Resultatliste Rett Vest 25. April  2009
Maraton menn 17 - 34 år
1 17 04:12:25 Bård N Åsnes Ufjelg IL Førde
Maraton menn 40 - 44 år
1 1 02:48:08 Helge Hafsås Olden IL Olden
2 2 04:22:41 Arne Helge Høgelid Gaular IL Sande
3 3 04:22:42 Charles Litsheim Akilles Førde
4 4 04:39:03 Olav Mølster Public Health Florø
Maraton menn 45 - 49 år
1 5 03:48:12 Sverre Johan Solhaug IL Fri Espeland
2 6 04:05:56 Svein Ove Alisøy Førde Førde
Maraton menn 50 - 54 år
1 16 03:27:31 Willy Hamre Bfg Fana Rådal
2 7 04:06:44 Alf Gaupås DNM Bergen Ytre Arna
Maraton menn 55 - 59 år
1 19 03:41:22 Jon Henjum Leikanger Leikanger
2 10 03:55:17 Arvid Tangerås Strandebarm IL Strandebarm
3 8 04:01:43 Kåre Fauske Gaular IL Bygstad
4 9 04:07:44 Øyvind Watne Førde Førde
5 11 04:41:27 Inge Asbjørn Haugen Hornindal IL Nordfjordeid
Maraton menn 60 - 64 år
1 12 03:59:18 Kjell M. Fagerlund Hasundgot IL Ulsteinvik
Maraton menn 65 - 69 år
1 15 05:02:34 Per Jan Helset Langevåg IL Langevåg
Maraton menn 70 - 74 år
1 18 04:13:40 Leif Feøy Ålesund FIK Ålesund
Halvmaraton menn 17 - 34 år
1 103 01:23:45 Joar Moldskred Dimna IL Haddal
2 105 01:31:21 Kurt Norheim Hafslo IL Hafslo
3 104 01:38:46 Craig Christensen RCNUWC Canada Flekke
4 127 01:46:12 Stian Bøhmer Florø Florø
5 126 01:47:56 Sohrab Haidani Florø Florø
6 101 01:49:25 Daniel Holmdahl RCNUWC Sweden Flekke
7 102 01:52:28 Lars Bjørbæk Florø Florø
8 100 02:01:50 Michael Benjamin Robert Florø Turn & IF Florø
Halvmaraton menn 40 - 44 år
1 107 01:36:35 Inge Værøy S & Fj. PIL Florø
2 106 01:42:26 Per Morten Frivik Vadheim IL Vadheim
3 123 01:42:26 Aksel Rødland Vadheim IL Vadheim
Halvmaraton menn 45 - 49 år
1 109 01:39:03 Dagmunn Fauske Sande i Sunnfjord Sande I Sunnfjord
2 110 01:43:59 Thomas Andersson Gursken Gursken
3 108 02:02:40 Tom Grahl-Jacobsen Florø Florø
Halvmaraton menn 55 - 59 år
1 113 01:42:22 Johannes Idsø Sogndal IL Sogndal
2 112 01:49:24 Willy Pedersen Veldre IL Ottestad
3 111 02:05:47 Bjarne Træland Statoil Mongstad BIL Vågseidet
Halvmaraton menn 60 - 64 år
1 114 01:40:57 Svein Steine Norheimsund FIK Norheimsund
2 130 01:44:40 Alf Marton Aksland Paradis Paradis
3 116 01:55:03 Rolf Tennebø SFE BIL Sandane
4 117 02:01:47 Per Storøy Bergsøy IL Tjørvåg
Halvmaraton menn 65 - 69 år
1 124 01:45:10 Per Martin Gjerde Hasundgot IL Ulsteinvik
2 118 01:46:58 Gunnar Wulvik Ask Friidrett Kleppestø
3 119 02:00:47 Terje Trengereid Florø Florø
Halvmaraton menn 70 - 74 år
1 129 01:52:34 Aksel Nilsen Fauske IL Fauske
2 125 02:15:12 Eivind Skjerven Oppstryn IL Stryn
Halvmaraton menn 75 - 79 år
1 120 01:54:21 Per Gundersen Langevåg IL Langevåg
Halvmaraton kvinner 17 - 34 år
1 128 01:44:25 Elisabeth Lothe Eltvik Florø Florø
Halvmaraton kvinner 35 - 39 år
1 121 02:15:19 Kjersti Krokeide Nesttun Nesttun
Halvmaraton kvinner 40 - 44 år
1 122 02:08:25 Torill Grahl-Jacobsen Florø Florø
10km menn 12 - 16 år
1 201 00:40:46 Oddne Håvardstun Munkvold Førde IL Førde
2 202 00:48:22 Vegard S Bareksten FTIF - Kickboxing Florø
3 272 00:56:36 Øyvind Ramsdal Flora CK Eikefjord
10km menn 17 - 29 år
1 289 00:41:12 Isaack Kwambi Sogndal Sogndal
2 204 00:41:36 Magnus Reiakvam Dampen BIL Naustdal
3 270 00:43:27 Jamshid Abdali Florø Florø
4 203 00:54:22 Deniss Kaskurs RCNUWC Latvia Flekke
5 205 01:00:26 Madiyar Balykbayev RCNUWC Kazakhstan Flekke
10km menn 30 - 39 år
1 212 00:43:34 Andre Høyset Eikefjord IL Eikefjord
2 288 00:44:01 Martin Eimhjellen Hyen IL Hyen
3 209 00:44:54 Jan Grov Hyen IL Kleppestø
4 213 00:50:27 Helge Heimseter Eikefjord Eikefjord
5 279 00:51:28 Stian Rønnekleiv Florø Florø
6 280 00:51:52 Frank Leversund Florø Florø
7 265 00:53:36 Erling Melvær Florø Skytterlag Florø
8 210 00:59:02 Kenneth Lauvås Bergen Bergen
10km menn 40 - 49 år
1 230 00:36:27 Jan Arve Solheim Florø Turn & IF Florø
2 271 00:39:54 Dagmund Ramsdal Flora CK Eikefjord
3 225 00:40:01 Odd Rognebakke Dampen BIL Naustdal
4 224 00:40:30 Stig Solheim Florø Florø
5 220 00:41:23 Per Oddvar Lien Kyrkjebø IL Kyrkjebø
6 286 00:41:34 Per Arne Sæterlid Svelgen TIF Svelgen
7 222 00:41:58 Geir Tore Leversund Eikefjord IL Eikefjord
8 273 00:42:47 Odd Arild Dale Førde IL Førde
9 217 00:44:02 Albert Frøyen Florø Florø
10 219 00:44:31 Knut Kongsvik Førde IL Førde
11 221 00:44:40 Jan Karsten Nygård Bremanger Bremanger
12 226 00:44:41 Stig Gjerde Svelgen TIF Svelgen
13 229 00:45:14 Sturle Standal Naustdal Dampbakeri Naustdal
14 228 00:46:08 Otto Svein Ramsdal Flora CK Florø
15 215 00:48:00 Gustav Johan Nydal Florø Florø
16 227 00:49:12 Jan Taule Førde IL Førde
17 274 00:51:20 Kjetil Holvik Florø Turn & IF Florø
18 216 00:52:58 Rolf Peder Pedersen Florø Florø
19 292 00:53:36 Einar Solheim Førde Førde
20 296 00:53:37 Børge Svardal Florø Skytterlag Florø
21 218 00:57:01 Bjørn Fidjeland Florø Florø
22 223 01:00:52 Kjell Rune Biesmans Tempo Florø
10km menn 50 - 59 år
1 240 00:40:49 Egil Gulholm Tambarskjelvar IL Naustdal
2 237 00:41:43 Einar Strand Olden IL Olden
3 236 00:43:29 Frode Geir Farsund Førde IL Førde
4 298 00:44:20 Olav Terøy Stavang Stavang
5 246 00:45:14 Brynjar Holsen Eikefjord IL Eikefjord
6 295 00:45:49 Egil Jacobsen Førde Førde
7 242 00:46:42 Emil Horstad Førde IL Førde
8 247 00:47:03 Svein E Rød Førde IL Førde
9 245 00:47:23 Rune Holme Florø Florø
10 233 00:47:33 Bjarte Johan Erdal Førde IL Førde
11 238 00:48:48 Olav Nordgulen IL Høyang Høyanger
12 264 00:49:31 Steinar A Midtbø Norddalsfjord IL Florø
13 231 00:49:33 Leif Kilnes Førde IL Førde
14 235 00:50:09 Norvald Ospehaug Tambarskjelvar IL Naustdal
15 283 00:51:01 Gunnar Øvrebotten Florø Førde
16 263 00:51:27 Per-Ove Gjerde Svelgen Svelgen
17 241 00:53:18 Arne Hauge Høyanger Høyanger
18 243 00:54:27 Magnar Gangsø Sande i Sunnfjord Sande I Sunnfjord
19 232 01:00:08 Harry Gram Førde IL Førde
20 234 01:00:31 Kolbjørn Øvrebotten Florø Florø
10km menn 60 - 69 år
1 281 00:42:19 Amund Mjelde Haus Haus
2 253 00:44:22 Tor Alfred Bergvatn Norheimsund FIK Førde
3 250 00:47:46 Kip Sumner RCNUWC Canada Flekke
4 269 00:52:51 Einar Baardsen Tambarskjelvar IL Førde
5 267 00:54:23 Trygve Øvrebotten Frekhaug Frekhaug
6 252 00:54:36 Andreas Etterlid Førde IL Førde
7 248 00:57:33 Nils Lauvås Lindås IL Lauvås
8 266 00:57:57 Hans Bjørn Kvalsvik Florø Turn & IF Florø
9 249 01:04:21 Olav Øvrebotten Svelgen TIF Svelgen
10km menn 70 - 79 år
1 254 00:50:37 Sigmund Solheim Florø Turn & IF Florø
10km kvinner 12 - 16 år
1 282 00:48:13 Madelen Hopen Florø Florø
2 276 00:59:16 Magnhild Aalen Kvammen Kvammen
10km kvinner 17 - 29 år
2 255 00:57:56 Jorun Tennebø Laksevåg Laksevåg
1 256 00:57:55 Svanhild Tennebø Førde Førde
10km kvinner 30 - 39 år
1 284 00:44:17 Bente Bakke Nødset Førde Førde
2 297 00:45:52 Anne Lise Rygg Førde Førde
3 291 00:50:13 Anne Marit Sølvberg Rygg Tambarskjelvar IL Naustdal
4 285 00:51:00 Anja Lena Selstad Egge Førde Førde
5 287 00:52:03 Anne Lene Lundene Florø Florø
6 257 00:52:19 Camilla Elisa Savland Tambarskjelvar IL Naustdal
7 290 01:02:27 Marianne Undeland Førde Førde
10km kvinner 40 - 49 år
1 278 00:47:28 Britt Leni Berge Florø Florø
2 259 00:47:55 Monique Eide Florø Florø
3 294 00:52:21 Anne Schei Tambarskjelvar IL Naustdal
4 293 00:54:05 Irene Hagen Lunde Sande i Sunnfjord Sande I Sunnfjord
5 277 00:57:03 Ann-Jeanette Mølster Public Health Florø
6 258 01:00:53 Marita Veibust Biesmans Tempo Florø
10km kvinner 50 - 59 år
1 260 00:42:11 Anna Margrethe Tråve SK Vidar Oslo
2 262 00:43:36 Norunn Stavø Florø Turn & IF Florø
3 261 00:56:47 Sigrid Gjelsvik Tambarskjelvar IL Naustdal
GDFN - 5km menn 12 - 13 år
1 402 00:18:52 Erlend Moen Taule Førde IL Førde
2 400 00:22:07 Andreas Rauset Sandane TIF Sandane
3 401 00:22:25 William Stenevik Florø Turn & IF Florø
4 446 00:22:43 Fredrik Sollid Førde IL Førde
5 453 00:22:47 Vegard S Hegrenes Florø Førde
6 450 00:25:47 Kristian Værøy Florø Florø
7 440 00:30:14 Sondre Pileberg Aahjem Førde Førde
8 442 00:32:43 Vegard Ramsdal Flora CK Eikefjord
GDFN - 5km menn 14 - 15 år
1 408 00:18:50 Even Eide Onstad Florø Florø
2 407 00:18:52 Roger Øye Pollen Førde IL Førde
3 451 00:20:11 Tord Bjørnar Bjerknes Florø Florø
4 404 00:22:41 Lars Andreas Trengereid Florø Florø
5 444 00:22:45 Lasse Nordem Føleide Florø Turn & IF Florø
6 443 00:23:22 Joakim Ramsdal Eikefjord Eikefjord
7 405 00:23:28 Terje Kristoffer Trengereid Florø Florø
8 406 00:26:52 Joachim Norheim Heggestad IL Bjørn Gaupne
GDFN - 5km menn 16 - 17 år
1 447 00:18:51 Håvard Gjelsvik Førde IL Førde
2 409 00:21:59 Kevin Buarøy Karlsen Florø Turn & IF Florø
3 410 00:22:26 Daniel Mallasvik Tambarskjelvar IL Naustdal
5km menn 18 - 22 år
1 411 00:20:26 Isaac Likambu RCNUWC Sudan Flekke
2 412 00:21:44 David Gonzalez Baptista RCNUWC Venezuela Flekke
3 413 00:23:20 Svein Magnason RCNUWC Faroe Islands Flekke
4 414 00:24:33 Astor Nummelin RCNUWC Sweden Flekke
5km menn 30 - 39 år
1 452 00:21:44 Dag Frøyen Florø Florø
5km menn 40 - 49 år
1 454 00:21:27 Kjell Midtbø Norddalsfjord IL Florø
2 416 00:26:07 Tor-Olav Klokkernes Florø Florø
3 415 00:27:39 Anstein Aa Eikefjord IL Førde
4 417 00:28:34 Knut Stenevik Florø Turn & IF Florø
5km menn 50 - 59 år
1 445 00:18:32 Tom Roger Johansen SAS Group Club Fana
2 418 00:23:38 Bjarte Pollen Førde IL Førde
3 462 00:30:46 Asbjørn Rygg Sandane Sandane
5km menn 60 - 69 år
1 459 00:20:44 Kåre Wiik Førde Førde
2 419 00:25:49 Ludvig Birkeland Førde IL Førde
3 463 00:28:33 Sigbjørn Vårdal Askvoll Askvoll
5km menn 70 - 79 år
1 420 00:28:25 Harald Klakegg Førde IL Førde
5km menn 80 - 89 år
1 421 00:29:59 Kåre Ness Askvoll/Holmedal IL Askvoll
GDFN - 5km kvinner 12 - 13 år
1 423 00:23:24 Ingrid Næss Johansen Bergen Svømme Club Fana
2 422 00:25:21 Martine Mallasvik Tambarskjelvar IL Naustdal
3 425 00:26:13 Elise Isolde Stenevik Florø Turn & IF Florø
4 426 00:27:41 Kristin Standal Tambarskjelvar IL Naustdal
5 424 00:27:50 Mona Eide Onstad Florø Florø
6 457 00:29:44 Camilla Eimhjellen Hyen IL Hyen
GDFN - 5km kvinner 14 - 15 år
1 448 00:25:28 Anna Cathrina Mølster Florø Florø
2 449 00:26:53 Siv Stavang Aune Florø Florø
3 455 00:30:30 Madeleine Holme Florø Florø
4 458 00:31:33 Beth Alice Eimhjellen Hyen IL Hyen
GDFN - 5km kvinner 16 - 17 år
1 428 00:32:38 Norill Terese Norheim Hafslo IL Hafslo
5km kvinner 18 - 22 år
1 429 00:28:23 Sara Martinäki RCNUWC Finland Flekke
5km kvinner 23 - 29 år
1 456 00:31:44 Kathrine Holme Jessheim Jessheim
5km kvinner 40 - 49 år
1 433 00:20:31 Anita Stenevik Florø Turn & IF Florø
2 431 00:24:29 Ann-Sissel Tresnes Florø Florø
3 434 00:26:19 Vivian Nekkøy Florø Florø
4 461 00:26:20 Edith Van Den Bosch Florø Florø
5 430 00:26:36 Ellen Frøyen Florø Florø
6 432 00:28:03 Ingunn Bergheim Eikefjord IL Førde
7 441 00:28:26 Anne Eikås Ramsdal Flora CK Eikefjord
8 435 00:30:28 Berit Mallasvik Tambarskjelvar IL Naustdal
5km kvinner 50 - 59 år
1 438 00:24:11 Magnhild Myklebust Florø Turn & IF Florø
2 437 00:24:12 Bjørg Reknes Florø Turn & IF Florø
3 436 00:28:14 Anne Marie Fagerstrøm Florø Turn & IF Florø
10km utan tidtaking
539 Kjartan Kvellestad Florø Turn & IF Florø
500 Gerd-Sissel Kinn Florø Florø
501 Rolf Endestad Florø Florø
502 Anny Langø Florø Turn & IF Florø
503 Britt Irene Vårvik Florø Florø
505 Lise Monsen Florø Florø
506 Leif-Martin Reknes Florø Turn & IF Florø
507 Ragnhild Høyset Eikefjord IL Eikefjord
508 Sissel Berle Florø Florø
509 Torill Irene Barstad Florø Florø
510 Oddvar Kjell Grotle Florø Turn & IF Florø
511 Hildegunn Kvistad Florø Florø
512 Nils Gisle Fløholm Florø Florø
513 Reidar Høyset Eikefjord IL Eikefjord
514 Ingunn Selås Florø Turn & IF Florø
515 Solveig Svardal Eikefjord IL Eikefjord
516 Vidar Steinhovden Trondheim Trondheim
518 Vidar Vallestad Florø Florø
520 Dag-Rune Mallasvik Tambarskjelvar IL Naustdal
521 Jorunn Giil Florø Florø
522 Terje Mo Førde Førde
523 Odd Haugsbakk Naustdal Naustdal
524 Petter Karl Refsnes Florø Florø
526 Ståle Mulehamn Svelgen TIF Svelgen
527 Jofrid Sundal Florø Turn & IF Florø
528 Sølvi Eriksen Florø Florø
529 Turid Weckhorst Florø Florø
530 Ester Frøyen Florø Turn & IF Florø
531 Kari-Ann Søreide Florø Turn & IF Florø
532 Odd Nedrebø Førde Førde
533 Oddvar Førde Svelgen TIF Svelgen
534 Ingebjørg Barstad Florø Florø
535 Gunvor Holm Svelgen Svelgen
536 Arthur Holm Svelgen Svelgen
537 Aud Agledal Florø Eikefjord
538 Ingunn Skeide Bulandet Bulandet
5km utan tidtaking
700 Inger Helen Yri Florø Turn & IF Florø
701 Thale Sorbotten Johansen Florø Florø
702 Bertikl Gjøringbø Florø Turn & IF Florø
703 Marit Solheim Sørdal Florø Florø
704 Ola Sørdal Florø Florø
705 Målfrid Ottesen Florø Turn & IF Florø
706 Tobias Holme Førde IL Førde
707 Herdis Elin Lexau Florø Turn & IF Florø
708 Marius Andre  Langø Florø Turn & IF Florø
709 Kristian Andre Grotle Florø Florø
710 Ingunn Skeide Bulandet IL Bulandet
712 Ståle Thuland Kyrkjebø Kyrkjebø
713 Margot Svarthumle Florø Turn & IF Florø
714 Martin Inge Grotle Florø Florø
715 Aksel Holme Førde IL Førde
716 Sissel Nødset Grotle Florø Florø
717 Willy Edvardsen Florø Florø
718 Øyvind Gjengseth Nordea Florø
719 Asbjørn Larsen Florø Florø
720 Siren Nekkøy Klokkernes Florø Florø
721 Sara Nekkøy Klokkernes Florø Florø
722 Else Grov Florø Florø
723 Johanne Grahl-Jacobsen Florø Florø
724 Henrik Sørdal Florø Florø
725 Helene Løkkebø Florø Florø
726 Julie Løkkebø Florø Florø
727 Christina Hopen Florø Florø
728 Wenche Holme Florø Florø
729 Anita Holme Florø Florø
730 Janne Larsen Florø Stavang
731 Gunhild Langeland Florø Florø
732 Reidar Berge Florø Kyrkjebø
733 Rannveig Berge Florø Kyrkjebø
734 Ingunn Berge Florø Kyrkjebø
735 Per Trygve Berge Florø Kyrkjebø
736 Markus van den Bosch Florø Florø
Kongleløpet (4,2km)
800 Astrid Småbrekke Florø Florø
801 Malene Stavang Magnussen Florø Florø
802 Lars Andreas Småbrekke Florø Florø
803 Aksel Hollevik Skomsvoll Florø Florø
804 Christoffer Stavang Magnussen Florø Florø
806 Torstein Småbrekke Florø Florø
807 Ørjan Ørjansen Solheim Florø Florø
808 Selma Holm Sæterlid Svelgen Svelgen
811 Thea Ørjansen Solheim Florø Florø
812 Mathilde Magnussen Johansen Florø Florø
813 Marco Lyngstad Florø Florø
814 Kristi Strømmen Kjerpeset Florø Turn & IF Florø
815 Sondre Norheim Ekrene IL Bjørn Gaupne
816 Iselin Johansen Myklebust Dale Dale
817 Sedrik Kauppi Norheim Hafslo IL Hafslo
818 Hilde Ørjansen Florø Florø
819 Mathias Magnussen Johansen Florø Florø
821 Sofie Holm Sæterlid Svelgen Svelgen
822 Anders Olai Grotle Florø Sportsklubb Florø
823 Vilde Sørbotten Johansen Florø Turn & IF Florø
825 Maren Johansen Myklebust Dale Dale
827 Ailen Norheim Ekrene IL Bjørn Gaupne
828 Serine Hollevik Skomsvoll Florø Florø
829 Kaspian Kauppi Norheim Hafslo IL Hafslo
830 Sigve Holm Sæterlid Svelgen Svelgen
831 Kristen Hollevik Skomsvoll Florø Florø
832 Marita Gjerde Svelgen TIF Svelgen
833 Åsa Lerum Førde IL Førde
835 Kristoffer Æsøy Florø Florø
836 Aleksander Æsøy Florø Florø
837 Skjalg Are Lyngstad Florø Florø
838 Ruffa Solheim Florø Florø
839 Christopher Solheim Florø Florø
840 Tor Christian Bratsbergsengen Florø Florø
841 Andreas Bratsbergsengen Florø Florø
842 Sigrid Selås Stavang Florø Florø
843 Anna Selås Stavang Florø Florø
844 Ingrid Dorfmann Dyrli Florø Florø
846 Elias Rognebakke Naustdal Naustdal
847 Henning Mettenes Florø Florø
848 Sigbjørn Mettenes Florø Florø
849 Therese Yri Florø Florø
850 Kjartan Yri Florø Florø
851 Edvina Ann Kronen Rossi Florø Florø
853 Eirik Rauset Sandane Sandane
854 Simen Rauset Sandane Sandane
855 Tore Eimhjellen Hyen Hyen
856 Marius Eimhjellen Hyen Hyen
857 Even S Havnen Florø Florø
858 Kristina S Havnen Florø Florø
859 Karl Mortensen Florø Florø
860 Mathias Mortensen Florø Florø
861 Markus Mortensen Florø Florø
862 Frode Aune Florø Florø
863 Andrine Horgen Florø Florø
864 Eivor Ottesen Florø Florø
865 Eskil Smelvær Florø Florø
866 Ingrid Holme Broberg Florø Florø
867 Ole Henrik Sundal Florø Florø
868 Johannes Gjøringbø Florø Turn & IF Florø
869 Frida Gjøringbø Florø Turn & IF Florø
870 Odin Andre Jensen Florø Florø
871 Brage Veibust Florø Sportsklubb Florø
872 Magnus Ulsten Florø Florø
873 Kjell Magne Barsnes Florø Florø
874 Christoffer Sandnes Langedal Florø Florø
875 Oliver Æsøy Frimannslund Florø Florø
876 Martin Brendefur Yndestad Florø Florø
877 Elisabeth Brendefur Yndestad Florø Florø
878 Kathrine Birkeland Florø Florø
879 Kine Jeanett Heggheim Florø Florø
880 Nastasha Ellingssund Florø Florø
881 Emily Norås Florø Florø
882 Thale Norås Florø Florø
883 Samuel Førde Florø Florø
884 Selma Førde Florø Florø
885 Olivia Strømmen Bergen Bergen
886 Jakob Strømmen Bergen Bergen
887 Alexander Fidjeland Florø Florø
888 Even Johan Haslerud Florø Florø
889 Karstein Værøy Florø Florø
890 Petter Bergli Florø Florø
891 Janne Kristin Soltveit Florø Florø
892 Inger Marit Soltveit Florø Florø
893 Hans Erik Soltveit Florø Florø
894 Trond Vegard Florø Florø
895 Kristina Lovise Udberg Florø Florø
896 Marthe Teigen Refsnes Florø Florø
897 Hannah K Nødset Florø Florø
898 Ida Vågene Florø Florø
899 Samuel Steinhovden Florø Florø
900 Sigrid Lene Steinhovden Florø Florø
901 Hein U Kalsvik Florø Florø
902 Ole Kristian H Hugøy Florø Florø
903 Eirik Einride Aasen Florø Florø
904 Hedda Reksten Eik Florø Florø
905 Ella Mortensen Florø Florø
906 Inger Lise Ullaland Florø Florø
907 Andreas Sleck Florø Florø
908 Isabella Sleck Florø Florø
909 Mads Mortensen Florø Florø
910 Beate Christensen Florø Florø
911 Akagse Putti Florø Florø
912 Martine H Midtbø Florø Florø
913 Christoffer B Midtbø Florø Florø
914 Cathrine B Midtbø Florø Florø
915 Alexander Midtbø Florø Florø
916 Andrine Øvrebotten Florø Florø
917 Matias Sollid Eide Sandane Sandane
918 Fredrik Indrebø-Langlo Florø Florø
919 Sofie Bøhmer Florø Florø
920 Oliver Bøhmer Florø Florø
921 Malin Kvamme Florø Florø
922 Brage Nygård Florø Florø
923 Karen Kittang Florø Florø
924 Ina Martine Brendø Florø Florø
925 Fredrik B Råheim Førde Førde
926 Martin B Råheim Førde  Førde
927 Håvard Jagedal Florø Florø
928 Ingvild Jagedal Florø Florø
929 Elise H Andersen Florø Florø
930 Sivert H Andersen Florø Florø
931 Mari H Andersen Florø Florø
932 Helene S Andersen Florø Florø
933 Beate S Andersen Florø Florø
934 Elias Ravnestad Florø Florø
935 Sara Ravnestad Florø Florø
936 Lars Odin S Nes Florø Florø
937 Anita S Nes Florø Florø
938 Tor S Nes Florø Florø
939 Vetle D Frøyen Florø Florø
940 Fride D Frøyen Florø Florø
941 Gard S Espeseth Florø Florø
942 Tiril S Espeseth Florø Florø
943 Vegard R Årebrot Florø Florø
944 Eirin Edvardsen Florø Florø
945 Bertine Edvardsen Florø Florø
946 Roy Cato Edvardsen Florø Florø
947 Hanna Høidal Florø Florø
948 Merete H Høidal Florø Florø
949 Marte Nødseth Førde Førde
950 Tuva B Hjermann Florø Florø
951 Idun B Hjermann Florø Florø
952 Thomas H Halsnes Florø Florø
953 Mathilde H Halsnes Florø Florø
954 Alfred Hillersøy Florø Florø
955 Alva Hillersøy Florø Florø
956 Gabriel B Staveteig Florø Florø
957 Håvard M Taule Førde Førde
958 June M Solheim Florø Florø
959 Andreas Hereid Florø Florø
960 Andreas Nygård Florø Florø
961 Victor Egge Førde Førde
962 Christian Egge Førde Førde
963 Tord Solvåg Florø Florø
964 Renate Øye Pollen Førde Førde
965 Thor Albrektsen Florø Florø
966 Eirik Albrektsen Florø Florø
967 Marius Stokke Florø Florø
968 Sander N Hillersøy Florø Florø
969 Marte Strømmen Florø Florø
970 Sebastian S Ytreland Florø Florø
971 Henriette B Svardal Florø Florø
972 Thea Endestad Florø Florø
973 Eirik A Litsheim Florø Florø
974 Tor A Litsheim Florø Florø
975 Olai Geithus Florø Florø
976 Jonas Anzjøn Florø Florø
977 Elias F Kjerpeseth Florø Florø
978 Waady Ahmed Florø Florø
979 Waady Zakya Florø Florø
980 Preben Undeland Florø Førde
981 Kaia Undeland Florø Førde
982 Sivert Rygg Florø Florø
983 Anna Rygg Naustdal Florø
984 Aina Stavø Florø Florø