Florø Maraton Rett Vest:
Arrangement :
Grupper :
Resultatliste 24. april 2010
Resultatliste Rett Vest 24. April  2010
Maraton menn 17 - 34 år
1 1 4:12:07 Bård N. Åsnes Førde Tennis Førde
Maraton menn 35 - 39 år
1 20 3:00:24 Per Olav Bøyum   Leikanger
Maraton menn 40 - 44 år
1 5 2:46:47 Helge Hafsås Olden IL Olden
2 4 2:49:52 Audun Skogen Hakallestranda Kondisjonslag Innvik
3 2 3:36:23 Geir Nygård Førde CK Førde
Maraton menn 45 - 49 år
1 19 3:49:52 Knut Sollid Hornindal IL Hornindal
2 6 4:03:17 Sverre Solhaug   Espeland
Maraton menn 50 - 54 år
1 21 4:02:33 Alf Gaupås DNM Bergen Ytre Arna
Maraton menn 55 - 59 år
1 8 3:56:22 Kåre Fauske Gaular IL Bygstad
2 9 4:02:50 Inge Asbjørn Haugen Hornindal IL Nordfjordeid
3 18 4:23:24 Lars Raae Stryn IL Stryn
Maraton menn 60 - 64 år
1 12 3:37:30 Helge Fuglseth Ålesund FIK Ålesund
2 13 4:07:21 Kjell Mindor Fagerlund Hasundgot IL Ulsteinvik
3 10 4:18:23 Torstein Østevik Klepp IL Kleppe
4 11 4:27:05 Ola Hilmar Ervik   Fonnes
Maraton menn 65 - 69 år
1 14 4:52:22 Knut Anderssen   Hvalstad
2 15 5:13:57 Per Jan Helset Langevåg IL Langevåg
Maraton menn 70 - 74 år
1 17 3:58:50 Gunnar Hugo Sanden   Eikefjord
Halvmaraton menn 17 - 34 år
1 101 1:17:49 Alexander Bjørvik IK Tjalve Oslo
2 136 1:30:42 Kurt Norheim Hafslo IL Hafslo
3 105 1:41:05 Daniel Holmdahl RCNUWC Sweden Flekke
4 102 1:43:38 Eirik Steine Hasunds Hund Bergen
5 100 1:51:50 Lars Bjørbæk   Florø
6 103 1:59:16 David Gonzalez Baptista RCNUWC Venezuela Flekke
Halvmaraton menn 35 - 39 år
1 106 1:32:52 Kenneth Meidell   Oslo
2 107 1:49:33 Ove-Andre Tjønneland Førde CK Florø
Halvmaraton menn 40 - 44 år
1 110 1:29:00 Inge Værøy Sogn og Fj Politidistr Florø
2 108 1:34:38 Aksel Rødland Vadheim IL Vadheim
3 109 1:35:00 Torbjørn Os Førde CK Naustdal
4 133 1:41:57 Arne Helge Høgelid Gaular IL Sande i Sunnfjord
5 139 1:52:51 Erik Spissøy   Finnsnes
6 138 2:07:32 Olav Mølster   Florø
Halvmaraton menn 45 - 49 år
1 114 1:26:45 Bjørn Fretland Jotun IL Øvre Årdal
2 115 1:34:37 Dagmunn Fauske   Sande I Sunnfjord
3 116 1:35:50 Per Morten Frivik Vadheim IL Vadheim
4 140 1:39:08 Tommy Fonnes   Fonnes
5 112 1:42:07 Charles Litsheim Akilles Førde
6 111 1:43:13 Thomas Andersson   Gursken
7 113 1:46:13 Terje Heggheim Florø Turn & IF Florø
Halvmaraton menn 50 - 54 år
1 145 1:27:56 Helge Færø   Ostereidet
2 118 1:49:00 Magnus Frøyen   Florø
3 117 2:19:09 Øivind Gjengseth Nordea IL Florø
Halvmaraton menn 55 - 59 år
1 119 2:08:47 Karl Jon Agledal Island Offshore Eikefjord
2 135 2:11:31 Bjarne Træland Statoil Mongstad BIL Vågseidet
Halvmaraton menn 60 - 64 år
1 121 1:42:00 Svein Steine Norheimsund IL Norheimsund
2 122 1:53:01 Rolf Tennebø SFE BIL Sandane
3 144 1:59:24 Lars Ulvestad SFE BIL Sandane
Halvmaraton menn 65 - 69 år
1 125 1:49:05 Per Martin Gjerde Hasundgot IL Ulsteinvik
2 141 1:56:48 Johs Suletangen   Nyborg
3 124 1:59:56 Terje Trengereid   Florø
4 142 2:01:22 Steinar Øen   Tertnes
5 123 2:11:10 Hermund Kleppa Syril IL Leikanger
Halvmaraton menn 70 - 74 år
1 143 1:57:37 Jan Lillemoen   Fyllingen
2 126 2:12:39 Eivind Skjerven Hornindal IL Stryn
Halvmaraton menn 75 - 79 år
1 127 1:57:37 Per Gundersen Langevåg IL Langevåg
Halvmaraton kvinner 17 - 34 år
1 137 1:26:44 Audhild Hestad Gaular IL Førde
2 134 1:49:16 Frida Karoline Sando   Bergen
3 129 1:57:37 Elin Hallenstvedt FKF BIL Tiller
4 128 2:04:03 Randi Erdal FKF BIL Trondheim
Halvmaraton kvinner 40 - 44 år
1 131 1:54:45 Anne Sophie Juel FFI BIL Oslo
Halvmaraton kvinner 55 - 59 år
1 132 2:06:58 Toril Selvik Jacobsen Førde IL Førde
10km menn 12 - 16 år
1 206 39:20 Roger Øye Pollen Førde IL Førde
2 201 39:24 Oddne Håvardstun Munkvold Førde IL Førde
3 203 43:28 Vegard Svarthumle Bareksten   Florø
4 205 44:56 Åsmund Guddal Kvarsvik Florø Turn & IF Florø
5 202 44:56 Preben Sørbø Flora CK Florø
6 204 46:56 Lars Andreas Trengereid   Florø
7 200 48:56 Terje Kristoffer Trengereid   Florø
8 208 51:01 Øyvind Ramsdal Flora CK Eikefjord
9 300 55:16 John Eivind Warvik   Førde
10km menn 17 - 29 år
1 210 37:21 Marius Vedvik Førde IL Førde
2 284 37:53 Knut Solheim Norddalsfjord IL Florø
3 305 41:18 Magnus Reiakvam   Førde
4 293 43:26 Said Shahwali Firouzateh   Bergen
5 213 45:59 Axel Bjerke RCNUWC Sweden Flekke
6 292 46:23 Haidani Sohrab   Florø
7 285 47:15 Ragnar Andreas Solheim Hansen   Florø
8 211 52:36 Vidar Vallestad   Brandsøy
10km menn 30 - 39 år
1 221 40:53 Gisle Skjølberg Bremanger IL Bremanger
2 220 42:18 Terje Askevold Askvoll/Holmedal IL Bergen
3 217 43:24 Jamshid Abdali   Florø
4 215 46:32 Stig Arild Svendsen Savland Tambarskjelvar IL Naustdal
5 461 47:32 Frode Øvrebotten   Florø
6 219 47:54 Jan Grov Hyen IL Kleppestø
7 222 48:24 Torstein Sørbø Statoil Forpleining Florø
8 289 52:05 Frank Leversund   Florø
9 218 57:38 Kenneth Lauvås   Bergen
10 214 58:21 Trond Lauvås   Bergen
10km menn 40 - 49 år
1 223 40:39 Stig Solheim   Florø
2 226 40:42 Svein Ove Alisøy Førde IL Førde
3 236 41:24 Dagmund Ramsdal Flora CK Eikefjord
4 228 42:42 Knut Kongsvik Førde IL Førde
5 232 42:50 Odd Arild Dale   Førde
6 233 43:02 Eivind Rauset Sandane TIF Sandane
7 235 43:49 Andre Høyset Eikefjord IL Eikefjord
8 224 44:06 Albert Frøyen   Florø
9 303 44:20 Martin Eimhjellen Hyen IL Hyen
10 238 46:21 Stig Gjerde Svelgen TIF Florø
11 229 46:38 Otto Svein Ramsdal Flora CK Florø
12 237 47:39 Rolf K Almenning FSK Florø
13 225 47:43 Rolf P Pedersen   Florø
14 298 48:25 Bjarte Liseth   Eikefjord
15 295 49:18 Paul Olav Oos   Florø
16 227 50:31 Georg Johansen   Florø
17 294 50:53 Stein Kjeltil Holvik   Florø
18 288 51:29 Einar Solheim Førde IL Førde
19 230 52:07 Jan Taule Førde IL Førde
10km menn 50 - 59 år
1 257 37:36 Magnar Solheim Norddalsfjord IL Florø
2 258 38:18 Harald Nygård AKS-77 Isdalstø
3 255 40:28 Aage Torvanger   Florø
4 241 41:52 Geir Tore Leversund Eikefjord IL Eikefjord
5 256 42:04 Olav Terøy   Stavang
6 246 42:38 Einar Strand Olden IL Olden
7 239 45:15 Emil Horstad Førde IL Førde
8 254 45:24 Egil Jacobsen Førde IL Førde
9 249 46:22 Olav Nordgulen IL Høyang Høyanger
10 304 46:46 Svein E Rød   Førde
11 242 47:14 Kjartan Kvellestad Florø Turn & IF Florø
12 252 47:21 Brynjar Holsen Eikefjord IL Eikefjord
13 250 48:46 Rune Holme Florø Turn & IF Florø
14 248 49:43 Norvald Ospehaug Tambarskjelvar IL Naustdal
15   50:39 Jon Arne Solvang   Eikefjord
16 245 54:59 Steinar Midtbø Norddalsfjord IL Florø
17 253 59:08 Magnar Gangsø   Sande I Sunnfjord
18 247 59:39 Arne Hauge   Høyanger
19 240 1:02:19 Harry Gram Førde IL Førde
20 299 1:04:01 Ole Johnny Warvik   Førde
10km menn 60 - 69 år
1 261 46:28 Kip Sumner RCNUWC Canada Flekke
2 264 47:29 Bjarte Johan Erdal Førde IL Førde
3 262 53:43 Einar Baardsen   Naustdal
4 266 57:50 Olav Øvrebotten Svelgen TIF Svelgen
5 267 58:04 Nils Lauvås Lindås IL Lindås
6 260 59:09 Hans Bjørn Kvalsvik Florø Turn & IF Florø
7 259 59:33 Andreas Etterlid Førde IL Førde
10km menn 70 - 79 år
1 268 50:47 Sigmund Solheim   Florø
2 286 51:02 Kjell Odd Steinset Jølster IL Skei I Jølster
10km kvinner 17 - 29 år
1 270 55:43 Jorunn Tennebø   Bergen
2 269 59:01 Magnhild Aalen Florø Turn & IF Kvammen
10km kvinner 30 - 39 år
1 296 44:14 Bente Bakke Nødset   Førde
2 275 48:01 Guri Wangensteen   Fiskåbygd
3 291 49:15 Anne Marit Sølvberg Rygg Tambarskjelvar IL Naustdal
4 272 50:11 Camilla Elisa Savland Tambarskjelvar IL Naustdal
5 297 51:15 Anja Lena S Egge   Førde
6 271 52:38 Anne Christin Svenkerud Florø Turn & IF Florø
7 274 52:38 Hilde Ladsten Florø Turn & IF Florø
8 273 55:32 Svanhild Tennebø   Førde
9 276 1:06:57 Claire Hicks   Greensboro NC, USA
10km kvinner 40 - 49 år
1 301 45:24 Anne Schei Tambarskjelvar IL Naustdal
2 278 47:22 Monique Eide Florø Turn & IF Florø
3 279 58:02 Lise Monsen   Florø
10km kvinner 50 - 59 år
1 281 56:10 Siri Osnes   Florø
10km kvinner 60 - 69 år
1 282 53:54 Sigrid Gjelsvik Tambarskjelvar IL Naustdal
GDFN - 5km menn 12 - 13 år
1 401 20:12 Ola Rognebakke Tambarskjelvar IL Naustdal
2 445 20:28 William Stenevik Florø Turn & IF Florø
3 402 20:55 Andreas Rauset Sandane TIF Sandane
4 400 31:53 Vegard Ramsdal Flora CK Eikefjord
5 450 32:36 Lars Daniel U Heimseter Eikefjord IL Eikefjord
GDFN - 5km menn 14 - 15 år
1 403 18:18 Erlend Moen Taule Førde IL Førde
2 404 23:00 Arne Bjarne Landøy   Florø
GDFN - 5km menn 16 - 17 år
1 405 19:42 Even Eide Onstad Florø Turn & IF Florø
5km menn 18 - 22 år
1 410 18:27 Motlatsi Nkhahle RCNUWC Lesotho Flekke
2 408 19:33 Daniek Saman RCNUWC Netherlands Flekke
3 456 19:41 Mads Knutsen   Florø
4 460 21:44 Daniel Mallasvik Tambarskjelvar IL Naustdal
5 409 22:11 Hamahu Allah RCNUWC W. Sahara Flekke
6 407 23:09 Kasun Boddawatta RCNUWC Sri Lanka Flekke
7 413 24:10 Maks Karpovich RCNUWC Belarus Flekke
8 414 27:27 Mitch Steele RCNUWC Canada Flekke
9 412 29:13 Thabiso Kunene RCNUWC Swaziland Flekke
10 406 29:31 Sibusiso Dlamini RCNUWC Swaziland Flekke
5km menn 23 - 29 år
1 416 20:47 Likambu Isaac RCNUWC Sudan Flekke
5km menn 30 - 39 år
1 462 18:07 Sigbjørn Reigstad   Valestrandfossen
2 457 18:34 Atle Skrede   Førde
3 417 25:41 Rupert Hunt RCNUWC Australia Flekke
5km menn 40 - 49 år
1 418 18:25 Odd Rognebakke Tambarskjelvar IL Naustdal
2 452 23:18 Per Christian Engdal   Florø
3 451 27:03 Ole Aukland   Fflorø
4 447 27:15 Knut Dag Stenevik Florø Turn & IF Florø
5km menn 50 - 59 år
1 419 18:43 Tom Roger Johansen SAS Fana
2 420 24:11 Bjarte Pollen Førde IL Førde
3 455 30:18 Kolbjørn Øvrebotten   Florø
5km menn 60 - 69 år
1 423 23:48 Ståle Thuland Kyrkjebø IL Kyrkjebø
2 421 26:24 Nils Midling Hansen Askvoll/Holmedal IL Askvoll
3 422 27:15 Ludvig Birkeland Førde IL Førde
4 463 28:32 Sigbjørn Vårdal Askvoll/Holmedal IL Askvoll
5km menn 70 - 79 år
1 424 29:04 Harald Klakegg Førde IL Førde
5km menn 80 - 89 år
1 426 34:05 Kåre Ness Askvoll/Holmedal IL Askvoll
GDFN - 5km kvinner 12 - 13 år
1 430 21:04 Ingrid Næss Johansen Fana IL Fana
2 429 24:16 Renate Øye Pollen Førde IL Førde
3 446 25:22 Elise Isolde Stenevik Florø Turn & IF Florø
4 427 25:24 Åsa Lerum Førde IL Førde
5 454 27:03 Helene Løkkebø   Florø
6 428 27:46 Inger Lise Ullaland Florø Turn & IF Florø
7 459 31:47 Ane Marte Warvik   Førde
8 464 32:02 Inger Helen Yri   Florø
GDFN - 5km kvinner 14 - 15 år
1 431 31:25 Camilla Eimhjellen Hyen IL Hyen
GDFN - 5km kvinner 16 - 17 år
1 432 24:43 Mari Bjørvik Wefring   Florø
2 433 31:24 Beth-Alice Eimhjellen Hyen IL Hyen
5km kvinner 18 - 22 år
1 434 25:52 Maria Rusak RCNUWC Belarus Flekke
2 436 27:47 Tangut Degfay RCNUWC Ethiopia Flekke
5km kvinner 23 - 29 år
1 302 22:37 Madlen Hopen Øvrebotten   Florø
5km kvinner 30 - 39 år
1 438 28:29 Kathleen Hunt RCNUWC Australia Flekke
2 437 30:02 Kathrine Holme SAS Jessheim
5km kvinner 40 - 49 år
1 448 21:26 Anita Stenevik Florø Turn & IF Florø
2 453 23:19 Ruth Storevik Solheim   Florø
3 441 23:22 Ann-Sissel Tresnes Damelag Holm.staf. Florø
4 439 29:11 Ingunn Bergheim   Førde
5 440 29:38 Anne Eikås Ramsdal Flora CK Eikefjord
6 458 31:50 Åse Warvik   Førde
5km kvinner 50 - 59 år
1 444 24:24 Magnhild Myklebust Florø Turn & IF Florø
2 442 24:44 Bjørg Reknes Florø Turn & IF Florø
3 443 25:58 Anne Marie Hennessy Fagerstrøm Florø Turn & IF Florø
10km utan tidtaking
  529   Anny Langø Florø Turn & IF Florø
  524   Bjørn Johnsen   Florø
  520   Britt Irene Vårvik   Slidre
  523   Erling Melvær Sogn og Fj Politidistr Florø
  507   Esther Frøyen   Florø
  535   Frode Farsund   Førde
  512   Gerd Sissel Kinn   Florø
  502   Hildegunn Kvistad   Florø
  527   Ingebjørg Barstad   Florø
  519   Ingunn Skeide Bulandet IL Bulandet
  513   Jofrid Sundal   Florø
  533   Jon Anders Nygård   Florø
  534   Jon Bakke   Svelgen
  525   Jorunn Giil   Florø
  505   Leif-Martin Reknes Florø Turn & IF Florø
  532   Marit Hasti Eikefjord IL Eikefjord
  500   Martin Grotle   Florø
  531   Nina Listeth Eikefjord IL Eikefjord
  522   Odd Haugsbakk   Naustdal
  517   Odd Nedrebø   Førde
  508   Oddvar Førde Svelgen TIF Svelgen
  510   Oddvar Kjell Grotle Florø Turn & IF Florø
  526   Petter Refsnes Origod AS Florø
  518   Ragnhild Arna Høyset Eikefjord IL Eikefjord
  511   Reidar Høyset Eikefjord IL Eikefjord
  503   Rolf Endestad   Florø
  504   Sissel Gunn Berle   Florø
  516   Sissel Strømmen   Florø
  509   Siv Sørbø   Florø
  506   Solveig Svardal Eikefjord IL Eikefjord
  514   Ståle Mulehamn Svelgen TIF Florø
  244   Terje Mo   Førde
  501   Torill Irene Barstad   Florø
  530   Turid Vallestad Haukedalen IL Haukedalen
  528   Turid Weckhorst   Florø
  521   Vidar Steinhovden   Trondheim
5km utan tidtaking
  713   Aksel Holme Førde IL Førde
  700   Anders Grotle   Florø
  732   Ann Helen Espeseth   Florø
  711   Astrid Trengereid   Florø
  735   Bendik Liseth   Eikefjord
  736   Berit Mallasvik   Naustdal
  720   Bertel Gjøringbø Florø Turn & IF Florø
  737   Elin Endestad Gjerde   Svelgen
  733   Else Grov   Florø
  717   Gro Naustdal   Naustdal
  742   Gunnhild Langedal   Florø
  701   Heidi Sårheim   Florø
  726   Henrik Sørdal   Florø
  723   Herdis Elin Lexau Florø Turn & IF Florø
  740   Janne Larsen   Stavang
  709   Jorunn Sundal Florø Turn & IF Høyanger
  725   Julie Løkkebø   Florø
  719   Kari Orheim   Førde
  722   Karoline Orheim Pedersen   Florø
  715   Kristian Grotle   Florø
  707   Margot Svarthumle Florø Turn & IF Florø
  705   Marit Solheim Sørdal   Florø
  738   Marita Gjerde   Svelgen
  716   Marius Andre Langø Flora CK Florø
  734   Matias Johansen   Florø
  702   Målfrid Ottesen Florø Turn & IF Florø
  703   Nils Gisle Fløholm   Florø
  724   Norill Terese Norheim Hafslo IL Hafslo
  712   Ola Sørdal   Florø
  714   Ole Eiliv Naustdal   Naustdal
  710   Olgeir Eide Sundal   Florø
  721   Ove Ronny Leganger   Førde
  741   Reidar Huus   Florø
  729   Simon Andre Bjørnset   Florø
  708   Sissel Grotle   Florø
  730   Thea Endestad   Florø
  728   Therese Bjørnset   Florø
  731   Tobias Endestad   Florø
  718   Tobias Holme Førde IL Førde
  727   Tor Helge Endestad   Florø
  739   Tove Stavø   Stavang
  706   Willy Edvardsen   Florø
Kongleløpet (4,2km)
  881   Adrian Kuta Dypevik   Florø
  939   Aleksander Fidjeland   Florø
  868   Alice Hugøy   Florø
  801   Alina Stavø   Florø
  833   Andrea Book Grønsberg   Florø
  905   Andreas A Langø   Florø
  893   Andreas Bratbergsengen   Florø
  858   Andrine Langedal Horgen   Florø
  860   Bertine Edvardsen   Florø
  943   Brage B Sunde   Florø
  941   Christian A Egge   Førde
  807   Christopher Storevik Solheim   Florø
  909   Daniell L Holme   Florø
  862   Eirik Rauset   Sandane
  871   Eirik Ulriksen   Florø
  859   Eirin Edvardsen   Florø
  865   Elena eikevoll Heltne   Florø
  809   Elias Rognebakke Tambarskjelvar IL Naustdal
  912   Elisabeth B. Yndestad   Florø
  876   Elise Andersen   Florø
  950   Elise S Ravnøy   Florø
  932   Emely Nordås   Florø
  838   Emil S. Øvrebotten   Florø
  841   Emma Marie Halvorsen   Florø
  837   Emma S. Øvrebotten   Florø
  945   Erik J Skrede   Florø
  882   Erik Liseth   Eikefjord
  935   Even Johan Haslerud   Florø
  923   Even S Vee   Florø
  927   Fredrik B Råheim   Førde
  857   Frode Langedal Aune   Florø
  952   Gabriel B Staveteig   Florø
  832   Gabriel Book Grønsberg   Florø
  886   Gard Lindeberg Solheim   Florø
  901   Gjanges Uzbak   Florø
  916   Hans Erik Soltvedt   Florø
  929   Henning Mettenes   Florø
  942   Henrik E Egge   Førde
  829   Henrik Engdal   Florø
  842   Henrik Halvorsen   Florø
  870   Henrik Heggheim Haugland   Florø
  802   Hilde Ørjansen   Florø
  849   Håkon Magnus Bjørnset Ottesen   Florø
  902   Håkon Stavang   Florø
  813   Håvard Moen Taule Førde IL Førde
  918   Ina Martine Brendø   Florø
  808   Ina Trengereid   Florø
  844   Inga Kårstad Skaar   Førde
  816   Ingeborg G. Nøttingnes   Florø
  897   Ingeborg Linnea Solvang   Eikefjord
  915   Inger Marit soltvedt   Florø
  921   Ingrid B Rognaldsen   Florø
  910   Ingrid H Broberg   Florø
  879   Isak Eide Kristiansen   Florø
  812   Iselin Johansen Myklebust   Dale
  850   Jakob Andreas Bjørnset Ottesen   Florø
  866   Joakim eikevoll Heltne   Florø
  834   Josefine H. Eikevoll   Florø
  911   Julie Mikkelsen   Laksevåg
  953   Julie U Sørland   Florø
  896   June Evita Solvang   Eikefjord
  947   Kari Skogen   Florø
  872   Karl Mortensen   Florø
  819   Karoline Gjervik   Florø
  894   Kaspian Kauppi Norheim Hafslo IL Hafslo
  914   Kine Jeanette Heggheim   Florø
  890   Kjartan Yri   Florø
  926   Kristin Gulbrandson   Florø
  956   Kristine Nødset   Florø
  948   Kristoffer  E Brandsøy   Florø
  938   Lats U Haarklau   Florø
  847   Lea Marie Glomnes   Sandane
  937   Leander Langø   Florø
  855   Leander Nicolai Jakobsen Høyvik   Florø
  946   Lena Almenning   Florø
  933   Lene K Andersen   Florø
  856   Liam Alexander Jakobsen Høyvik   Florø
  854   Linnea Josefine Jakobsen Høyvik   Florø
  885   Liva Bertine Nordvik Midtbø   Florø
  936   Lucas Langø   Florø
  904   Mads Mortensen Solheim   Florø
  861   Magnus Edvardsen   Florø
  839   Magnus Høyset   Eikefjord
  903   Magnus Ulriksen   Florø
  803   Maren Johansen Myklebust   Dale
  877   Mari Andersen   Florø
  957   Maria Esp Ellingsund   Eikefjord
  805   Marius Eimhjellen Hyen IL Hyen
  853   Marius Stokke   Florø
  874   Markus Mortensen   Florø
  934   Marte Nødset   Florø
  817   Marthe G. Nøttingnes   Florø
  928   Martin B Råheim   Førde
  913   Martin B. Yndestad   Florø
  880   Martin Eide Kristiansen   Florø
  907   Martin S Barstad   Florø
  924   Martin Solheim   Florø
  815   Matheo Brandsøy   Brandsøy
  873   Mathias Mortensen   Florø
  949   Mathias S Ravnøy   Florø
  800   Mathilde Magnussen Johansen   Florø
  925   Mia S Espeseth   Florø
  920   Morten B Rognaldsen   Florø
  831   Nathaiel Book Grønsberg   Florø
  867   Nemi Eikevoll Heltne   Florø
  900   Nigina Uzbak   Florø
  883   Nikoline Liseth   Eikefjord
  843   Nora Halvorsen   Florø
  818   Oskar Gjervik   Florø
  846   Pernille Hessvik Holme   Florø
  955   Petter Kjelsnes   Florø
  835   Ragni Oline H. Eikevoll   Florø
  908   Ruffa S Solheim   Florø
  828   Sander Engdal   Florø
  919   Sander Hillersøy   Florø
  826   Sara Pedersen   Florø
  891   Sara S. Ravnestad   Florø
  895   Sedrik Kauppi Norheim Hafslo IL Hafslo
  930   Sigbjørn Mettenes   Florø
  821   Sigrid Selås Stavang   Florø
  851   Sigurd Bjørnset Hallstensen   Florø
  863   Simen Rauset   Sandane
  899   Sindre Underlid Eikefjord IL Eikefjord
  875   Sivert Andersen   Florø
  830   Skjalg Are Lyngstad   Florø
  864   Sondre Kvalvik Hafstad   Florø
  827   Sondre Pedersen   Florø
  931   Thale Nordås   Florø
  810   Thale Sørbotten Johansen   Florø
  906   Thea Karoline Sagen Garmager   Florø
  806   Thea Trengereid Brendø   Florø
  824   Thea Ørjansen Solheim   Florø
  889   Therese Yri   Florø
  922   Tina S Vee   Florø
  951   Tommelise B Staveteig   Florø
  892   Tor Christian Bratbergsengen   Florø
  836   Tord Andre H. Eikevoll   Florø
  811   Tore Eimhjellen Hyen IL Hyen
  840   Tove Angelica Høyset   Eikefjord
  917   Trond Vegard Soltvedt   Florø
  954   Victor Dypevik   Florø
  940   Victoria L Egge   Førde
  814   Vilde Sørbotten Johansen Florø Turn & IF Florø
  825   Ørjan Ørjansen Solheim   Florø
  944   Øyvind Alræk   Florø