Florø Maraton Rett Vest:
Arrangement :
Grupper :
Resultatliste 16. april 2011
Resultatliste for Rett Vest 16. April 2011
Maraton menn 17 - 34 år
1 1 Joar Moldskred Hakallestranda Haddal 2:56:14
2 14 Anders Rydahl DAT Hellerup - Danmark 3:03:29
Maraton menn 40 - 44 år
1 16 Frode Johansen Godvik Godvik 3:09:40
2 2 Torbjørn Os Førde CK Naustdal 3:15:34
3 3 Geir Nygård Førde CK Førde 3:17:38
Maraton menn 45 - 49 år
1 6 Helge Hafsås Olden IL Olden 2:50:01
2 15 Bjørn Fretland IL Jotun Øvre Årdal 3:09:39
3 4 Odd Gunnar Tveit Birkenes IL Vennesla 3:10:53
4 5 Sverre Solhaug   Espeland 3:59:23
Maraton menn 50 - 54 år
1 19 Alf Gaupås   Ytre Arna 4:13:05
Maraton menn 55 - 59 år
1 7 Kåre Fauske Gaular IL Bygstad 4:03:00
2 8 Lars Raae Stryn IL Stryn 4:26:38
3 9 Inge Asbjørn Haugen Hornindal IL Nordfjordeid 4:35:40
Maraton menn 60 - 64 år
1 10 Helge Fuglseth Kondis-Ålesund Ålesund 3:23:42
2 18 Torstein Østvik   Kleppe 4:11:15
3 17 Wiggo Bakken   Jevnaker 4:47:30
Maraton menn 65 - 69 år
1 11 Leif Eriksen Hitra Friidrettsklubb Hitra 4:17:03
2 12 Per Jan Helset Helset Team Langevåg 4:45:16
Maraton kvinner 45 - 49 år
1 13 Tove Dybvad Lom IL Lom 4:38:04
Halvmaraton menn 17 - 34 år
1 100 Lars Bjørbæk   Florø 1:38:01
2 128 Nils Magnus Eliassen   Kristiansund 1:41:43
Halvmaraton menn 35 - 39 år
1 101 Jan Olav Tjønneland Viksdalen IL Førde 1:19:56
2 130 Kurt Norheim Hafslo IL Hafslo 1:31:09
3 127 Svein Book Dalsgård   Bergen 1:56:45
Halvmaraton menn 40 - 44 år
1 102 Arvid Haugen Dale IL Dale 1:38:50
Halvmaraton menn 45 - 49 år
1 103 Rune André Jensen Hitra Friidrettsklubb Melandsjø 1:20:18
2 105 Per Oddvar Lien Kyrkjebø IL Kyrkjebø 1:31:55
3 131 Thomas Andersson   Gursken 1:41:33
4 104 Charles Litsheim Akilles Førde 1:42:40
Halvmaraton menn 50 - 54 år
1 107 Dagmunn Fauske   Sande I Sunnfjord 1:36:34
2 106 Henk Van Der Molen   Svanøybukt 1:38:10
Halvmaraton menn 55 - 59 år
1 111 Jonfinn Bremnes Telenor BIL Sandefjord 1:46:18
2 109 Egil Jacobsen Førde IL Førde 1:46:23
3 110 Edvard Johansen   Florø 1:48:42
4 108 Emil Horstad Førde IL Førde 1:50:33
Halvmaraton menn 60 - 64 år
1 114 Jan Solheimslid Førde IL Førde 1:46:51
2 115 Gunnar Øvrebotten   Førde 1:48:15
3 113 Rolf Tennebø SFE BIL Sandane 1:53:01
4 116 Kjell M. Fagerlund Hasundgot IL Ulsteinvik 1:53:26
Halvmaraton menn 65 - 69 år
1 119 Tore Mundal Lom IL Lom 1:48:44
2 129 Per Martin Gjerde Hasundgot IL Ulsteinvik 1:54:41
3 120 Steinar Øen Tertnes IL Tertnes 2:06:28
4 118 Terje Trengereid   Florø 2:09:03
Halvmaraton menn 70 - 74 år
1 133 Jan Lillemoen Fyllingen Fyllingsdalen 2:01:24
Halvmaraton kvinner 17 - 34 år
1 126 Audhild Hestad Gaular IL Førde 1:28:25
2 132 Elisabeth Lothe Eltvik   Florø 1:36:41
3 134 Anne Lise Rygg   Førde 1:53:11
Halvmaraton kvinner 35 - 39 år
1 121 Gudrunn B Nyheim   Førde 2:18:35
Halvmaraton kvinner 40 - 44 år
1 124 Torill Domstein   Måløy 2:05:03
2 123 Gunn Vigdis Myklatun   Førde 2:31:48
10km menn 12 - 16 år
1 290 Phillipp Helle Ålesund FIK Ålesund 44:40
2 200 Kristian Tjønneland   Førde 48:16
3 201 Mass Bendik Øygard Reksten Indre Reksta Rognaldsvåg 49:27
4 202 Ole Martin Tjønneland Førde CK Førde 51:24
10km menn 17 - 29 år
1 215 Marius Vedvik Førde IL Førde 35:43
2 212 Knut Solheim Norddalsfjord IL Florø 37:33
3 211 Even Eide Onstad Florø Seilforening Florø 42:08
4 205 Priit Paidla RCNUWC Estonia Flekke 44:51
5 230 Øyvind Olav Ramsdal   Florø 45:26
6 206 Lars Andreas Trengereid   Florø 46:49
7 213 Gray Barrett RCNUWC USA Flekke 47:11
8 203 Terje Kristoffer Trengereid   Florø 47:22
9 208 Gareth Short RCNUWC Wales Flekke 51:04
10 209 Andrew Stich RCNUWC Canada Flekke 56:23
11 207 Samuel Diaz Pulgar RCNUWC Venezuela Flekke 57:12
12 210 Christopher Cheung RCNUWC Hong Kong Flekke 1:06:26
10km menn 30 - 39 år
1 226 Ivar Andre Slinde   Vassenden 37:55
2 224 Terje Askevold Askvoll/Holmedal IL Bergen 42:00
3 217 Kenneth Meidell   Oslo 42:30
4 221 Jan Grov Hyen IL Florø 45:05
5 220 Bård N Åsnes Førde Tennis Førde 47:33
6 219 Børre Eimhjellen   Florø 49:20
7 218 Alf Reidar Bolset   Førde 50:28
8 225 Pål Johanessen Oppegård IL Oppegård 52:47
9 216 Trond Lauvås   Bergen 58:11
10 223 Kenneth Lauvås   Bergen 59:33
10km menn 40 - 49 år
1 236 Jan Arve Solheim   Florø 36:11
2 229 Svein Ove Alisøy Førde IL Førde 39:15
3 231 Stig Solheim   Florø 40:29
4 293 Inge Værøy   Florø 40:53
5 234 Eivind Rauset Sandane TIF Sandane 42:11
6 240 Odd Arild Dale Førde IL Førde 42:19
7 281 Knut Kongsvik Førde IL Førde 43:30
8 280 Rolf P Pedersen Saga Bowling Florø 44:34
9 237 Andre Høyset Eikefjord IL Friidrett Eikefjord 44:38
10 239 Otto Svein Ramsdal Flora CK Florø 45:56
11 232 Jan Erik Øygard Førde IL Førde 46:06
12 283 Martin Skulbørstad   Florø 47:34
13 238 Ove-Andre Tjønneland Førde CK Førde 48:40
14 228 Georg Johansen   Florø 49:19
15 286 Henning Finstad Førde IL Førde 49:30
16 297 Einar Solheim   Førde 52:42
17 235 Anstein Aa Eikefjord IL Eikefjord 53:27
18 227 Olav Ommedal   Florø 54:48
19 285 Bjarte Indrehus   Florø 59:36
10km menn 50 - 59 år
1 245 Magnar Solheim Norddalsfjord IL Florø 36:52
2 254 Geir Tore Leversund Eikefjord IL Eikefjord 41:42
3 249 Dagmund Ramsdal Flora CK Florø 41:45
4 244 Einar Strand Olden IL Olden 42:59
5 241 Frode Geir Farsund Førde IL Førde 43:22
6 251 Albert Frøyen iVest Consult Florø 43:58
7 299 Ove Grimsbø   Førde 46:04
8 253 Gustav Johan Nydal   Florø 46:05
9 252 Kjell-Arne Hjellbrekke Førde IL Førde 46:50
10 298 Bjørn Kristian Sunde   Førde 47:40
11 302 Torgeir Herstad   Naustdal 49:52
12 246 Kjartan Kvellestad Florø Turn & IF Florø 50:04
13 243 Brynjar Holsen Eikefjord IL Eikefjord 50:12
14 247 Per-Ove Gjerde   Svelgen 51:46
14 250 Stig Gjerde Svelgen TIF Svelgen 51:46
16 301 Rune Holme Florø Turn & IF Florø 52:14
17 289 Bjarne Morken   Førde 53:27
18 242 Steinar A Midtbø Norddalsfjord IL Florø 55:12
19 294 Dag Eliassen   Florø 55:27
20 248 Magnar Gangsø   Sande I Sunnfjord 58:34
10km menn 60 - 69 år
1 262 Kjell Gillestad Sparebanken SFJ BIL Førde 44:15
2 300 Bjarte Johan Erdal   Førde 53:06
3 261 Einar Bårdsen   Naustdal 53:26
4 258 Terje Mo   Førde 53:46
5 260 Kip Sumner RCNUWC Canada Flekke 56:24
6 263 Sigbjørn Vårdal   Askvoll 58:35
7 265 Andreas Etterlid Førde IL Førde 1:00:13
8 296 Nils Lauvås Lindås IL Lindås 1:00:52
9 264 Hans Bjørn Kvalsvik Florø Turn & IF Florø 1:02:05
10 257 Atle Mortensen   Florø 1:26:36
10km menn 70 - 79 år
1 267 Kjell Odd Steinset Jølster IL Skei I Jølster 50:57
2 266 Sigmund Solheim Florø Turn & IF Florø 54:05
10km kvinner 17 - 29 år
1 268 Jorunn Tennebø   Bergen 53:19
2 270 Alexandra Solheim RCNUWC Norway Flekke 56:23
10km kvinner 30 - 39 år
1 292 Merete Helgheim Gloppen FIL Deknepollen 39:36
2 295 Bente Bakke Nødset   Florø 44:11
3 271 Camilla Elisa Savland Tambarskjelvar IL Naustdal 48:07
4 291 Siv Sørbø   Florø 56:43
10km kvinner 40 - 49 år
1 282 Anita Buarøy Stenevik Florø Turn & IF Florø 44:21
2 272 Monique Eide   Florø 47:37
3 273 Lise Monsen   Florø 55:20
4 274 Turid Vallestad Haukedalen IL Haukedalen 58:23
5 275 Linda Tjønneland   Førde 58:44
10km kvinner 50 - 59 år
1 277 Anna Margrethe Tråve Lærdal IL Borgund 41:09
2 276 Norunn Stavø Florø Turn & IF Florø 44:06
3 284 Anne Marie Fagerstrøm Florø Turn & IF Florø 56:59
10km kvinner 60 - 69 år
1 278 Sigrid Gjelsvik Tambarskjelvar IL Naustdal 53:12
GDFN - 5km menn 12 - 13 år
1 402 Eirik Rauset Sandane TIF Sandane 20:00
2 435 Erik Johannessen Skrede Førde IL Førde 20:52
3 447 Håvard Moen Taule   Førde 21:04
4 438 William Buarøy Stenevik Florø Turn & IF Florø 22:07
5 450 Brage Burø Sunde   Førde 23:12
6 401 Einar Hope Kleppenes FSK Florø 26:48
7 437 Christian Andreas Egge   Førde 28:10
8 400 Samuel Johan Sårheim   Florø 34:35
GDFN - 5km menn 14 - 15 år
1 404 Andreas Rauset Sandane TIF Sandane 19:27
2 403 Vegard Ramsdal Flora CK Florø 30:43
GDFN - 5km menn 16 - 17 år
1 406 Torbjørn Knapstad Endestad Eikefjord IL Eikefjord 20:58
2 449 Hallvard Burø Sunde   Førde 23:13
3 407 Per Anders Sårheim   Florø 26:07
5km menn 18 - 22 år
1 440 Odd-Anders Grimsbø Varegg IL Førde 17:24
2 408 Thabiso Kunene RCNUWC Swaziland Flekke 39:49
3 409 Serban Giurgi RCNUWC Romania Flekke 39:50
5km menn 30 - 39 år
1 451 Sigbjørn Reigstad Valestrandfossen Valestrandfossen 17:32
2 436 Atle Skrede Førde IL Førde 18:49
5km menn 40 - 49 år
1 444 Martin Eimhjellen Hyen IL Hyen 21:16
2 411 Per Christian Engdal   Florø 25:52
3 410 Helge Sårheim   Florø 25:59
5km menn 50 - 59 år
1 412 Tom Roger Johansen SAS Klubben Fana 19:48
5km menn 60 - 69 år
1 442 Harald Nygård AKS-77 Isdalstø 18:33
2 413 Ståle Thuland Kyrkjebø IL Kyrkjebø 25:36
3 415 Nils Midling Hansen   Askvoll 25:44
5km menn 70 - 79 år
1 416 Harald Klakegg Førde IL Førde 29:56
5km menn 80 - 89 år
1 417 Kåre Ness Askvoll/Holmedal IL Askvoll 33:48
GDFN - 5km kvinner 12 - 13 år
1 418 Inga Kårstad Skaar Førde Friidrett Førde 24:31
2 419 Vilde Johansen Florø Turn & IF Florø 26:22
GDFN - 5km kvinner 14 - 15 år
1 421 Ingrid Næss Johansen Gneist Friidrett Fana 20:14
2 420 Kamilla Hope Kleppenes FSK Florø 22:52
3 446 Camilla Eimhjellen Hyen IL Hyen 28:09
GDFN - 5km kvinner 16 - 17 år
1 422 Mari Bjørvik Wefring   Florø 22:33
2 445 Beth-Alice Eimhjellen Hyen IL Hyen 27:33
5km kvinner 18 - 22 år
1 423 Birgitte Knapstad Endestad Eikefjord IL Eikefjord 27:37
2 425 Aina Herimpitiavana RCNUWC Madagascar Flekke 28:03
3 427 Elise Knapstad Endestad Eikefjord IL Eikefjord 31:52
5km kvinner 30 - 39 år
1 428 Elin Wiggen Oppegård IL Oppegård 25:22
3 448 Elin Dvergsdal   Naustdal 32:26
5km kvinner 40 - 49 år
1 432 Ann-Sissel Tresnes   Florø 23:38
2 439 Ellen Frøyen   Florø 27:38
3 431 Ingunn Bergheim Eikefjord IL Eikefjord 28:42
4 429 Anne Ramsdal   Florø 29:47
5 430 Heidi Sårheim   Florø 34:35
5km kvinner 50 - 59 år
1 434 Bjørg Reknes Florø Turn & IF Florø 25:40
2 433 Irene Knapstad   Eikefjord 29:27
5km kvinner 60 - 69 år
1 443 Magnhild Myklebust Florø Turn & IF Florø 25:31
10km utan tidtaking
  279 Solveig Svardal Eikefjord IL Eikefjord  
  500 Ingebjørg Barstad Jentutten Florø  
  501 Nils Gisle Fløholm   Florø  
  502 Jorunn Sundal Florø Turn & IF Høyanger  
  503 Ester Frøyen   Florø  
  505 Torill Irene Barstad Jentutten Florø  
  506 Gerd-Sissel Kinn   Florø  
  507 Sølvi Annie Eriksen Jentutten Florø  
  508 Leif-Martin Reknes Florø Turn & IF Florø  
  509 Reidar Høyset Eikefjord IL Eikefjord  
  510 Sissel Svarthumle Strømmen   Florø  
  511 Anny Langø Jentutten Florø  
  512 Rolf Endestad   Florø  
  513 Oddvar Førde Svelgen TIF Svelgen  
  514 Ingunn Selås Florø Turn & IF Florø  
  515 Ingunn Skeide Bulandet IL Bulandet  
  516 Vidar Steinhovden Trondheim Trondheim  
  517 Ståle Mulehamn Svelgen TIF Svelgen  
  518 Jofrid Sundal Florø Turn & IF Florø  
  519 Turid Steen Weckhorst Jentutten Florø  
  520 Martin Inge Grotle FSM Florø  
  521 Jorunn Giil   Florø  
  522 Oddvar Kjell Grotle   Florø  
  523 Harry Gram Førde IL Førde  
  524 Erling Melvær Florø Skytterlag Florø  
  525 Ragnhild Høyset Eikefjord IL Eikefjord  
  526 Hildegunn Kvistad   Florø  
  527 Eldrid Ryste   Florø  
  528 Johannes Bø   Florø  
  529 John Bakke   Svelgen  
  530 Bjørn Johnsen   Florø  
  531 Olgeir Sundal   Florø  
  532 Øyvind Gjengseth   Florø  
5km utan tidtaking
  426 Tangut Degfay RCNUWC Ethiopia Flekke  
  405 Marius Andre Langø Flora CK Florø  
  700 Margot Svarthumle   Florø  
  701 Målfrid Ottesen   Florø  
  702 Bertel Gjøringbø   Florø  
  703 Kristian Grotle FSM Florø  
  704 Willy Edwardsen   Florø  
  705 Jørgen Solheim   Førde  
  707 Herdis Elin Lexau Florø Turn & IF Florø  
  708 Gro Breidvik Sørbotten Tambarskjelvar IL Naustdal  
  709 Sissel Nødset Grotle Jentutten Florø  
  712 Ronny Sørbotten Tambarskjelvar IL Naustdal  
  713 Anders Olai Grotle FSM Florø  
  714 Tove B Stavø   Stavøy  
  715 Odd Nedrebø   Førde  
  716 Johnny Kleppenes FSK Florø  
  717 Reidar Huus   Florø  
  718 Tone Naustdalslid   Naustdal  
  719 Skjalg Are Lyngstad   Florø  
  721 Aksel Holme Førde IL Førde  
  722 Marit Bjerck Værøy   Florø  
  723 Erik Veum   Florø  
  724 Janne Hjelle   Stavøy  
  725 Egil Gulholm Tambarskjelvar IL Naustdal  
Kongleløpet (4,2km)
  800 Sofie Hovland   Florø  
  801 Tuva Wiggen   Florø  
  802 Mads Skulbørstad   Florø  
  803 Leander-Nikolai Jacobsen Høyvik   Florø  
  804 Hilde Ørjansen   Florø  
  805 Amalie Døskeland Høyvik   Florø  
  806 Henrik Engdal   Florø  
  807 Linnea-josefine Jacobsen Høyvik   Florø  
  808 Sander Engdal   Florø  
  809 Ingvild Gulbrandson Hammerseth   Florø  
  810 Oskar Gjervik   Florø  
  811 Andrine Langedal Horgen   Florø  
  812 Karoline Gjervik   Florø  
  814 Celine Bekkevold Bundlie   Florø  
  815 Liva Bertine Nordvik   Florø  
  816 Kristin Gulbrandson   Florø  
  817 Simen Rauset Sandane TIF Sandane  
  818 Frode Langedal Aune   Florø  
  819 Thea Trengereid Brendø   Florø  
  820 Liam-Alexander Jacobsen Høyvik   Florø  
  821 Sivert Tjønneland   Førde  
  822 Thomas Wiggen   Florø  
  823 Elias Hovland   Florø  
  824 Mathias Rauset Sandane TIF Sandane  
  825 Thale Johansen Florø Turn & IF Florø  
  826 Hedda Skulbørstad   Florø  
  829 Fride Sørbø   Florø  
  830 Christopher S. Solheim   Florø  
  831 Ruffa S. Solheim   Florø  
  832 Niklas Hillersøy   Førde  
  833 Stina Hillersøy   Førde  
  834 Thea Ørjansen Solheim   Florø  
  835 Ørjan Ørjansen Solheim   Florø  
  838 William Landøy Kirketeig   Florø  
  839 Axel Landøy Kirketeig   Florø  
  840 Andrine Landøy Kirketeig   Florø  
  841 Leah Sisi  Aukland   Florø  
  842 Emily Aukland   Florø  
  843 Emma Marie F. Halvorsen   Florø  
  844 Henrik F. Halvorsen   Florø  
  845 Nora F.  Halvorsen   Florø  
  846 Tuva Eliassen  Huus   Florø  
  847 Sivert E. Andersen   Florø  
  848 Elise E. Andersen   Florø  
  849 Mari E. Andersen   Florø  
  852 Willy Stubhaug Holme   Florø  
  853 Jessica H.  Bjørnset   Florø  
  854 Lucas H. Bjørnset   Florø  
  855 Lasse Midtbø   Florø  
  856 Sivert Midtbø   Florø  
  857 Petter A.  Midtbø   Florø  
  858 Gard L. Solheim   Florø  
  859 Karl Mortensen   Florø  
  860 Mathias Mortensen   Florø  
  861 Markus Mortensen   Florø  
  862 Marte Nødset   Førde  
  863 Kristine Nødset   Førde  
  864 Isabella Felle Clementsen   Florø  
  865 Julianne Felle Clementsen   Florø  
  866 Kristen Hollevik Skomsvoll   Florø  
  867 Serine Hollevik Skomsvoll   Florø  
  868 Tord Hollevik Skomsvoll   Florø  
  869 Aksel Hollevik Skomsvoll   Florø  
  870 Emma Sande Øvrebotten   Florø  
  871 Emil Sande Øvrebotten   Florø  
  872 Magnus Andrè Høyset   Florø  
  873 Tove Angleica  Høyset   Florø  
  874 Kaja Johannessen Skrede   Førde  
  875 Johan Johannessen Skrede   Førde  
  876 Marie Johannessen Skrede   Førde  
  877 Frøya Strømmen   Florø  
  878 Benedicte Sofie Egge   Førde  
  879 Henrik Eugen Egge   Førde  
  880 Victoria Louise Egge   Førde  
  881 Henriette Stigen   Florø  
  882 Hedda Stigen   Florø  
  883 Simon Dvergsdal Engevik   Naustdal  
  884 Lone Dvergsdal Engevik   Naustdal  
  885 Jakob Stavang Stubhaug   Florø  
  886 David Stavang Stubhaug   Florø  
  887 Markus Stavang Stubhaug   Florø  
  892 Alina Stavø   Førde  
  893 Sigurd Savland   Naustdal  
  894 Matheo Stavø Brandsøy   Florø  
  895 Henrik Haugland   Florø  
  898 Rebekka Herstad   Naustdal  
  899 Sedrik Kaupi Norheim   Hafslo  
  900 Kaspian Kaupi Norheim   Hafslo  
  901 Lukas Langø   Florø  
  902 Leander Langø   Florø  
  903 Sofie Bøhmer   Florø  
  904 Oliver Bøhmer   Florø  
  905 Marte Strømmen   Florø  
  906 Kine Jeanett Heggheim   Florø  
  907 Kristoffer E Brandsøy   Florø  
  908 Mathilde Grotle   Florø  
  909 Marius Eimhjellen   Hyen  
  910 Even Johan Haslerud   Florø  
  911 Kristina Tennebø Myrhol   Førde  
  912 Oliver Tennebø Myrhol   Førde  
  913 Andreas N Brandshaug   Florø  
  914 Fride Dyrli Frøyen   Florø  
  915 Mari Skarstein   Florø  
  916 Anna Skarstein   Florø  
  917 Synnøva K Skaar   Førde