Resultatlister Rett Vest 21.april 2007
Maraton menn 17 - 34 år
1   David Johnson RKNUWC Norge 3:19:19
2   Dick Muyambi RKNUWC Uganda 4:16:08
Maraton menn 40 - 44 år
1   Helge Hafsås Olden 2:39:06
2   Olav Mølster Florø 4:19:17
Maraton menn 45 - 49 år
1   Erik Müller Tolga 3:22:00
2   Dagmund Ramsdal Florø 3:33:55
3   Alf Gaupås Ytre Arna 4:03:31
Maraton menn 50 - 54 år
1   Mons Øyvind Tingelstad Tynset 3:59:33
2   Inge Asbjørn Haugen Hornindal 4:01:49
3   Lars Raae Stryn 4:16:08
Maraton menn 55 - 59 år
1   Helge  Fuglseth Ålesund 3:16:43
2   Kip Sumner RKNUWC Canada 3:31:39
3   Jon Henjum Leikanger 3:35:57
4   Jan Petter Venøy Selje 4:17:58
5   Harald Krøvel Åndalsnes 4:25:49
Maraton menn 60 - 64 år
1   Bård Rødde Støren 4:07:21
2   Gunnar Wulvik Kleppestø 4:08:04
3   Trygve Øvrebotten Frekhaug 4:22:56
4   Per Jan Helset Langevåg 4:57:24
Maraton menn 70 - 74 år
1   Leif Feøy Ålesund 3:34:21
Halvmaraton kvinner 17 - 34 år
1   Audhild Hestad Fana 1:21:51
2   Disa Hynsjö RCNUWC Sverige 2:02:23
Halvmaraton kvinner 40 - 44 år
1   Anita Stenevik Florø 1:32:51
Halvmaraton menn 17 - 34 år
1   Kurt Norheim Hafslo 1:29:27
2   Alexander Willen RCNUWC Sverige 1:36:40
3   Kristjan Kaar RCKUWC Estland 1:52:06
4   Michael Benjamin Robert Florø 2:02:08
5   Philip Simeonov RCNUWC Bulgaria 2:21:57
Halvmaraton menn 35 - 39 år
1   Robert Maat Bergen 1:36:33
Halvmaraton menn 40 - 44 år
1   Eivind Senneset Florø 1:30:37
2   Rune Horgen Florø 1:39:28
3   Thomas Andersson Gursken 1:42:46
4   Kjell Skjerven Vik 1:44:52
5   Tommy Fonnes Fonnes 1:48:13
Halvmaraton menn 45 - 49 år
1   Tom Roger Johansen Fana 1:19:29
2   Arne Fossheim Ålesund 1:32:02
3   Magnus Frøyen Florø 1:51:20
4   Øivind Gjengseth Florø 1:59:32
Halvmaraton menn 55 - 59 år
1   Ragnar Furnes Måløy 1:28:45
2   Willy Pedersen Ottestad 1:33:24
3   Tor Alfred Bergvatn Førde 1:36:12
4   Johannes Idsø Sogndal 1:36:39
5   Johnny Svein Fløtre Sandane 1:37:28
6   Ola Hilmar Ervik Fonnes 1:44:24
7   Rolf Tennebø Sandane 1:46:49
8   Kjell Fagerlund Ulsteinvik 1:47:31
9   Olav Lyslo Innvik 1:49:09
10   Per Storøy Tjørvåg 1:49:48
11   Helge Henriksen Sogndal 1:53:37
12   Bjarne Træland Vågseidet 2:01:35
13   Magnar Gangsø Sande i Sunnfjord 2:02:14
14   Karl Agledal Florø 2:08:25
15   Svein Stusdal Florø 2:21:22
Halvmaraton menn 60 - 65 år
1   Jan Solheimslid Førde 1:40:46
2   Johs Slethaug Nyborg 1:50:59
Halvmaraton menn 65 - 69 år
1   Aksel Løvenholm Øvre Ervik 1:54:28
2   Jan Lillemoen Fyllingsdalen 1:58:01
Halvmaraton menn 70 - 75 år
1   Aksel Nilsen Fauske 1:52:00
10km kvinner 17 - 29 år
1   Anne-Lise Rygg Førde 48:43
2   Kathrine Holme Jessheim 1:05:31
10km kvinner 30 - 39 år
1   Anita Holme Florø 1:05:31
2   Anne Oline Gullaksen Førde 1:11:36
3   Christina Kvamme Førde 1:12:37
10km kvinner 40 - 49 år
1   Monique Eide Florø 45:42
2   Anne Schei Naustdal 46:17
3   Ingunn Selås Florø 49:29
4   Ester Frøyen Florø 49:37
10km kvinner 50 - 59 år
1   Norunn Stavø Florø 42:05
2   Solveig Svardal Eikefjord 49:31
10km menn 12 - 16 år
1   Vegard Svarthumle Bareksten Florø 46:10
2   Odin Fonnes Fonnes 51:48
3   Tord Bjørnar Bjerknes Florø 51:51
4   Øyvind Ramsdal Florø 1:03:04
10km menn 17 - 29 år
1   Knut Solheim Norddalsfjord 36:59
2   Halvard Gram Førde 41:31
3   Tor Inge Øvrebotten Myrhol Svelgen 43:05
4   Erik Torstensson RCNUWC Sverige 43:47
5   Kåre Toreid Florø 44:55
6   Mads Knutsen Florø 45:25
10km menn 30 - 39 år
1   Kenneth Meidell Oslo 38:56
2   Stig Solheim Florø 39:53
3   Gisle Skjølberg Bremanger 40:11
4   Per Arne Sæterlid Svelgen 40:22
5   Andre Høyset Eikefjord 41:49
6   Ivar Andre Slinde Førde 42:12
7   Inge Værøy Florø 42:45
8   Jonny Grotle Florø 43:08
9   Torstein Sørbø Florø 44:09
10   Martin Skulbørstad Florø 46:09
11   Torbjørn Os Naustdal 48:39
12   Jan Grov Florø 49:21
13   Marcel van der Bosch Florø 49:34
14   Stian Rønnekleiv Florø 51:09
15   Frank Leversund Florø 55:13
16   Hjalmar Holme Naustdal 55:21
17   Kenneth Lauvås Bergen 59:00
18   Trond Lauvås Bergen 59:24
10km menn 40 - 49 år
1   Magnar Solheim Norddalsfjord 36:22
2   Odd Rognebakke Naustdal 36:55
3   Harry Solheim Florø 38:57
4   Olav Terøy Stavang 39:06
5   Per Oddvar Lien Høyanger 40:13
6   Odd Arild Dale Førde 40:41
7   Frode Geir Farsund Førde 41:47
8   Geir Tore Leversund Florø 41:48
9   Otto Svein Ramsdal Florø 44:09
10   Albert Frøyen Florø 44:11
11   Jan Karsten Nygård Bremanger 45:02
12   Jan Rune Flølo Naustdal 45:17
13   Terje Olsen Andal Naustdal 46:14
14   Bjarte Liseth Eikefjord 46:16
15   Norvall Klungresæter Bremanger 47:46
16   Jan Magne Snildal Naustdal 51:21
17   Einar Vereide Florø 55:12
10km menn 50 - 59 år
1   Aage Torvanger Florø 37:48
2   Egil Gulholm Naustdal 38:19
3   Brynjar Holsen Eikefjord 42:28
4   Norvald Ospehaug Naustdal 44:32
5   Svein Erlend Rød Førde 45:33
6   Kjartan Kvellestad Florø 45:40
7   Steinar A Midtbø Norddalsfjord 46:28
8   Emil Horstad Førde 46:43
9   Rune Holme Florø 47:13
10   Bjarte Johan Erdal Førde 47:30
11   Arne Hauge Høyanger 48:00
12   Leif Kilnes Førde 48:08
13   Gunnar Øvrebotten Førde 48:44
14   Peter Olav Midthun Førde 48:58
15   Terje Standal Florø 49:36
16   Thue Alfson Holme Oslo 51:56
17   Terje Mo Førde 53:38
18   Harry Gram Førde 57:32
19   Asbjørn Rygg Sandane 58:45
20   Svenn Åge Løken Tangen 1:04:47
10km menn 60 - 69 år
1   Jon Bakke Svelgen 45:01
2   Jostein Visnes Almenningen 46:13
3   Anders Sølvberg Førde 51:12
4   Andreas Etterlid Førde 53:01
5   Hans Bjørn Kvalsvik Florø 54:30
6   Sigbjørn Vårdal Askvoll 56:46
7   Nils Lauvås Lindås 57:25
8   Olav Øvrebotten Svelgen 57:55
10km menn 70 - 79 år
1   Sigmund Solheim Florø 48:45
5km kvinner 12 - 13 år
1   Alice Beate Slettevold Holm Svelgen 27:41
2   Beth Alise Eimhjellen Hyen 30:19
5km kvinner 14 - 15 år
1   Frida Nordem Føleide Florø Florø 20:21
2   Malene Indrebø Langlo Florø 20:39
3   Norill Terese Norheim Hafslo 31:47
5   Elise Knapstad Endestad Eikefjord 35:13
5km kvinner 16 - 17 år
1   Elisabeth Lote Eltvik Florø 22:22
2   Birgitte Knapstad Endestad Eikefjord 33:19
5km kvinner 18 - 22 år
1   Ingvild Hessevik Florø 21:37
2   Linn-Marita Mallasvik Naustdal 29:40
5km kvinner 40 - 49 år
1   Fatima Benfaddoul Førde 24:19
2   Irene Knapstad Eikefjord 29:51
5km kvinner 50 - 59 år
1   Bjørg Reknes Florø 23:25
5km kvinner 60 - 69 år
1   Gunvor Holm Svelgen 29:03
5km kvinner - uten for konkurranse
    Elise Isolde Stenevik Florø 34:16
5km menn 12 - 13 år
1   Roger Øye Pollen Førde 20:30
2   Ole Martin Gjerde Svelgen 20:31
3   Magnus Myrhol Svelgen 20:32
4   Halvor Burø Sunde Førde 20:37
5   Kristoffer Birkeland Florø 21:11
6   Lasse Nordem Føleide Florø 21:22
7   Even Eide Onstad Florø 21:52
8   Torbjørn Knapstad Endestad Eikefjord 23:00
9   Terje Kristoffer Trengereid Florø 23:03
10   Henrik Solheim Økland Florø 23:03
11   Lars Andreas Trengereid Florø 23:04
12   Kjell Erik Kalsvik Florø 25:48
13   Joachim Norheim Heggestad Gaupne 28:19
14   Petter Kittang Florø 28:20
5km menn 14 - 15 år
1   Kevin Buarøy Karlsen Florø 20:04
2   Daniel Mallasvik Naustdal 20:46
3   Espen Pileberg Aahjem Førde 21:10
5km menn 16 - 17 år
1   Kristoffer Hove Florø 21:08
2   Trygve S Hallberg Naustdal 26:11
3   Olav S Hallberg Naustdal 26:23
4   Marius Horgen Florø 27:33
5km menn 18 - 22 år
1   Per-Johan Pileberg Aahjem Førde 19:58
2   Piotr Faba RCNUWC Polen 20:08
3   Yilikal Ayino RKNUWC Etiopia 31:06
4   Madesh Chenappa RCKUWC India 39:29
5km menn 30 - 39 år
1   Stig Omar Eide Gaupne 20:01
2   Martin Eimhjellen Hyen 30:20
5km menn 40 - 49 år
1   Kjell Midtbø Norddalsfjord 20:28
2   Stig Gjerde Svelgen 21:23
3   Trond Melvær Florø 21:25
4   Trond Økland Florø 23:04
5   Bjarte Pollen Førde 23:05
5km menn 50 - 59 år
1   Arnstein Sunde Florø 22:27
2   Ståle Thuland Kyrkjebø 22:46
3   Tommy Wichstrøm Hyllestad 28:09
5km menn 60 - 69 år
1   Ludvik Birkeland Førde 25:04
5km menn 70 - 79 år
1   Kåre Ness Askvoll 42:47
2   Jon Jorde Dale 42:47
5km kvinner - uten for konkurranse
    Elise Isolde Stenevik Florø 34:16
10km utan tidtaking
    Aksel Holme Førde  
    Ann-Jeanette Mølster Florø  
    Anny Langø Florø  
    Aud Agledal Florø  
    Dag-Rune Mallasvik Naustdal  
    Einar Baardsen Førde  
    Gerd Nesdal Florø  
    Gerd Sissel Kinn Florø  
    Hjørdis Føleide Florø  
    Ingebjørg Barstad Florø  
    Ingunn Skeide Bulandet  
    Jofrid Sundal Florø  
    Jorunn Giil Florø  
    Kari-Ann Søreide Florø  
    Leif-Martin Reknes Florø  
    Lena Agledal Nordal Hyen  
    Lindis Agledal Nordal Hyen  
    Margot Svarthumle Florø  
    Margrethe Stavang Florø  
    Målfrid Ottesen Florø  
    Nils Gisle Fløholm Florø  
    Odd Haugsbakk Naustdal  
    Odd Nedrebø Førde  
    Oddvar Førde Svelgen  
    Petter Refsnes Florø  
    Ragnhild Høyset Eikefjord  
    Randi Faugstad Førde  
    Reidar Høyset Eikefjord  
    Rolf Endestad Florø  
    Signe Nordvik Florø  
    Sigrid Gjelsvik Naustdal  
    Sissel Berle Florø  
    Sissel Strømmen Florø  
    Ståle Mulehamn Svelgen  
    Sølvi Eriksen Florø  
    Terje Trengereid Florø  
    Tommy Angell Florø  
    Torill Irene Barstad Florø  
    Turid Weckhorst Florø  
    Vidar Steinhovden Trondheim  
    Wakaa T Robert Florø  
5km utan tidtaking
    Aksel Johan Andersen Florø  
    Astrid Trengereid Florø  
    Beate Andersen Florø  
    Bente Elisabeth Nybø Florø  
    Bertel Gjøringbø Florø  
    Bjørge Aguirre Florø  
    Christian Hjertenes Aguirre Florø  
    Elisabeth Solheim Florø  
    Else Grov Florø  
    Else Karin Daling Førde  
    Emilie Hjertenes Aguirre Florø  
    Erna Stusdal Florø  
    Helene Andersen Florø  
    Herdis Elin Lexau Florø  
    Hilde Kathrine Thue Florø  
    Inger Gjertsen Thue Florø  
    Ingrid Næss Johansen Fana  
    Jorunn Sundal Høyanger  
    Kristian Andre Grotle Florø  
    Leiv Magne Berge Kyrkjebø  
    Magnhild Myklebust Florø  
    Maja Elise Natvik Florø  
    Marit Solheim Sørdal Florø  
    Martin Inge Grotle Florø  
    Oddvar Kjell Grotle Florø  
    Ola Sørdal Florø  
    Olaug Stavø Florø  
    Per Trygve Berge Kyrkjebø  
    Ragnar Grimeland Førde  
    Ragnhild Næss Fana  
    Rannveig Berge Kyrkjebø  
    Reidar Berge Kyrkjebø  
    Reidar Huus Balestrand  
    Sissel Ailin Nødset Grotle Florø  
    Sture Thorgaard Florø  
    William Stenevik Florø  
Knaxløpet (4,2km)
    Adrian H Førde Florø  
    Adrian Winterthun Florø  
    Ailen Norheim Ekrene Gaupne  
    Amalie Angelshaug Florø  
    Anders Olai Grotle Florø  
    Andrea Ellingsund Florø  
    Andreas Husevåg Hereid Florø  
    Andreas Rauset Sandane  
    Andreas Skorpen Florø  
    Andrine S Melvær Florø  
    Anita S Nes Florø  
    Anna S Stavang Florø  
    Annelin Værøy Florø  
    Astrid Småbrekke Florø  
    Athit Angell Florø  
    Balder Belsvik Florø  
    Bendik Lliseth Eikefjord  
    Brage Burø Sunde Førde  
    Brage Nygaard Florø  
    Camilla Agledal Florø  
    Camilla Eimhjellen Hyen  
    Caroline Strømsnes Florø  
    Cesilie Holm Florø  
    Christine Aldeholm Florø  
    Christoffer Thorsensen Florø  
    Daniel S Bjørkedal Florø  
    Edvina Rossi Florø  
    Einar Hope Kleppenes Florø  
    Eirik Rauset Sandane  
    Eivor Ottesen Florø  
    Elias Vaardal Florø  
    Elin Brendehaug Florø  
    Ellen Lovise P. Nygård Florø  
    Erlend Berntsen Førde  
    Erlend Moen Taule Førde  
    Espen Strømsnes Florø  
    Fredrik Indrebø Langlo Florø  
    Fredrik Svarthumle Bareksten Florø  
    Frida Ryland Grotle Florø  
    Gard Håland Florø  
    Hannah Nødset Florø  
    Hanne Brendehaug Florø  
    Heda Skulbørstad Florø  
    Heidi Sundal Florø  
    Helene Løkkebø Florø  
    Henning Mettenes Florø  
    Henrik V Valberg Florø  
    Håvard Heggheim Brandsøy Florø  
    Håvard S Haugland Florø  
    Inger Helen Yri Florø  
    Ingrid Heggheim Brandsøy Florø  
    Ingrid Hellland Florø  
    Isabella K Rossi Florø  
    Isak Johnsen Helle Førde  
    Iselin Haugerud Florø  
    Iselin Johansen Myklebust Dale  
    Jakob Aven Florø  
    Jarle B Osland Florø  
    Johan Os Florø  
    Johanna M. Grønnevik Florø  
    Jon Marius Fylkesnes Florø  
    Jonas Grotle Frøyen Florø  
    Jonas H Denk Sandane  
    Jonas Hove Florø  
    Julia R Endestad Eikefjord  
    Julie Løkkebø Florø  
    Jørgen V Valberg Florø  
    Kamilla Hope Kleppenes Florø  
    Karen Kittang Florø  
    Karin Hårklau Florø  
    Karl Mortensen Florø  
    Karoline Nordtømme Florø  
    Karsten Værøy Florø  
    Katrine Birkeland Florø  
    Kimmely Solheim Florø  
    Kjartan Yri Florø  
    Kristi Kjerpeseth Florø  
    Kristian Jensen Florø  
    Kristoffer N Skorpen Florø  
    Kristoffer Nyttingnes Florø  
    Kristoffer S Magnussen Florø  
    Lars Andreas Småbrekke Florø  
    Lars Daniel Heimsæter Eikefjord  
    Lars Odin S Nes Florø  
    Lasse Angelshaug Florø  
    Lea K Rekdal Florø  
    Linn Kristin Solheim Florø  
    Mads Mortensen Florø  
    Mads Skulbørstad Florø  
    Magnus Helland Florø  
    Magnus Rotnes Florø  
    Magnus Søvik Florø  
    Maja Paulsen Florø  
    Malene S Magnussen Florø  
    Malin Thorstensen Florø  
    Marco Lyngstad Florø  
    Maren Johansen Myklebust Dale  
    Mari Nordal Florø  
    Maria Sølvberg Florø  
    Marisa Lyngstad Florø  
    Marita Gjerde Svelgen  
    Marius Andre Langø Florø  
    Marius Eimhjellen Hyen  
    Markus G. Nyttingnes Florø  
    Markus Indrebø Langlo Florø  
    Marte Kittang Florø  
    Martin Midtbø Ulstein Florø  
    Martine Mallasvik Naustdal  
    Mathias Magnussen Johansen Florø  
    Mathias Mortensen Florø  
    Mathias Nødset Florø  
    Mathilde Magnussen Johansen Florø  
    Matias G. Nyttingnes Florø  
    Nikoline Liseth Eikefjord  
    Ole Magnus Aase Solheim Florø  
    Ole Morten Sundal Florø  
    Ole Tobias Yndestad Florø  
    Oliver Bøhmer Florø  
    Oskar Os Florø  
    Petter Solhaug Hyen  
    Putli Hellesen Florø  
    Rakel Ottesen Florø  
    Reidar Fugle Nordhaug Førde  
    Sander Hallsæter Florø  
    Sander R Endestad Eikefjord  
    Sander Thorsensen Florø  
    Sara Haugerud Florø  
    Sebastian Ytreland Florø  
    Sedrik Kaupi Norheim Hafslo  
    Sigbjørn Mettenes Florø  
    Sigrid S Stavang Florø  
    Sigve Holm Sæterlid Svelgen  
    Sigyn Normann Leversund Florø  
    Silje Agledal Florø  
    Simen Rauset Sandane  
    Simen S Hårklau Florø  
    Sivert Helland Veset Florø  
    Skjalg Are Lyngstad Florø  
    Snorre Klepp Hillersøy Florø  
    Sofie Bøhmer Florø  
    Sofie Holm Sæterlid Svelgen  
    Sondre K Rekdal Florø  
    Sondre Norheim Ekrene Gaupne  
    Sondre Pileberg Aahjem Førde  
    Sondre S Melvær Florø  
    Steinar Gøland Florø  
    Stig Ruben Fylkesnes Florø  
    Styrk Normann Leversund Florø  
    Synne Søvik Florø  
    Synnea Solheim Florø  
    Thale Sørbotten Johansen Florø  
    Thea Hårklau Florø  
    Thea Trengereid Brendø Florø  
    Thea Ø Solheim Florø  
    Theo Thorsensen Florø  
    Therese Yri Florø  
    Thomas H Førde Florø  
    Tia Marlen Patumsit Florø  
    Tobias Belsvik Florø  
    Tomine Berge Vedvik Florø  
    Tony Angell Florø  
    Tor Frøyen Vereide Florø  
    Torbjørn B Osland Florø  
    Torbjørn Løvik Mjåtveit Førde  
    Tore Eimhjellen Hyen  
    Tuva K Rekdal Florø  
    Vegard Aldeholm Florø  
    Vegard Ramsdal Florø  
    Vegard Skaflestad Hegrenes Førde  
    Vetle Sørstrand Haugen Florø  
    Viktoria Aldeholm Florø  
    Vilde L Kvamme Florø  
    Vilde Nygaard Florø  
    Vilde Sørbotten Johansen Florø  
    Viljar Svare Ødelien Florø  
    Vilje Normann Leversund Florø  
    Wilde Midtbø Ulstein Florø  
    Ørjan R Endestad Eikefjord  
    Ørjan Ø Solheim Florø  
    Øyvind Alrek Florø  
    Øyvind Pedersen Hyen