Resultatliste Rett Vest 24. April  2010
Maraton menn 17 - 34 år
1 1 4:12:07 Bård N. Åsnes Førde Tennis Førde
Maraton menn 35 - 39 år
1 20 3:00:24 Per Olav Bøyum Leikanger
Maraton menn 40 - 44 år
1 5 2:46:47 Helge Hafsås Olden IL Olden
2 4 2:49:52 Audun Skogen Hakallestranda Kondisjonslag Innvik
3 2 3:36:23 Geir Nygård Førde CK Førde
Maraton menn 45 - 49 år
1 19 3:49:52 Knut Sollid Hornindal IL Hornindal
2 6 4:03:17 Sverre Solhaug Espeland
Maraton menn 50 - 54 år
1 21 4:02:33 Alf Gaupås DNM Bergen Ytre Arna
Maraton menn 55 - 59 år
1 8 3:56:22 Kåre Fauske Gaular IL Bygstad
2 9 4:02:50 Inge Asbjørn Haugen Hornindal IL Nordfjordeid
3 18 4:23:24 Lars Raae Stryn IL Stryn
Maraton menn 60 - 64 år
1 12 3:37:30 Helge Fuglseth Ålesund FIK Ålesund
2 13 4:07:21 Kjell Mindor Fagerlund Hasundgot IL Ulsteinvik
3 10 4:18:23 Torstein Østevik Klepp IL Kleppe
4 11 4:27:05 Ola Hilmar Ervik Fonnes
Maraton menn 65 - 69 år
1 14 4:52:22 Knut Anderssen Hvalstad
2 15 5:13:57 Per Jan Helset Langevåg IL Langevåg
Maraton menn 70 - 74 år
1 17 3:58:50 Gunnar Hugo Sanden Eikefjord
Halvmaraton menn 17 - 34 år
1 101 1:17:49 Alexander Bjørvik IK Tjalve Oslo
2 136 1:30:42 Kurt Norheim Hafslo IL Hafslo
3 105 1:41:05 Daniel Holmdahl RCNUWC Sweden Flekke
4 102 1:43:38 Eirik Steine Hasunds Hund Bergen
5 100 1:51:50 Lars Bjørbæk Florø
6 103 1:59:16 David Gonzalez Baptista RCNUWC Venezuela Flekke
Halvmaraton menn 35 - 39 år
1 106 1:32:52 Kenneth Meidell Oslo
2 107 1:49:33 Ove-Andre Tjønneland Førde CK Florø
Halvmaraton menn 40 - 44 år
1 110 1:29:00 Inge Værøy Sogn og Fj Politidistr Florø
2 108 1:34:38 Aksel Rødland Vadheim IL Vadheim
3 109 1:35:00 Torbjørn Os Førde CK Naustdal
4 133 1:41:57 Arne Helge Høgelid Gaular IL Sande i Sunnfjord
5 139 1:52:51 Erik Spissøy Finnsnes
6 138 2:07:32 Olav Mølster Florø
Halvmaraton menn 45 - 49 år
1 114 1:26:45 Bjørn Fretland Jotun IL Øvre Årdal
2 115 1:34:37 Dagmunn Fauske Sande I Sunnfjord
3 116 1:35:50 Per Morten Frivik Vadheim IL Vadheim
4 140 1:39:08 Tommy Fonnes Fonnes
5 112 1:42:07 Charles Litsheim Akilles Førde
6 111 1:43:13 Thomas Andersson Gursken
7 113 1:46:13 Terje Heggheim Florø Turn & IF Florø
Halvmaraton menn 50 - 54 år
1 145 1:27:56 Helge Færø Ostereidet
2 118 1:49:00 Magnus Frøyen Florø
3 117 2:19:09 Øivind Gjengseth Nordea IL Florø
Halvmaraton menn 55 - 59 år
1 119 2:08:47 Karl Jon Agledal Island Offshore Eikefjord
2 135 2:11:31 Bjarne Træland Statoil Mongstad BIL Vågseidet
Halvmaraton menn 60 - 64 år
1 121 1:42:00 Svein Steine Norheimsund IL Norheimsund
2 122 1:53:01 Rolf Tennebø SFE BIL Sandane
3 144 1:59:24 Lars Ulvestad SFE BIL Sandane
Halvmaraton menn 65 - 69 år
1 125 1:49:05 Per Martin Gjerde Hasundgot IL Ulsteinvik
2 141 1:56:48 Johs Suletangen Nyborg
3 124 1:59:56 Terje Trengereid Florø
4 142 2:01:22 Steinar Øen Tertnes
5 123 2:11:10 Hermund Kleppa Syril IL Leikanger
Halvmaraton menn 70 - 74 år
1 143 1:57:37 Jan Lillemoen Fyllingen
2 126 2:12:39 Eivind Skjerven Hornindal IL Stryn
Halvmaraton menn 75 - 79 år
1 127 1:57:37 Per Gundersen Langevåg IL Langevåg
Halvmaraton kvinner 17 - 34 år
1 137 1:26:44 Audhild Hestad Gaular IL Førde
2 134 1:49:16 Frida Karoline Sando Bergen
3 129 1:57:37 Elin Hallenstvedt FKF BIL Tiller
4 128 2:04:03 Randi Erdal FKF BIL Trondheim
Halvmaraton kvinner 40 - 44 år
1 131 1:54:45 Anne Sophie Juel FFI BIL Oslo
Halvmaraton kvinner 55 - 59 år
1 132 2:06:58 Toril Selvik Jacobsen Førde IL Førde
10km menn 12 - 16 år
1 206 39:20 Roger Øye Pollen Førde IL Førde
2 201 39:24 Oddne Håvardstun Munkvold Førde IL Førde
3 203 43:28 Vegard Svarthumle Bareksten Florø
4 205 44:56 Åsmund Guddal Kvarsvik Florø Turn & IF Florø
5 202 44:56 Preben Sørbø Flora CK Florø
6 204 46:56 Lars Andreas Trengereid Florø
7 200 48:56 Terje Kristoffer Trengereid Florø
8 208 51:01 Øyvind Ramsdal Flora CK Eikefjord
9 300 55:16 John Eivind Warvik Førde
10km menn 17 - 29 år
1 210 37:21 Marius Vedvik Førde IL Førde
2 284 37:53 Knut Solheim Norddalsfjord IL Florø
3 305 41:18 Magnus Reiakvam Førde
4 293 43:26 Said Shahwali Firouzateh Bergen
5 213 45:59 Axel Bjerke RCNUWC Sweden Flekke
6 292 46:23 Haidani Sohrab Florø
7 285 47:15 Ragnar Andreas Solheim Hansen Florø
8 211 52:36 Vidar Vallestad Brandsøy
10km menn 30 - 39 år
1 221 40:53 Gisle Skjølberg Bremanger IL Bremanger
2 220 42:18 Terje Askevold Askvoll/Holmedal IL Bergen
3 217 43:24 Jamshid Abdali Florø
4 215 46:32 Stig Arild Svendsen Savland Tambarskjelvar IL Naustdal
5 461 47:32 Frode Øvrebotten Florø
6 219 47:54 Jan Grov Hyen IL Kleppestø
7 222 48:24 Torstein Sørbø Statoil Forpleining Florø
8 289 52:05 Frank Leversund Florø
9 218 57:38 Kenneth Lauvås Bergen
10 214 58:21 Trond Lauvås Bergen
10km menn 40 - 49 år
1 223 40:39 Stig Solheim Florø
2 226 40:42 Svein Ove Alisøy Førde IL Førde
3 236 41:24 Dagmund Ramsdal Flora CK Eikefjord
4 228 42:42 Knut Kongsvik Førde IL Førde
5 232 42:50 Odd Arild Dale Førde
6 233 43:02 Eivind Rauset Sandane TIF Sandane
7 235 43:49 Andre Høyset Eikefjord IL Eikefjord
8 224 44:06 Albert Frøyen Florø
9 303 44:20 Martin Eimhjellen Hyen IL Hyen
10 238 46:21 Stig Gjerde Svelgen TIF Florø
11 229 46:38 Otto Svein Ramsdal Flora CK Florø
12 237 47:39 Rolf K Almenning FSK Florø
13 225 47:43 Rolf P Pedersen Florø
14 298 48:25 Bjarte Liseth Eikefjord
15 295 49:18 Paul Olav Oos Florø
16 227 50:31 Georg Johansen Florø
17 294 50:53 Stein Kjeltil Holvik Florø
18 288 51:29 Einar Solheim Førde IL Førde
19 230 52:07 Jan Taule Førde IL Førde
10km menn 50 - 59 år
1 257 37:36 Magnar Solheim Norddalsfjord IL Florø
2 258 38:18 Harald Nygård AKS-77 Isdalstø
3 255 40:28 Aage Torvanger Florø
4 241 41:52 Geir Tore Leversund Eikefjord IL Eikefjord
5 256 42:04 Olav Terøy Stavang
6 246 42:38 Einar Strand Olden IL Olden
7 239 45:15 Emil Horstad Førde IL Førde
8 254 45:24 Egil Jacobsen Førde IL Førde
9 249 46:22 Olav Nordgulen IL Høyang Høyanger
10 304 46:46 Svein E Rød Førde
11 242 47:14 Kjartan Kvellestad Florø Turn & IF Florø
12 252 47:21 Brynjar Holsen Eikefjord IL Eikefjord
13 250 48:46 Rune Holme Florø Turn & IF Florø
14 248 49:43 Norvald Ospehaug Tambarskjelvar IL Naustdal
15 50:39 Jon Arne Solvang Eikefjord
16 245 54:59 Steinar Midtbø Norddalsfjord IL Florø
17 253 59:08 Magnar Gangsø Sande I Sunnfjord
18 247 59:39 Arne Hauge Høyanger
19 240 1:02:19 Harry Gram Førde IL Førde
20 299 1:04:01 Ole Johnny Warvik Førde
10km menn 60 - 69 år
1 261 46:28 Kip Sumner RCNUWC Canada Flekke
2 264 47:29 Bjarte Johan Erdal Førde IL Førde
3 262 53:43 Einar Baardsen Naustdal
4 266 57:50 Olav Øvrebotten Svelgen TIF Svelgen
5 267 58:04 Nils Lauvås Lindås IL Lindås
6 260 59:09 Hans Bjørn Kvalsvik Florø Turn & IF Florø
7 259 59:33 Andreas Etterlid Førde IL Førde
10km menn 70 - 79 år
1 268 50:47 Sigmund Solheim Florø
2 286 51:02 Kjell Odd Steinset Jølster IL Skei I Jølster
10km kvinner 17 - 29 år
1 270 55:43 Jorunn Tennebø Bergen
2 269 59:01 Magnhild Aalen Florø Turn & IF Kvammen
10km kvinner 30 - 39 år
1 296 44:14 Bente Bakke Nødset Førde
2 275 48:01 Guri Wangensteen Fiskåbygd
3 291 49:15 Anne Marit Sølvberg Rygg Tambarskjelvar IL Naustdal
4 272 50:11 Camilla Elisa Savland Tambarskjelvar IL Naustdal
5 297 51:15 Anja Lena S Egge Førde
6 271 52:38 Anne Christin Svenkerud Florø Turn & IF Florø
7 274 52:38 Hilde Ladsten Florø Turn & IF Florø
8 273 55:32 Svanhild Tennebø Førde
9 276 1:06:57 Claire Hicks Greensboro NC, USA
10km kvinner 40 - 49 år
1 301 45:24 Anne Schei Tambarskjelvar IL Naustdal
2 278 47:22 Monique Eide Florø Turn & IF Florø
3 279 58:02 Lise Monsen Florø
10km kvinner 50 - 59 år
1 281 56:10 Siri Osnes Florø
10km kvinner 60 - 69 år
1 282 53:54 Sigrid Gjelsvik Tambarskjelvar IL Naustdal
GDFN - 5km menn 12 - 13 år
1 401 20:12 Ola Rognebakke Tambarskjelvar IL Naustdal
2 445 20:28 William Stenevik Florø Turn & IF Florø
3 402 20:55 Andreas Rauset Sandane TIF Sandane
4 400 31:53 Vegard Ramsdal Flora CK Eikefjord
5 450 32:36 Lars Daniel U Heimseter Eikefjord IL Eikefjord
GDFN - 5km menn 14 - 15 år
1 403 18:18 Erlend Moen Taule Førde IL Førde
2 404 23:00 Arne Bjarne Landøy Florø
GDFN - 5km menn 16 - 17 år
1 405 19:42 Even Eide Onstad Florø Turn & IF Florø
5km menn 18 - 22 år
1 410 18:27 Motlatsi Nkhahle RCNUWC Lesotho Flekke
2 408 19:33 Daniek Saman RCNUWC Netherlands Flekke
3 456 19:41 Mads Knutsen Florø
4 460 21:44 Daniel Mallasvik Tambarskjelvar IL Naustdal
5 409 22:11 Hamahu Allah RCNUWC W. Sahara Flekke
6 407 23:09 Kasun Boddawatta RCNUWC Sri Lanka Flekke
7 413 24:10 Maks Karpovich RCNUWC Belarus Flekke
8 414 27:27 Mitch Steele RCNUWC Canada Flekke
9 412 29:13 Thabiso Kunene RCNUWC Swaziland Flekke
10 406 29:31 Sibusiso Dlamini RCNUWC Swaziland Flekke
5km menn 23 - 29 år
1 416 20:47 Likambu Isaac RCNUWC Sudan Flekke
5km menn 30 - 39 år
1 462 18:07 Sigbjørn Reigstad Valestrandfossen
2 457 18:34 Atle Skrede Førde
3 417 25:41 Rupert Hunt RCNUWC Australia Flekke
5km menn 40 - 49 år
1 418 18:25 Odd Rognebakke Tambarskjelvar IL Naustdal
2 452 23:18 Per Christian Engdal Florø
3 451 27:03 Ole Aukland Fflorø
4 447 27:15 Knut Dag Stenevik Florø Turn & IF Florø
5km menn 50 - 59 år
1 419 18:43 Tom Roger Johansen SAS Fana
2 420 24:11 Bjarte Pollen Førde IL Førde
3 455 30:18 Kolbjørn Øvrebotten Florø
5km menn 60 - 69 år
1 423 23:48 Ståle Thuland Kyrkjebø IL Kyrkjebø
2 421 26:24 Nils Midling Hansen Askvoll/Holmedal IL Askvoll
3 422 27:15 Ludvig Birkeland Førde IL Førde
4 463 28:32 Sigbjørn Vårdal Askvoll/Holmedal IL Askvoll
5km menn 70 - 79 år
1 424 29:04 Harald Klakegg Førde IL Førde
5km menn 80 - 89 år
1 426 34:05 Kåre Ness Askvoll/Holmedal IL Askvoll
GDFN - 5km kvinner 12 - 13 år
1 430 21:04 Ingrid Næss Johansen Fana IL Fana
2 429 24:16 Renate Øye Pollen Førde IL Førde
3 446 25:22 Elise Isolde Stenevik Florø Turn & IF Florø
4 427 25:24 Åsa Lerum Førde IL Førde
5 454 27:03 Helene Løkkebø Florø
6 428 27:46 Inger Lise Ullaland Florø Turn & IF Florø
7 459 31:47 Ane Marte Warvik Førde
8 464 32:02 Inger Helen Yri Florø
GDFN - 5km kvinner 14 - 15 år
1 431 31:25 Camilla Eimhjellen Hyen IL Hyen
GDFN - 5km kvinner 16 - 17 år
1 432 24:43 Mari Bjørvik Wefring Florø
2 433 31:24 Beth-Alice Eimhjellen Hyen IL Hyen
5km kvinner 18 - 22 år
1 434 25:52 Maria Rusak RCNUWC Belarus Flekke
2 436 27:47 Tangut Degfay RCNUWC Ethiopia Flekke
5km kvinner 23 - 29 år
1 302 22:37 Madlen Hopen Øvrebotten Florø
5km kvinner 30 - 39 år
1 438 28:29 Kathleen Hunt RCNUWC Australia Flekke
2 437 30:02 Kathrine Holme SAS Jessheim
5km kvinner 40 - 49 år
1 448 21:26 Anita Stenevik Florø Turn & IF Florø
2 453 23:19 Ruth Storevik Solheim Florø
3 441 23:22 Ann-Sissel Tresnes Damelag Holm.staf. Florø
4 439 29:11 Ingunn Bergheim Førde
5 440 29:38 Anne Eikås Ramsdal Flora CK Eikefjord
6 458 31:50 Åse Warvik Førde
5km kvinner 50 - 59 år
1 444 24:24 Magnhild Myklebust Florø Turn & IF Florø
2 442 24:44 Bjørg Reknes Florø Turn & IF Florø
3 443 25:58 Anne Marie Hennessy Fagerstrøm Florø Turn & IF Florø
10km utan tidtaking
529 Anny Langø Florø Turn & IF Florø
524 Bjørn Johnsen Florø
520 Britt Irene Vårvik Slidre
523 Erling Melvær Sogn og Fj Politidistr Florø
507 Esther Frøyen Florø
535 Frode Farsund Førde
512 Gerd Sissel Kinn Florø
502 Hildegunn Kvistad Florø
527 Ingebjørg Barstad Florø
519 Ingunn Skeide Bulandet IL Bulandet
513 Jofrid Sundal Florø
533 Jon Anders Nygård Florø
534 Jon Bakke Svelgen
525 Jorunn Giil Florø
505 Leif-Martin Reknes Florø Turn & IF Florø
532 Marit Hasti Eikefjord IL Eikefjord
500 Martin Grotle Florø
531 Nina Listeth Eikefjord IL Eikefjord
522 Odd Haugsbakk Naustdal
517 Odd Nedrebø Førde
508 Oddvar Førde Svelgen TIF Svelgen
510 Oddvar Kjell Grotle Florø Turn & IF Florø
526 Petter Refsnes Origod AS Florø
518 Ragnhild Arna Høyset Eikefjord IL Eikefjord
511 Reidar Høyset Eikefjord IL Eikefjord
503 Rolf Endestad Florø
504 Sissel Gunn Berle Florø
516 Sissel Strømmen Florø
509 Siv Sørbø Florø
506 Solveig Svardal Eikefjord IL Eikefjord
514 Ståle Mulehamn Svelgen TIF Florø
244 Terje Mo Førde
501 Torill Irene Barstad Florø
530 Turid Vallestad Haukedalen IL Haukedalen
528 Turid Weckhorst Florø
521 Vidar Steinhovden Trondheim
5km utan tidtaking
713 Aksel Holme Førde IL Førde
700 Anders Grotle Florø
732 Ann Helen Espeseth Florø
711 Astrid Trengereid Florø
735 Bendik Liseth Eikefjord
736 Berit Mallasvik Naustdal
720 Bertel Gjøringbø Florø Turn & IF Florø
737 Elin Endestad Gjerde Svelgen
733 Else Grov Florø
717 Gro Naustdal Naustdal
742 Gunnhild Langedal Florø
701 Heidi Sårheim Florø
726 Henrik Sørdal Florø
723 Herdis Elin Lexau Florø Turn & IF Florø
740 Janne Larsen Stavang
709 Jorunn Sundal Florø Turn & IF Høyanger
725 Julie Løkkebø Florø
719 Kari Orheim Førde
722 Karoline Orheim Pedersen Florø
715 Kristian Grotle Florø
707 Margot Svarthumle Florø Turn & IF Florø
705 Marit Solheim Sørdal Florø
738 Marita Gjerde Svelgen
716 Marius Andre Langø Flora CK Florø
734 Matias Johansen Florø
702 Målfrid Ottesen Florø Turn & IF Florø
703 Nils Gisle Fløholm Florø
724 Norill Terese Norheim Hafslo IL Hafslo
712 Ola Sørdal Florø
714 Ole Eiliv Naustdal Naustdal
710 Olgeir Eide Sundal Florø
721 Ove Ronny Leganger Førde
741 Reidar Huus Florø
729 Simon Andre Bjørnset Florø
708 Sissel Grotle Florø
730 Thea Endestad Florø
728 Therese Bjørnset Florø
731 Tobias Endestad Florø
718 Tobias Holme Førde IL Førde
727 Tor Helge Endestad Florø
739 Tove Stavø Stavang
706 Willy Edvardsen Florø
Kongleløpet (4,2km)
881 Adrian Kuta Dypevik Florø
939 Aleksander Fidjeland Florø
868 Alice Hugøy Florø
801 Alina Stavø Florø
833 Andrea Book Grønsberg Florø
905 Andreas A Langø Florø
893 Andreas Bratbergsengen Florø
858 Andrine Langedal Horgen Florø
860 Bertine Edvardsen Florø
943 Brage B Sunde Florø
941 Christian A Egge Førde
807 Christopher Storevik Solheim Florø
909 Daniell L Holme Florø
862 Eirik Rauset Sandane
871 Eirik Ulriksen Florø
859 Eirin Edvardsen Florø
865 Elena eikevoll Heltne Florø
809 Elias Rognebakke Tambarskjelvar IL Naustdal
912 Elisabeth B. Yndestad Florø
876 Elise Andersen Florø
950 Elise S Ravnøy Florø
932 Emely Nordås Florø
838 Emil S. Øvrebotten Florø
841 Emma Marie Halvorsen Florø
837 Emma S. Øvrebotten Florø
945 Erik J Skrede Florø
882 Erik Liseth Eikefjord
935 Even Johan Haslerud Florø
923 Even S Vee Florø
927 Fredrik B Råheim Førde
857 Frode Langedal Aune Florø
952 Gabriel B Staveteig Florø
832 Gabriel Book Grønsberg Florø
886 Gard Lindeberg Solheim Florø
901 Gjanges Uzbak Florø
916 Hans Erik Soltvedt Florø
929 Henning Mettenes Florø
942 Henrik E Egge Førde
829 Henrik Engdal Florø
842 Henrik Halvorsen Florø
870 Henrik Heggheim Haugland Florø
802 Hilde Ørjansen Florø
849 Håkon Magnus Bjørnset Ottesen Florø
902 Håkon Stavang Florø
813 Håvard Moen Taule Førde IL Førde
918 Ina Martine Brendø Florø
808 Ina Trengereid Florø
844 Inga Kårstad Skaar Førde
816 Ingeborg G. Nøttingnes Florø
897 Ingeborg Linnea Solvang Eikefjord
915 Inger Marit soltvedt Florø
921 Ingrid B Rognaldsen Florø
910 Ingrid H Broberg Florø
879 Isak Eide Kristiansen Florø
812 Iselin Johansen Myklebust Dale
850 Jakob Andreas Bjørnset Ottesen Florø
866 Joakim eikevoll Heltne Florø
834 Josefine H. Eikevoll Florø
911 Julie Mikkelsen Laksevåg
953 Julie U Sørland Florø
896 June Evita Solvang Eikefjord
947 Kari Skogen Florø
872 Karl Mortensen Florø
819 Karoline Gjervik Florø
894 Kaspian Kauppi Norheim Hafslo IL Hafslo
914 Kine Jeanette Heggheim Florø
890 Kjartan Yri Florø
926 Kristin Gulbrandson Florø
956 Kristine Nødset Florø
948 Kristoffer  E Brandsøy Florø
938 Lats U Haarklau Florø
847 Lea Marie Glomnes Sandane
937 Leander Langø Florø
855 Leander Nicolai Jakobsen Høyvik Florø
946 Lena Almenning Florø
933 Lene K Andersen Florø
856 Liam Alexander Jakobsen Høyvik Florø
854 Linnea Josefine Jakobsen Høyvik Florø
885 Liva Bertine Nordvik Midtbø Florø
936 Lucas Langø Florø
904 Mads Mortensen Solheim Florø
861 Magnus Edvardsen Florø
839 Magnus Høyset Eikefjord
903 Magnus Ulriksen Florø
803 Maren Johansen Myklebust Dale
877 Mari Andersen Florø
957 Maria Esp Ellingsund Eikefjord
805 Marius Eimhjellen Hyen IL Hyen
853 Marius Stokke Florø
874 Markus Mortensen Florø
934 Marte Nødset Florø
817 Marthe G. Nøttingnes Florø
928 Martin B Råheim Førde
913 Martin B. Yndestad Florø
880 Martin Eide Kristiansen Florø
907 Martin S Barstad Florø
924 Martin Solheim Florø
815 Matheo Brandsøy Brandsøy
873 Mathias Mortensen Florø
949 Mathias S Ravnøy Florø
800 Mathilde Magnussen Johansen Florø
925 Mia S Espeseth Florø
920 Morten B Rognaldsen Florø
831 Nathaiel Book Grønsberg Florø
867 Nemi Eikevoll Heltne Florø
900 Nigina Uzbak Florø
883 Nikoline Liseth Eikefjord
843 Nora Halvorsen Florø
818 Oskar Gjervik Florø
846 Pernille Hessvik Holme Florø
955 Petter Kjelsnes Florø
835 Ragni Oline H. Eikevoll Florø
908 Ruffa S Solheim Florø
828 Sander Engdal Florø
919 Sander Hillersøy Florø
826 Sara Pedersen Florø
891 Sara S. Ravnestad Florø
895 Sedrik Kauppi Norheim Hafslo IL Hafslo
930 Sigbjørn Mettenes Florø
821 Sigrid Selås Stavang Florø
851 Sigurd Bjørnset Hallstensen Florø
863 Simen Rauset Sandane
899 Sindre Underlid Eikefjord IL Eikefjord
875 Sivert Andersen Florø
830 Skjalg Are Lyngstad Florø
864 Sondre Kvalvik Hafstad Florø
827 Sondre Pedersen Florø
931 Thale Nordås Florø
810 Thale Sørbotten Johansen Florø
906 Thea Karoline Sagen Garmager Florø
806 Thea Trengereid Brendø Florø
824 Thea Ørjansen Solheim Florø
889 Therese Yri Florø
922 Tina S Vee Florø
951 Tommelise B Staveteig Florø
892 Tor Christian Bratbergsengen Florø
836 Tord Andre H. Eikevoll Florø
811 Tore Eimhjellen Hyen IL Hyen
840 Tove Angelica Høyset Eikefjord
917 Trond Vegard Soltvedt Florø
954 Victor Dypevik Florø
940 Victoria L Egge Førde
814 Vilde Sørbotten Johansen Florø Turn & IF Florø
825 Ørjan Ørjansen Solheim Florø
944 Øyvind Alræk Florø