre Pileberg Aahjem Førde IL Førde
812 Maren Johansen Myklebust Dale
813 Sondre Norheim Ekrene IL Bjørn Gaupne
814 Johanne Malene Grønnevik FTIF Turngruppa Florø
815 Marius Andre Langø Florø Turn & IF Florø
816 Sedrik Kauppi Norheim Hafslo IL Hafslo
817 Mathilde Magnussen Johansen Florø Turn & IF Florø
818 Malene Stavang Magnussen Florø
819 Eivor Ottesen Florø Turn & IF Florø
820 Rakel Ottesen Florø Turn & IF Florø
821 Putli Hellesen Florø Turn & IF Florø
822 Kristen Hollevik Skomsvoll Florø Turn & IF Florø
823 Tord Hollevik Skomsvoll Florø
824 Serine Hollevik Skomsvoll Florø Turn & IF Florø
825 Ørjan Ørjansen Solheim Florø
826 Thea Ørjansen Solheim Florø
827 Brage Nygaard Florø Turn & IF Florø
828 Vilde Nygaard Florø Turn & IF Florø
829 Ina M Brendø Florø
830 Eirik Endride Humlestøl Aasen Florø
831 Astrid Småbrekke Florø
832 Lars Andreas Småbrekke Florø
833 Mikal Pedersen Florø
834 Elise Andersen Florø
835 Sivert Andersen Florø
836 Elise Isolde Stenevik Florø
837 William Stenevik Florø
838 Mads Mortensen Florø
839 Herman Mortensen Florø
840 Steinar Løland Florø
841 Marisa Lyngstad Florø
842 Marco Lyngstad Florø
843 Brage Holme Florø
844 Tara Holme Florø
845 Henning Mettenes Florø
846 Sigbjørn Mettenes Florø
847 Marte I Guddal Florø
848 Sander I Guddal Florø
849 Vegard I Guddal Florø
850 Stig-Ruben Fylkesnes Florø
851 Jon-Marius Fylkesnes Florø
852 Elisabeth B Yndestad Florø
853 Martin B Yndestad Florø
854 Katrine Birkeland Florø
855 Kirsti B Yndestad Florø
856 Mathias Mortensen Florø
857 Karl Mortensen Florø
858 Markus Mortensen Florø
859 Sander M Nyttingnes Florø
860 Kristoffer M Nyttingnes Florø
861 Einar Hope Kleppenes Florø
862 Kamilla Hope Kleppenes Florø
863 Markus R Haukås Florø
864 Mia R Haukås Florø
865 Malin R Haukås Florø
866 Linea J J Høyvik Florø
867 Leander N J Høyvik Florø
868 Liam A J Høyvik Florø
869 Therese Yri Florø
870 Kjartan Yri Florø
871 Inger Helen Yri Florø
872 Silje M A Agledal Florø
873 Brita Solheim Olsen Florø
874 Inger Marit Soltvedt Florø
875 Trond Vegard Soltvedt Florø
876 Hans Erik Soltvedt Florø
877 Janne Kristin Soltvedt Florø
878 Helene Løkkebø Florø
879 Julie Løkkebø Florø
880 Fredrik Indrebø Langlo Florø
881 Viljar Ødelien Florø
882 Iver Ødelien Florø
883 Jakob Aven Florø
884 Marita Gjerde Svelgen
885 Thea Endestad Eikefjord
886 Mats Skulbørstad Florø
887 Hedda Skulbørstad Florø
888 Haldis S Flatjord Florø
889 Idun Bjorstad Hjermann Florø
890 Tuva Bjorstad Hjermann Florø
891 Siri Bjorstad Hjermann Florø
892 Knut Hjermann Florø
893 Magnus Søvik Florø
894 Synne Søvik Florø
895 Jon Ruben Landøy Florø
896 Brigt Våge Kalsvik Florø
897 Hein Våge Kalsvik Florø
898 Ada Våge Kalsvik Florø
899 Karoline Gjervik Florø
900 Oskar Gjervik Florø
901 Emma Hugøy Florø
902 Alice Hugøy Florø
903 Emma Elise Tveranger Florø
904 Ingrid Oline Tveranger Florø
905 Ingvild Erdal Nybu Florø
906 Tomine Erdal Nybu Florø
907 Frida Erdal Nybu Florø
908 Skjalg Are Lyngstad Florø
909 Jonas Hove Florø
910 Brage Biesmanns Florø
911 Eirik Rauseth Sandane
912 Andreas Rauseth Sandane
913 Simen Rauseth Sandane
914 Tiril Skau Espeseth Florø
915 Gard Skau Espeseth Florø
916 Kirsten Bortne Dalaas Florø
917 Casper Andreas S Haugum Florø
918 Cato Alexander S Haugum Florø
919 Brunan L Rosa Florø
920 Esma Hugøy Florø
921 Otto Hugøy Florø
922 Even Johan Haslerud Florø
923 Stine Madsen Florø
924 Adrian S Langedal Florø
925 Eirin Edvardsen Florø
926 Bertine Edvardsen Florø
927 Amanda Holmen Florø
928 Simon Geithus Florø
929 Olai Geithus Florø
930 Elise Brendø Skogheim Florø
931 Ingeborg Vik Florø
932 Lars O S Nes Florø
933 Anita S Nes Florø
934 Tor S Nes Florø
935 Mari Nordal Florø
936 Elias S Ravnestad Florø
937 Sara S Ravnestad Florø
938 Frøya Eliasson Florø
939 Njål Eliasson Florø
940 Ole Tobias Yndestad Florø
941 Gabriel Staveteig Florø
942 Tommelise Staveteig Florø
943 Snorre K Hillersøy Florø
944 Trym K Hillersøy Florø
945 Mina N Føleide Florø
946 Ella Mortensen Florø
947 Ola Mortensen Florø
948 Thale Norås Florø
949 Emmelis Norås Florø
950 Sofie H Sæterlid Svelgen
951 Andrine S Melvær Florø
952 Sondre S Melvær Florø
953 Thea S Melvær Florø
954 Elise M Røren Florø
955 Håkon Røren Florø
956 Marie Angelica Sørbotten Florø
957 Lina Heimtun Florø
958 Anja Heimtun Florø
959 Thea Heimtun Florø
960 Charlotte Førde Svelgen
961 Stian H Smådal Naustdal
962 Sander Smådal Naustdal
963 Lidia B Devarakkam Florø
964 Marius Eimhjellen Florø
965 Tore Eimhjellen Florø
966 Petter Solhaug Florø
967 Thorbjørn B Osland Florø
968 Jarle B Osland Florø
969 Vegard S Aldeholm Florø
970 Victoria S Aldeholm Florø
971 Christina S Aldeholm Florø
972 Jenne G Strømsnes Florø
973 Gunstein G Strømsnes Florø
974 Karina Nyttingnes Florø
975 Oliver A Frimannslund Florø
976 Max Borkowski Florø
977 Trude Reksten Florø
978 Andreas N Skorpen Florø
979 Isabella Slack Florø
980 Andreas Slack Florø
981 Lars D Heimsæther Eikefjord
982 Øyvind Pedersen Hyen
983 Annelin Værøy Florø
984 Karsten Væerøy Florø
985 Håvard Sørgulen Florø
986 Julian O U Helle Florø
987 Marius Stokke Florø
988 Henriette Stigen Florø
989 Kjersti Kjerpeseth Florø
990 Margrethe Kjerpeseth Florø
991 Magnus L Østvik Florø
992 Snorre G Østvik Florø
993 Oda J Helle Florø
994 Vegard Ramsdal Florø
995 Therese Olsen Florø
996 Thomas B Ullaland Florø
997 Elena Heltne Florø
998 Joakim Heltne Florø
999 Mathias G Nyttingnes Florø
1000 Marcus G Nyttingnes Florø
1001 Maja A Paulsen Florø
1002 Truls A Paulsen Florø
1003 Tia Malen Patumsit Florø
1004 Adriane L Ø Bakke Florø
1005 Adrean T Bakke Florø
1006 Andrine J Bakke Florø
1007 Petter Kjelsnes Florø
1008 Eirik Kjelsnes Florø
1009 Gard Olsen Florø
1010 Lukas Langø Florø
1011 Leander Langø Florø
1012 Edwina Rossi Florø
1013 Christian Egge Førde
1014 Baby Stave Florø
1015 Maria Sølvberg Florø
1016 Jenny Sølvberg Florø
1017 Iselin Haugerud Florø
1018 Sara Haugerud Florø
Florø Maraton Rett Vest
Resultatliste 21. april 2007
Resultatlister Rett Vest 21.april 2007
Maraton menn 17 – 34 år
1 David Johnson RKNUWC Norge 3:19:19
2 Dick Muyambi RKNUWC Uganda 4:16:08
Maraton menn 40 – 44 år
1 Helge Hafsås Olden 2:39:06
2 Olav Mølster Florø 4:19:17
Maraton menn 45 – 49 år
1 Erik Müller Tolga 3:22:00
2 Dagmund Ramsdal Florø 3:33:55
3 Alf Gaupås Ytre Arna 4:03:31
Maraton menn 50 – 54 år
1 Mons Øyvind Tingelstad Tynset 3:59:33
2 Inge Asbjørn Haugen Hornindal 4:01:49
3 Lars Raae Stryn 4:16:08
Maraton menn 55 – 59 år
1 Helge  Fuglseth Ålesund 3:16:43
2 Kip Sumner RKNUWC Canada 3:31:39
3 Jon Henjum Leikanger 3:35:57
4 Jan Petter Venøy Selje 4:17:58
5 Harald Krøvel Åndalsnes 4:25:49
Maraton menn 60 – 64 år
1 Bård Rødde Støren 4:07:21
2 Gunnar Wulvik Kleppestø 4:08:04
3 Trygve Øvrebotten Frekhaug 4:22:56
4 Per Jan Helset Langevåg 4:57:24
Maraton menn 70 – 74 år
1 Leif Feøy Ålesund 3:34:21
Halvmaraton kvinner 17 – 34 år
1 Audhild Hestad Fana 1:21:51
2 Disa Hynsjö RCNUWC Sverige 2:02:23
Halvmaraton kvinner 40 – 44 år
1 Anita Stenevik Florø 1:32:51
Halvmaraton menn 17 – 34 år
1 Kurt Norheim Hafslo 1:29:27
2 Alexander Willen RCNUWC Sverige 1:36:40
3 Kristjan Kaar RCKUWC Estland 1:52:06
4 Michael Benjamin Robert Florø 2:02:08
5 Philip Simeonov RCNUWC Bulgaria 2:21:57
Halvmaraton menn 35 – 39 år
1 Robert Maat Bergen 1:36:33
Halvmaraton menn 40 – 44 år
1 Eivind Senneset Florø 1:30:37
2 Rune Horgen Florø 1:39:28
3 Thomas Andersson Gursken 1:42:46
4 Kjell Skjerven Vik 1:44:52
5 Tommy Fonnes Fonnes 1:48:13
Halvmaraton menn 45 – 49 år
1 Tom Roger Johansen Fana 1:19:29
2 Arne Fossheim Ålesund 1:32:02
3 Magnus Frøyen Florø 1:51:20
4 Øivind Gjengseth Florø 1:59:32
Halvmaraton menn 55 – 59 år
1 Ragnar Furnes Måløy 1:28:45
2 Willy Pedersen Ottestad 1:33:24
3 Tor Alfred Bergvatn Førde 1:36:12
4 Johannes Idsø Sogndal 1:36:39
5 Johnny Svein Fløtre Sandane 1:37:28
6 Ola Hilmar Ervik Fonnes 1:44:24
7 Rolf Tennebø Sandane 1:46:49
8 Kjell Fagerlund Ulsteinvik 1:47:31
9 Olav Lyslo Innvik 1:49:09
10 Per Storøy Tjørvåg 1:49:48
11 Helge Henriksen Sogndal 1:53:37
12 Bjarne Træland Vågseidet 2:01:35
13 Magnar Gangsø Sande i Sunnfjord 2:02:14
14 Karl Agledal Florø 2:08:25
15 Svein Stusdal Florø 2:21:22
Halvmaraton menn 60 – 65 år
1 Jan Solheimslid Førde 1:40:46
2 Johs Slethaug Nyborg 1:50:59
Halvmaraton menn 65 – 69 år
1 Aksel Løvenholm Øvre Ervik 1:54:28
2 Jan Lillemoen Fyllingsdalen 1:58:01
Halvmaraton menn 70 – 75 år
1 Aksel Nilsen Fauske 1:52:00
10km kvinner 17 – 29 år
1 Anne-Lise Rygg Førde 48:43
2 Kathrine Holme Jessheim 1:05:31
10km kvinner 30 – 39 år
1 Anita Holme Florø 1:05:31
2 Anne Oline Gullaksen Førde 1:11:36
3 Christina Kvamme Førde 1:12:37
10km kvinner 40 – 49 år
1 Monique Eide Florø 45:42
2 Anne Schei Naustdal 46:17
3 Ingunn Selås Florø 49:29
4 Ester Frøyen Florø 49:37
10km kvinner 50 – 59 år
1 Norunn Stavø Florø 42:05
2 Solveig Svardal Eikefjord 49:31
10km menn 12 – 16 år
1 Vegard Svarthumle Bareksten Florø 46:10
2 Odin Fonnes Fonnes 51:48
3 Tord Bjørnar Bjerknes Florø 51:51
4 Øyvind Ramsdal Florø 1:03:04
10km menn 17 – 29 år
1 Knut Solheim Norddalsfjord 36:59
2 Halvard Gram Førde 41:31
3 Tor Inge Øvrebotten Myrhol Svelgen 43:05
4 Erik Torstensson RCNUWC Sverige 43:47
5 Kåre Toreid Florø 44:55
6 Mads Knutsen Florø 45:25
10km menn 30 – 39 år
1 Kenneth Meidell Oslo 38:56
2 Stig Solheim Florø 39:53
3 Gisle Skjølberg Bremanger 40:11
4 Per Arne Sæterlid Svelgen 40:22
5 Andre Høyset Eikefjord 41:49
6 Ivar Andre Slinde Førde 42:12
7 Inge Værøy Florø 42:45
8 Jonny Grotle Florø 43:08
9 Torstein Sørbø Florø 44:09
10 Martin Skulbørstad Florø 46:09
11 Torbjørn Os Naustdal 48:39
12 Jan Grov Florø 49:21
13 Marcel van der Bosch Florø 49:34
14 Stian Rønnekleiv Florø 51:09
15 Frank Leversund Florø 55:13
16 Hjalmar Holme Naustdal 55:21
17 Kenneth Lauvås Bergen 59:00
18 Trond Lauvås Bergen 59:24
10km menn 40 – 49 år
1 Magnar Solheim Norddalsfjord 36:22
2 Odd Rognebakke Naustdal 36:55
3 Harry Solheim Florø 38:57
4 Olav Terøy Stavang 39:06
5 Per Oddvar Lien Høyanger 40:13
6 Odd Arild Dale Førde 40:41
7 Frode Geir Farsund Førde 41:47
8 Geir Tore Leversund Florø 41:48
9 Otto Svein Ramsdal Florø 44:09
10 Albert Frøyen Florø 44:11
11 Jan Karsten Nygård Bremanger 45:02
12 Jan Rune Flølo Naustdal 45:17
13 Terje Olsen Andal Naustdal 46:14
14 Bjarte Liseth Eikefjord 46:16
15 Norvall Klungresæter Bremanger 47:46
16 Jan Magne Snildal Naustdal 51:21
17 Einar Vereide Florø 55:12
10km menn 50 – 59 år
1 Aage Torvanger Florø 37:48
2 Egil Gulholm Naustdal 38:19
3 Brynjar Holsen Eikefjord 42:28
4 Norvald Ospehaug Naustdal 44:32
5 Svein Erlend Rød Førde 45:33
6 Kjartan Kvellestad Florø 45:40
7 Steinar A Midtbø Norddalsfjord 46:28
8 Emil Horstad Førde 46:43
9 Rune Holme Florø 47:13
10 Bjarte Johan Erdal Førde 47:30
11 Arne Hauge Høyanger 48:00
12 Leif Kilnes Førde 48:08
13 Gunnar Øvrebotten Førde 48:44
14 Peter Olav Midthun Førde 48:58
15 Terje Standal Florø 49:36
16 Thue Alfson Holme Oslo 51:56
17 Terje Mo Førde 53:38
18 Harry Gram Førde 57:32
19 Asbjørn Rygg Sandane 58:45
20 Svenn Åge Løken Tangen 1:04:47
10km menn 60 – 69 år
1 Jon Bakke Svelgen 45:01
2 Jostein Visnes Almenningen 46:13
3 Anders Sølvberg Førde 51:12
4 Andreas Etterlid Førde 53:01
5 Hans Bjørn Kvalsvik Florø 54:30
6 Sigbjørn Vårdal Askvoll 56:46
7 Nils Lauvås Lindås 57:25
8 Olav Øvrebotten Svelgen 57:55
10km menn 70 – 79 år
1 Sigmund Solheim Florø 48:45
5km kvinner 12 – 13 år
1 Alice Beate Slettevold Holm Svelgen 27:41
2 Beth Alise Eimhjellen Hyen 30:19
5km kvinner 14 – 15 år
1 Frida Nordem Føleide Florø Florø 20:21
2 Malene Indrebø Langlo Florø 20:39
3 Norill Terese Norheim Hafslo 31:47
5 Elise Knapstad Endestad Eikefjord 35:13
5km kvinner 16 – 17 år
1 Elisabeth Lote Eltvik Florø 22:22
2 Birgitte Knapstad Endestad Eikefjord 33:19
5km kvinner 18 – 22 år
1 Ingvild Hessevik Florø 21:37
2 Linn-Marita Mallasvik Naustdal 29:40
5km kvinner 40 – 49 år
1 Fatima Benfaddoul Førde 24:19
2 Irene Knapstad Eikefjord 29:51
5km kvinner 50 – 59 år
1 Bjørg Reknes Florø 23:25
5km kvinner 60 – 69 år
1 Gunvor Holm Svelgen 29:03
5km kvinner – uten for konkurranse
Elise Isolde Stenevik Florø 34:16
5km menn 12 – 13 år
1 Roger Øye Pollen Førde 20:30
2 Ole Martin Gjerde Svelgen 20:31
3 Magnus Myrhol Svelgen 20:32
4 Halvor Burø Sunde Førde 20:37
5 Kristoffer Birkeland Florø 21:11
6 Lasse Nordem Føleide Florø 21:22
7 Even Eide Onstad Florø 21:52
8 Torbjørn Knapstad Endestad Eikefjord 23:00
9 Terje Kristoffer Trengereid Florø 23:03
10 Henrik Solheim Økland Florø 23:03
11 Lars Andreas Trengereid Florø 23:04
12 Kjell Erik Kalsvik Florø 25:48
13 Joachim Norheim Heggestad Gaupne 28:19
14 Petter Kittang Florø 28:20
5km menn 14 – 15 år
1 Kevin Buarøy Karlsen Florø 20:04
2 Daniel Mallasvik Naustdal 20:46
3 Espen Pileberg Aahjem Førde 21:10
5km menn 16 – 17 år
1 Kristoffer Hove Florø 21:08
2 Trygve S Hallberg Naustdal 26:11
3 Olav S Hallberg Naustdal 26:23
4 Marius Horgen Florø 27:33
5km menn 18 – 22 år
1 Per-Johan Pileberg Aahjem Førde 19:58
2 Piotr Faba RCNUWC Polen 20:08
3 Yilikal Ayino RKNUWC Etiopia 31:06
4 Madesh Chenappa RCKUWC India 39:29
5km menn 30 – 39 år
1 Stig Omar Eide Gaupne 20:01
2 Martin Eimhjellen Hyen 30:20
5km menn 40 – 49 år
1 Kjell Midtbø Norddalsfjord 20:28
2 Stig Gjerde Svelgen 21:23
3 Trond Melvær Florø 21:25
4 Trond Økland Florø 23:04
5 Bjarte Pollen Førde 23:05
5km menn 50 – 59 år
1 Arnstein Sunde Florø 22:27
2 Ståle Thuland Kyrkjebø 22:46
3 Tommy Wichstrøm Hyllestad 28:09
5km menn 60 – 69 år
1 Ludvik Birkeland Førde 25:04
5km menn 70 – 79 år
1 Kåre Ness Askvoll 42:47
2 Jon Jorde Dale 42:47
5km kvinner – uten for konkurranse
Elise Isolde Stenevik Florø 34:16
10km utan tidtaking
Aksel Holme Førde
Ann-Jeanette Mølster Florø
Anny Langø Florø
Aud Agledal Florø
Dag-Rune Mallasvik Naustdal
Einar Baardsen Førde
Gerd Nesdal Florø
Gerd Sissel Kinn Florø
Hjørdis Føleide Florø
Ingebjørg Barstad Florø
Ingunn Skeide Bulandet
Jofrid Sundal Florø
Jorunn Giil Florø
Kari-Ann Søreide Florø
Leif-Martin Reknes Florø
Lena Agledal Nordal Hyen
Lindis Agledal Nordal Hyen
Margot Svarthumle Florø
Margrethe Stavang Florø
Målfrid Ottesen Florø
Nils Gisle Fløholm Florø
Odd Haugsbakk Naustdal
Odd Nedrebø Førde
Oddvar Førde Svelgen
Petter Refsnes Florø
Ragnhild Høyset Eikefjord
Randi Faugstad Førde
Reidar Høyset Eikefjord
Rolf Endestad Florø
Signe Nordvik Florø
Sigrid Gjelsvik Naustdal
Sissel Berle Florø
Sissel Strømmen Florø
Ståle Mulehamn Svelgen
Sølvi Eriksen Florø
Terje Trengereid Florø
Tommy Angell Florø
Torill Irene Barstad Florø
Turid Weckhorst Florø
Vidar Steinhovden Trondheim
Wakaa T Robert Florø
5km utan tidtaking
Aksel Johan Andersen Florø
Astrid Trengereid Florø
Beate Andersen Florø
Bente Elisabeth Nybø Florø
Bertel Gjøringbø Florø
Bjørge Aguirre Florø
Christian Hjertenes Aguirre Florø
Elisabeth Solheim Florø
Else Grov Florø
Else Karin Daling Førde
Emilie Hjertenes Aguirre Florø
Erna Stusdal Florø
Helene Andersen Florø
Herdis Elin Lexau Florø
Hilde Kathrine Thue Florø
Inger Gjertsen Thue Florø
Ingrid Næss Johansen Fana
Jorunn Sundal Høyanger
Kristian Andre Grotle Florø
Leiv Magne Berge Kyrkjebø
Magnhild Myklebust Florø
Maja Elise Natvik Florø
Marit Solheim Sørdal Florø
Martin Inge Grotle Florø
Oddvar Kjell Grotle Florø
Ola Sørdal Florø
Olaug Stavø Florø
Per Trygve Berge Kyrkjebø
Ragnar Grimeland Førde
Ragnhild Næss Fana
Rannveig Berge Kyrkjebø
Reidar Berge Kyrkjebø
Reidar Huus Balestrand
Sissel Ailin Nødset Grotle Florø
Sture Thorgaard Florø
William Stenevik Florø
Knaxløpet (4,2km)
Adrian H Førde Florø
Adrian Winterthun Florø
Ailen Norheim Ekrene Gaupne
Amalie Angelshaug Florø
Anders Olai Grotle Florø
Andrea Ellingsund Florø
Andreas Husevåg Hereid Florø
Andreas Rauset Sandane
Andreas Skorpen Florø
Andrine S Melvær Florø
Anita S Nes Florø
Anna S Stavang Florø
Annelin Værøy Florø
Astrid Småbrekke Florø
Athit Angell Florø
Balder Belsvik Florø
Bendik Lliseth Eikefjord
Brage Burø Sunde Førde
Brage Nygaard Florø
Camilla Agledal Florø
Camilla Eimhjellen Hyen
Caroline Strømsnes Florø
Cesilie Holm Florø
Christine Aldeholm Florø
Christoffer Thorsensen Florø
Daniel S Bjørkedal Florø
Edvina Rossi Florø
Einar Hope Kleppenes Florø
Eirik Rauset Sandane
Eivor Ottesen Florø
Elias Vaardal Florø
Elin Brendehaug Florø
Ellen Lovise P. Nygård Florø
Erlend Berntsen Førde
Erlend Moen Taule Førde
Espen Strømsnes Florø
Fredrik Indrebø Langlo Florø
Fredrik Svarthumle Bareksten Florø
Frida Ryland Grotle Florø
Gard Håland Florø
Hannah Nødset Florø
Hanne Brendehaug Florø
Heda Skulbørstad Florø
Heidi Sundal Florø
Helene Løkkebø Florø
Henning Mettenes Florø
Henrik V Valberg Florø
Håvard Heggheim Brandsøy Florø
Håvard S Haugland Florø
Inger Helen Yri Florø
Ingrid Heggheim Brandsøy Florø
Ingrid Hellland Florø
Isabella K Rossi Florø
Isak Johnsen Helle Førde
Iselin Haugerud Florø
Iselin Johansen Myklebust Dale
Jakob Aven Florø
Jarle B Osland Florø
Johan Os Florø
Johanna M. Grønnevik Florø
Jon Marius Fylkesnes Florø
Jonas Grotle Frøyen Florø
Jonas H Denk Sandane
Jonas Hove Florø
Julia R Endestad Eikefjord
Julie Løkkebø Florø
Jørgen V Valberg Florø
Kamilla Hope Kleppenes Florø
Karen Kittang Florø
Karin Hårklau Florø
Karl Mortensen Florø
Karoline Nordtømme Florø
Karsten Værøy Florø
Katrine Birkeland Florø
Kimmely Solheim Florø
Kjartan Yri Florø
Kristi Kjerpeseth Florø
Kristian Jensen Florø
Kristoffer N Skorpen Florø
Kristoffer Nyttingnes Florø
Kristoffer S Magnussen Florø
Lars Andreas Småbrekke Florø
Lars Daniel Heimsæter Eikefjord
Lars Odin S Nes Florø
Lasse Angelshaug Florø
Lea K Rekdal Florø
Linn Kristin Solheim Florø
Mads Mortensen Florø
Mads Skulbørstad Florø
Magnus Helland Florø
Magnus Rotnes Florø
Magnus Søvik Florø
Maja Paulsen Florø
Malene S Magnussen Florø
Malin Thorstensen Florø
Marco Lyngstad Florø
Maren Johansen Myklebust Dale
Mari Nordal Florø
Maria Sølvberg Florø
Marisa Lyngstad Florø
Marita Gjerde Svelgen
Marius Andre Langø Florø
Marius Eimhjellen Hyen
Markus G. Nyttingnes Florø
Markus Indrebø Langlo Florø
Marte Kittang Florø
Martin Midtbø Ulstein Florø
Martine Mallasvik Naustdal
Mathias Magnussen Johansen Florø
Mathias Mortensen Florø
Mathias Nødset Florø
Mathilde Magnussen Johansen Florø
Matias G. Nyttingnes Florø
Nikoline Liseth Eikefjord
Ole Magnus Aase Solheim Florø
Ole Morten Sundal Florø
Ole Tobias Yndestad Florø
Oliver Bøhmer Florø
Oskar Os Florø
Petter Solhaug Hyen
Putli Hellesen Florø
Rakel Ottesen Florø
Reidar Fugle Nordhaug Førde
Sander Hallsæter Florø
Sander R Endestad Eikefjord
Sander Thorsensen Florø
Sara Haugerud Florø
Sebastian Ytreland Florø
Sedrik Kaupi Norheim Hafslo
Sigbjørn Mettenes Florø
Sigrid S Stavang Florø
Sigve Holm Sæterlid Svelgen
Sigyn Normann Leversund Florø
Silje Agledal Florø
Simen Rauset Sandane
Simen S Hårklau Florø
Sivert Helland Veset Florø
Skjalg Are Lyngstad Florø
Snorre Klepp Hillersøy Florø
Sofie Bøhmer Florø
Sofie Holm Sæterlid Svelgen
Sondre K Rekdal Florø
Sondre Norheim Ekrene Gaupne
Sondre Pileberg Aahjem Førde
Sondre S Melvær Florø
Steinar Gøland Florø
Stig Ruben Fylkesnes Florø
Styrk Normann Leversund Florø
Synne Søvik Florø
Synnea Solheim Florø
Thale Sørbotten Johansen Florø
Thea Hårklau Florø
Thea Trengereid Brendø Florø
Thea Ø Solheim Florø
Theo Thorsensen Florø
Therese Yri Florø
Thomas H Førde Florø
Tia Marlen Patumsit Florø
Tobias Belsvik Florø
Tomine Berge Vedvik Florø
Tony Angell Florø
Tor Frøyen Vereide Florø
Torbjørn B Osland Florø
Torbjørn Løvik Mjåtveit Førde
Tore Eimhjellen Hyen
Tuva K Rekdal Florø
Vegard Aldeholm Florø
Vegard Ramsdal Florø
Vegard Skaflestad Hegrenes Førde
Vetle Sørstrand Haugen Florø
Viktoria Aldeholm Florø
Vilde L Kvamme Florø
Vilde Nygaard Florø
Vilde Sørbotten Johansen Florø
Viljar Svare Ødelien Florø
Vilje Normann Leversund Florø
Wilde Midtbø Ulstein Florø
Ørjan R Endestad Eikefjord
Ørjan Ø Solheim Florø
Øyvind Alrek Florø
Øyvind Pedersen Hyen
Florø Maraton Rett Vest
Resultatliste 22. april 2006
Resultatlister Rett Vest 22.april 2006
Maraton menn 17 – 34 år
1 David Johnson RKNUWC Norge 3:13.27
2 Chris Rinde Bergen 3:39.03
3 Andreas Bakkerud RKNUWC Danmark 3:52.49
Maraton menn 40 – 44 år
1 Trond F Aarre Nordfjordeid 4:00.21
2 Olav Mølster Florø 4:30.47
Maraton menn 45 – 49 år
1 Dagmund Ramsdal Eikefjord 3:19.08
2 Kjell Kandal Hansen Laksevåg 3:52.42
3 Alf Gaupås Ytre Arna 4:02.17
Maraton menn 50 – 54 år
1 Arvid Tangerås Strandebarm 3:17.12
2 Lars Raae Stryn 4:08.37
3 Jan Ringheim Fana 4:27.48
4 Inge Asbjørn Haugen Hornindal 4:47.19
Maraton menn 55 – 59 år
1 Helge  Fuglseth Ålesund 3:10.02
2 Kip Sumner RKNUWC Canada 3:35.30
3 Øyvind  Watne Førde 3:56.22
Maraton menn 60 – 64 år
1 Gunnar Wulvik Kleppestø 3:53.26
2 Knut Anderssen Hvalstad 4:30.46
3 Per Jan Helset Langevåg 4:38.06
4 Dag Sture Eine Friis Oslo 4:59.36
Maraton menn 65 – 69 år
1 Jens Wollebæk Ås 4:52.18
Maraton menn 70 – 74 år
1 Leif Feøy Ålesund 3:39.49
2 Per Gundersen Langevåg 4:10.03
Maraton kvinner 45 – 49 år
1 Oddny Ringheim Fana 4:00.45
Halvmaraton menn 17 – 34 år
1 Kurt Norheim Hafslo 1:31.58
2 Håkon Svoen Naustdal 1:35.52
3 Anthony Anyona RKNUWC Kenya 1:38.53
4 Mikal Johansen Florø 1:40.16
5 László Jakab RKNUWC Ungarn 1:42.54
6 Dick Muyambi RKNUWC Uganda 1:48.30
7 Mario Villalba RKNUWC Paraguay 2:15.34
Halvmaraton menn 35 – 39 år
1 Ulf Tommy Nilsen Tiller 1:30.59
2 Eivind Senneseth Florø 1:33.30
3 Ørjan Raknes Forthun Måløy 1:37.46
4 Rune Horgen Florø 1:40.12
Halvmaraton menn 40 – 44 år
1 Odd Rognebakke Naustdal 1:20.37
2 Robert Gelin Rysjedal Førde 1:57.59
Halvmaraton menn 45 – 49 år
1 Dagmunn Fauske Sande i Sunnfjord 1:34.52
2 Øivind Gjengseth Florø 2:15.11
Halvmaraton menn 50 – 54 år
1 Magnar Gangsø Sande i Sunnfjord 2:06.03
Halvmaraton menn 55 – 59 år
1 Tor Alfred Bergvatn Førde 1:36.20
2 Johannes Idsø Sogndal 1:38.20
3 Johnny Fløtre Sandane 1:40.04
4 Rolf Tennebø Sandane 1:48.19
Halvmaraton menn 60 – 64 år
1 Johs Sletthaug Bergen 1:48.34
2 Arne Rognebakke Bergen 1:59.22
3 Ludvig Birkeland Førde 2:00.03
4 Jan E Holvik Måløy 2:19.27
Halvmaraton menn 65 – 69 år
1 Aksel Løvenholm Øvre Ervik 1:59.53
Halvmaraton kvinner 17 – 34 år
1 Audhild Hestad Gaular 1:27.54
2 Katsia Pabortsava RKNUWC Kviterussland 1:43.00
3 Lise Grønbukt Florø 1:49.04
4 Mattie Govan RKNUWC England 2:01.04
Halvmaraton kvinner 45 – 49 år
1 Margreet Mayer Måløy 2:23.00
Halvmaraton kvinner 50 – 54 år
1 Torill Selvik Jacobsen Førde 2:01.22
10km menn 12 – 16 år
1 Odd-Anders Grimsbø Førde 43.42
2 Øyvind Olav Ramsdal Eikefjord 1:15.51
10km menn 17 – 29 år
1 Ørjan Hov Førde 38.54
2 Halvard Gram Førde 39.03
3 Knut Solheim Florø 39.43
4 Tor Inge Øvrebotten Svelgen 45.01
5 David Sengeh RKNUWC Sierra Leone 55.37
6 Maciej Krolikowski RKNUWC Polen 56.44
10km menn 30 – 39 år
1 Stig Solheim Florø 39.30
2 André Høyset Eikefjord 43.38
3 Johnny Grotle Florø 43.59
4 Inge Værøy Florø 44.08
5 Martin Eimhjellen Hyen 44.08
10km menn 40 – 49 år
1 Tom Roger Johansen Fana 35.45
2 Magnar Solheim Norddalsfjord 37.09
3 Kjell Mundal Vassenden 37.33
4 Harry Solheim Florø 38.43
5 Olav Terøy Stavang 40.10
6 Gunnar Helgås Florø 41.24
7 Frode Geir Farsund Førde 41.39
8 Per Oddvar Lien Kyrkjebø 42.05
9 Atle Gjengedal Naustdal 43.35
10 Albert Frøyen Florø 43.43
11 Otto Svein Ramsdal Florø 45.00
12 Karsten Seim Førde 45.18
13 Terje O. Andal Naustdal 45.43
14 Martin Skulbørstad Florø 45.44
15 Geir Tore Leversund Eikefjord 46.42
16 Jostein Berntsen Førde 47.33
17 Ove Grimsbø Førde 47.39
18 Jan Karsten Nygård Bremanger 47.41
19 Nils Holme Hyen 48.09
20 Oddvar Røsten Oslo 48.42
21 Jan Rune Flølo Naustdal 48.43
22 Klaus Muller Sogndal 48.51
23 Magnus Frøyen Florø 49.29
24 Norvall Klungresæter Bremanger 50.24
25 Bjarte Liseth Eikefjord 53.10
10km menn 50 – 59 år
1 Harald Nygård Florø 34.56
2 Aage Torvanger Florø 38.45
3 Egil Gulholm Naustdal 39.11
4 Kjell Navelsaker Vassenden 40.37
5 Einar Strand Olden 41.38
6 Brynjar Holsen Eikefjord 43.54
7 Kjartan Kvellestad Florø 44.29
8 Rune Holme Florø 45.05
9 Jon Bakke Svelgen 45.15
10 Norvald  Ospehaug Naustdal 45.27
11 Egil Jacobsen Førde 45.30
12 Svein Erlend Rød Førde 45.56
13 Olav Lyslo Innvik 46.29
14 Peter Olav Midthun Førde 48.38
15 Arne Hauge Høyanger 49.26
16 Leif Arne Kilnes Førde 49.31
17 Gunnar Øvrebotten Førde 50.10
18 Lars Ulvestad Sandane 51.00
19 Terje Mo Førde 51.44
20 Fred Fee RKNUWC Canada 52.55
21 Nils Lauvås Lindås 56.14
22 Harry Gram Førde 56.39
23 Asbjørn Rygg Sandane 59.15
10km menn 60 – 69 år
1 Arne Mjelde Haus 40.31
2 Jostein Visnes Almenningen 46.16
3 Odd Haugsbakk Naustdal 47.12
4 Lars Håheim Olsvik 52.01
5 Anders Sølvberg Førde 52.51
6 Andreas Etterlid Førde 53.36
7 Kristian Strømmen Førde 54.44
8 Olav K Øvrebotten Svelgen 55.51
9 Hans Bjørn Kvalsvik Florø 58.54
10 Aksel Holme Førde 59.55
10km menn 70 – 79 år
1 Kjell Odd Steinset Skei i Jølster 47.05
2 Arne Jon Solheim Florø 59.46
3 Svein Myking Os 1:05.51
10km kvinner 17 – 29 år
1 Merete Helgheim Måløy 39.34
2 Anne-Lise Rygg Førde 44.54
10km kvinner 30 – 39 år
1 Heidi Indrebø Florø 51.05
2 Kari Melheim Ottesen Florø 54.41
10km kvinner 40 – 49 år
1 Norunn Stavø Florø 40.48
2 Anne Schei Naustdal 46.32
3 Monique Eide Florø 47.13
4 Ingunn Selås Florø 48.50
5 Gro Utkilen Florø 49.01
6 Ester Frøyen Florø 49.32
10km kvinner 50 – 59 år
1 Jofrid Sundal Florø 49.33
2 Liv Berge Åheim 54.33
10km kvinner 60 – 69 år
1 Johanne Marie Erstad Søre Fjell 56.59
5km menn 12 – 13 år
1 Magnus Myrhol Svelgen 21.52
2 Ole Martin Gjerde Svelgen 21.54
3 Sindre V. Alisøy Førde 21.59
4 Espen Aahjem Førde 23.06
6 Terje Kristoffer Trengereid Florø 23.59
7 Leon Røsten Oslo 24.31
8 Lars Andreas Trengereid Florø 25.27
5 Roger Øye Pollen Førde 23.29
9 Petter Kittang Florø 26.22
5km menn 14 – 15 år
1 Øyvind Kjerpeseth Florø 19.38
2 Kristoffer Hove Florø 20.24
3 Lars Andreas Myklebust Florø 21.43
4 Daniel Mallasvik Naustdal 22.44
5 Ruben A Vaksdal Bergen 26.30
6 Marius R Horgen Florø 30.30
5km menn 16 – 17 år
1 Per-Johan Aahjem Førde 20.46
2 Hauk Røsten Oslo 24.32
5km menn 40 – 49 år
1 Kjell Bjarne Midtbø Norddalsfjord 21.08
2 Stig Gjerde Svelgen 22.40
3 Svein Ove Alisøy Førde 22.49
4 Bjarte  Pollen Førde 26.23
5km menn 50 – 59 år
1 Arnstein Sunde Florø 21.55
2 Ståle Thuland Kyrkjebø 23.56
5km menn 60 – 69 år
1 Harald Klakegg Førde 25.46
2 Sigurd Netland Sandane 26.18
3 Ragnar Grimeland Førde 26.32
5km menn 70 – 79 år
1 Kåre Ness Askvoll 30.06
2 Jon Jorde Dale 41.26
5km kvinner 12 – 13 år
1 Malene Indrebø Langlo Florø 22.51
2 Norill Therese Norheim Førde 37.10
5km kvinner 14 – 15 år
1 Kari B Hole Førde 22.58
5km kvinner 30 – 39 år
1 Charlotte Owen Wales 32.14
5km kvinner 50 – 59 år
1 Anne Marie Fagerstrøm Florø 25.36
2 Jorunn Sundal Høyanger 26.33
5km kvinner 60 – 69 år
1 Else Karin Daling Førde 27.03
2 Grethe Maren Myklestad Sogndal 30.45
10km utan tidtaking
Gerd Sissel Kinn Florø
Emilie Hjertenes Aguirre Florø
Målfrid Ottesen Florø
Svein Stusdal Florø
Edith Alræk Florø
Kjell Agledal Florø
Terje  Standal Florø
Reidar Høyset Eikefjord
Christian Hjertenes Aguirre Florø
Margrethe Stavang Florø
Ragnhild Høyset Eikefjord
Daniel Hjertenes Aguirre Florø
Nils Gisle Fløholm Florø
Anne Margrethe Hjertenes Florø
Aud Agledal Eikefjord
Rolf Endestad Florø
Torill Irene Barstad Florø
Willy Edvardsen Florø
Anny Langø Florø
Odd Nedrebø Førde
Einar Baardsen Førde
Erna Stusdal Florø
Oddvar Kjell Grotle Florø
Martin Inge Grotle Florø
Solveig Endestad Svardal Eikefjord
Anny Ravnestad Høyanger
Dag-Rune Mallasvik Naustdal
Vidar Steinhovden Trondheim
Margot Svarthumle Florø
Ingunn Skeide Bulandet
Sissel Strømmen Florø
Steinar A Midtbø Norddalsfjord
Kari Orheim Florø
Jorunn Giil Florø
Turid Weckhorst Florø
Ståle Mulehamn Svelgen
5km utan tidtaking
Anita Stenevik Florø
Joakim Norheim Heggestad Gaupne
Leif-Martin Reknes Florø
Leiv Magne Berge Kyrkjebø
Inga Jacobsen Bergen
Øyvind  Vaksdal Bergen
Rannveig Berge Kyrkjebø
Herdis Elin Lexau Florø
Reidar Berge Kyrkjebø
Astrid Trengereid Florø
Ruben Amundsen Vaksdal Bergen
Ingrid Næss Johansen Fana
Per Trygve Berge Kyrkjebø
Ragnhild Næss Fana
Bertel Gjøringbø Florø
Martin Amundsen Vaksdal Bergen
Reidar Huus Balestrand
Olaug Stavø Florø
Magnhild Myklebust Florø
Anny Brandsøy Florø
Kari Ann Søreide Florø
Lena Agledal Nordal Hyen
Petter Refsnes Florø
Oddrun Furesund Florø
Arne Haugland Naustdal
Signe Nordvik Florø
Hildegunn Kvistad Florø
Solveig Borren Vassenden
Bente Linn Borren Hukset Vassenden
Svein Rune Borren Hukset Vassenden
Oddvar Førde Svelgen
Kathrine Holme Jessheim
Maja Elise Natvik Florø
Else Grov Florø
Per Arne Borren Hukset Vassenden
Anne Solfrid Borren Vassenden
Sigbjørn Vårdal Askvoll
Anita Holme Florø
Ingunn Berge Kyrkjebø
Bjørg Higraff Norddalsfjord
Svein Higraff Norddalsfjord
Ingunn Bergheim Eikefjord
Marit Solheim Sørdal Florø
Knaxløpet (4,2km)
Tor Frøyen Vereide Florø
Ørjan Ørjansen Solheim Florø
Malene Magnussen Florø
Ailen Norheim Ekrene Gaupne
Kristoffer Magnussen Florø
Martine  Mallasvik Naustdal
Sondre Aahjem Førde
Sedrik Kauppi Norheim Gaupne
Kamilla Hope Kleppenes Florø
Einar Hope Kleppenes Florø
Simen Halvorsen Florø
Sivert Veseth Florø
Marius Andre Langø Florø
Mathias Johansen Florø
Mathilde Johansen Florø
Maren Johanne Johansen Myklebust Florø
Vilde Johansen Florø
Sivert Andersen Florø
Elise Andersen Florø
Christian Strømsøy Florø
Christian Gjøringbø Olsen Florø
Øystein Gjøringbø Olsen Florø
Marianne Gjøringbø Olsen Florø
Elisabeth Brendefur Yndestad Florø
Jenny Solheim-Olsen Florø
Brita Solheim-Olsen Florø
Martin Brendefur Yndestad Florø
Knut Riste Helgås Florø
Håkon Riste Helgås Florø
Anders Olai Grotle Florø
Marco Lyngstad Florø
Marica Lyngstad Florø
Kristi Strømmen Kjerpeset Florø
Selma Førde Florø
Samuel Førde Florø
Karoline Orheim Pedersen Florø
Henrik Vangsnes Valberg Florø
Hanna Haugen Strand Florø
Silje Marie Agledal Florø
Marte Kittang Florø
Karen Kittang Florø
Vegard Ramsdal Florø
Andreas Rylandsholm Florø
Erlend Hove Florø
Runar Hove Florø
Aksel Bauge Florø
Aleksander Glørstad Florø
Mads Skulbørstad Florø
Henrik Solheim Økland Florø
Skjalg Are Lyngstad Florø
Olgeir Eide Sundal Florø
Fedrik Indrebø Langlo Florø
Markus Indrebø Langlo Florø
Hanne Brendehaug Florø
Elin Brendehaug Florø
Kristina Bauge Florø
Andreas Rauset Sandane
Eirik Rauset Sandane
Britt Alise Eimhjellen Hyen
Camilla Eimhjellen Hyen
Tore Eimhjellen Hyen
Sander Ottesen Florø
Ellen Lovise Nygård Florø
Astrid Dyrli Florø
Erlend Berentsen Førde
Pernille Berentsen Førde
Stefan Aase Florø
Anders Bøe Sørensen Florø
Patrick Thiliban Florø
Kalyani Isabel Magnussen Florø
Magnus Rotnes Florø
Stine Rotnes Florø
Mona Larsen Florø
Anna Beate Helle Florø
Lasse Nordem Føleide Florø
Ole Mowatt Solheim Florø
June Mowatt Solheim Florø
Per Arne Borren Hukset Vassenden
Putli Jasmine B Hellesen Florø
Thomas H. Førde Florø
Adrian H. Førde Florø
Thale Johansen Florø
Iselin Johansen Myklebust Florø
Bendik Liseth Eikefjord
Lars Daniel Heimsæter Eikefjord
Live Frammarsvik Florø
Andreas Hereid Florø
Vetle Dyrli Frøyen Florø
Lina Heimtun Florø
Ingeborg Heimset Florø
Sivert Solheim Florø
Maria Pedersen Florø
Rakel Ottesen Florø
Eivor Ottesen Florø
Kristian Værøy Florø
Martin Gjelsvik Myrbakk Florø
Marita Gjerde Svelgen
Thea Ø. Solheim Florø