Florø Maraton Rett Vest:
Arrangement :
Grupper :
Resultatliste 25. april 2009
Resultatliste Rett Vest 25. April  2009
Maraton menn 17 - 34 år
1 17 04:12:25 Bård N Åsnes Ufjelg IL Førde
Maraton menn 40 - 44 år
1 1 02:48:08 Helge Hafsås Olden IL Olden
2 2 04:22:41 Arne Helge Høgelid Gaular IL Sande
3 3 04:22:42 Charles Litsheim Akilles Førde
4 4 04:39:03 Olav Mølster Public Health Florø
Maraton menn 45 - 49 år
1 5 03:48:12 Sverre Johan Solhaug IL Fri Espeland
2 6 04:05:56 Svein Ove Alisøy Førde Førde
Maraton menn 50 - 54 år
1 16 03:27:31 Willy Hamre Bfg Fana Rådal
2 7 04:06:44 Alf Gaupås DNM Bergen Ytre Arna
Maraton menn 55 - 59 år
1 19 03:41:22 Jon Henjum Leikanger Leikanger
2 10 03:55:17 Arvid Tangerås Strandebarm IL Strandebarm
3 8 04:01:43 Kåre Fauske Gaular IL Bygstad
4 9 04:07:44 Øyvind Watne Førde Førde
5 11 04:41:27 Inge Asbjørn Haugen Hornindal IL Nordfjordeid
Maraton menn 60 - 64 år
1 12 03:59:18 Kjell M. Fagerlund Hasundgot IL Ulsteinvik
Maraton menn 65 - 69 år
1 15 05:02:34 Per Jan Helset Langevåg IL Langevåg
Maraton menn 70 - 74 år
1 18 04:13:40 Leif Feøy Ålesund FIK Ålesund
Halvmaraton menn 17 - 34 år
1 103 01:23:45 Joar Moldskred Dimna IL Haddal
2 105 01:31:21 Kurt Norheim Hafslo IL Hafslo
3 104 01:38:46 Craig Christensen RCNUWC Canada Flekke
4 127 01:46:12 Stian Bøhmer Florø Florø
5 126 01:47:56 Sohrab Haidani Florø Florø
6 101 01:49:25 Daniel Holmdahl RCNUWC Sweden Flekke
7 102 01:52:28 Lars Bjørbæk Florø Florø
8 100 02:01:50 Michael Benjamin Robert Florø Turn & IF Florø
Halvmaraton menn 40 - 44 år
1 107 01:36:35 Inge Værøy S & Fj. PIL Florø
2 106 01:42:26 Per Morten Frivik Vadheim IL Vadheim
3 123 01:42:26 Aksel Rødland Vadheim IL Vadheim
Halvmaraton menn 45 - 49 år
1 109 01:39:03 Dagmunn Fauske Sande i Sunnfjord Sande I Sunnfjord
2 110 01:43:59 Thomas Andersson Gursken Gursken
3 108 02:02:40 Tom Grahl-Jacobsen Florø Florø
Halvmaraton menn 55 - 59 år
1 113 01:42:22 Johannes Idsø Sogndal IL Sogndal
2 112 01:49:24 Willy Pedersen Veldre IL Ottestad
3 111 02:05:47 Bjarne Træland Statoil Mongstad BIL Vågseidet
Halvmaraton menn 60 - 64 år
1 114 01:40:57 Svein Steine Norheimsund FIK Norheimsund
2 130 01:44:40 Alf Marton Aksland Paradis Paradis
3 116 01:55:03 Rolf Tennebø SFE BIL Sandane
4 117 02:01:47 Per Storøy Bergsøy IL Tjørvåg
Halvmaraton menn 65 - 69 år
1 124 01:45:10 Per Martin Gjerde Hasundgot IL Ulsteinvik
2 118 01:46:58 Gunnar Wulvik Ask Friidrett Kleppestø
3 119 02:00:47 Terje Trengereid Florø Florø
Halvmaraton menn 70 - 74 år
1 129 01:52:34 Aksel Nilsen Fauske IL Fauske
2 125 02:15:12 Eivind Skjerven Oppstryn IL Stryn
Halvmaraton menn 75 - 79 år
1 120 01:54:21 Per Gundersen Langevåg IL Langevåg
Halvmaraton kvinner 17 - 34 år
1 128 01:44:25 Elisabeth Lothe Eltvik Florø Florø
Halvmaraton kvinner 35 - 39 år
1 121 02:15:19 Kjersti Krokeide Nesttun Nesttun
Halvmaraton kvinner 40 - 44 år
1 122 02:08:25 Torill Grahl-Jacobsen Florø Florø
10km menn 12 - 16 år
1 201 00:40:46 Oddne Håvardstun Munkvold Førde IL Førde
2 202 00:48:22 Vegard S Bareksten FTIF - Kickboxing Florø
3 272 00:56:36 Øyvind Ramsdal Flora CK Eikefjord
10km menn 17 - 29 år
1 289 00:41:12 Isaack Kwambi Sogndal Sogndal
2 204 00:41:36 Magnus Reiakvam Dampen BIL Naustdal
3 270 00:43:27 Jamshid Abdali Florø Florø
4 203 00:54:22 Deniss Kaskurs RCNUWC Latvia Flekke
5 205 01:00:26 Madiyar Balykbayev RCNUWC Kazakhstan Flekke
10km menn 30 - 39 år
1 212 00:43:34 Andre Høyset Eikefjord IL Eikefjord
2 288 00:44:01 Martin Eimhjellen Hyen IL Hyen
3 209 00:44:54 Jan Grov Hyen IL Kleppestø
4 213 00:50:27 Helge Heimseter Eikefjord Eikefjord
5 279 00:51:28 Stian Rønnekleiv Florø Florø
6 280 00:51:52 Frank Leversund Florø Florø
7 265 00:53:36 Erling Melvær Florø Skytterlag Florø
8 210 00:59:02 Kenneth Lauvås Bergen Bergen
10km menn 40 - 49 år
1 230 00:36:27 Jan Arve Solheim Florø Turn & IF Florø
2 271 00:39:54 Dagmund Ramsdal Flora CK Eikefjord
3 225 00:40:01 Odd Rognebakke Dampen BIL Naustdal
4 224 00:40:30 Stig Solheim Florø Florø
5 220 00:41:23 Per Oddvar Lien Kyrkjebø IL Kyrkjebø
6 286 00:41:34 Per Arne Sæterlid Svelgen TIF Svelgen
7 222 00:41:58 Geir Tore Leversund Eikefjord IL Eikefjord
8 273 00:42:47 Odd Arild Dale Førde IL Førde
9 217 00:44:02 Albert Frøyen Florø Florø
10 219 00:44:31 Knut Kongsvik Førde IL Førde
11 221 00:44:40 Jan Karsten Nygård Bremanger Bremanger
12 226 00:44:41 Stig Gjerde Svelgen TIF Svelgen
13 229 00:45:14 Sturle Standal Naustdal Dampbakeri Naustdal
14 228 00:46:08 Otto Svein Ramsdal Flora CK Florø
15 215 00:48:00 Gustav Johan Nydal Florø Florø
16 227 00:49:12 Jan Taule Førde IL Førde
17 274 00:51:20 Kjetil Holvik Florø Turn & IF Florø
18 216 00:52:58 Rolf Peder Pedersen Florø Florø
19 292 00:53:36 Einar Solheim Førde Førde
20 296 00:53:37 Børge Svardal Florø Skytterlag Florø
21 218 00:57:01 Bjørn Fidjeland Florø Florø
22 223 01:00:52 Kjell Rune Biesmans Tempo Florø
10km menn 50 - 59 år
1 240 00:40:49 Egil Gulholm Tambarskjelvar IL Naustdal
2 237 00:41:43 Einar Strand Olden IL Olden
3 236 00:43:29 Frode Geir Farsund Førde IL Førde
4 298 00:44:20 Olav Terøy Stavang Stavang
5 246 00:45:14 Brynjar Holsen Eikefjord IL Eikefjord
6 295 00:45:49 Egil Jacobsen Førde Førde
7 242 00:46:42 Emil Horstad Førde IL Førde
8 247 00:47:03 Svein E Rød Førde IL Førde
9 245 00:47:23 Rune Holme Florø Florø
10 233 00:47:33 Bjarte Johan Erdal Førde IL Førde
11 238 00:48:48 Olav Nordgulen IL Høyang Høyanger
12 264 00:49:31 Steinar A Midtbø Norddalsfjord IL Florø
13 231 00:49:33 Leif Kilnes Førde IL Førde
14 235 00:50:09 Norvald Ospehaug Tambarskjelvar IL Naustdal
15 283 00:51:01 Gunnar Øvrebotten Florø Førde
16 263 00:51:27 Per-Ove Gjerde Svelgen Svelgen
17 241 00:53:18 Arne Hauge Høyanger Høyanger
18 243 00:54:27 Magnar Gangsø Sande i Sunnfjord Sande I Sunnfjord
19 232 01:00:08 Harry Gram Førde IL Førde
20 234 01:00:31 Kolbjørn Øvrebotten Florø Florø
10km menn 60 - 69 år
1 281 00:42:19 Amund Mjelde Haus Haus
2 253 00:44:22 Tor Alfred Bergvatn Norheimsund FIK Førde
3 250 00:47:46 Kip Sumner RCNUWC Canada Flekke
4 269 00:52:51 Einar Baardsen Tambarskjelvar IL Førde
5 267 00:54:23 Trygve Øvrebotten Frekhaug Frekhaug
6 252 00:54:36 Andreas Etterlid Førde IL Førde
7 248 00:57:33 Nils Lauvås Lindås IL Lauvås
8 266 00:57:57 Hans Bjørn Kvalsvik Florø Turn & IF Florø
9 249 01:04:21 Olav Øvrebotten Svelgen TIF Svelgen
10km menn 70 - 79 år
1 254 00:50:37 Sigmund Solheim Florø Turn & IF Florø
10km kvinner 12 - 16 år
1 282 00:48:13 Madelen Hopen Florø Florø
2 276 00:59:16 Magnhild Aalen Kvammen Kvammen
10km kvinner 17 - 29 år
2 255 00:57:56 Jorun Tennebø Laksevåg Laksevåg
1 256 00:57:55 Svanhild Tennebø Førde Førde
10km kvinner 30 - 39 år
1 284 00:44:17 Bente Bakke Nødset Førde Førde
2 297 00:45:52 Anne Lise Rygg Førde Førde
3 291 00:50:13 Anne Marit Sølvberg Rygg Tambarskjelvar IL Naustdal
4 285 00:51:00 Anja Lena Selstad Egge Førde Førde
5 287 00:52:03 Anne Lene Lundene Florø Florø
6 257 00:52:19 Camilla Elisa Savland Tambarskjelvar IL Naustdal
7 290 01:02:27 Marianne Undeland Førde Førde
10km kvinner 40 - 49 år
1 278 00:47:28 Britt Leni Berge Florø Florø
2 259 00:47:55 Monique Eide Florø Florø
3 294 00:52:21 Anne Schei Tambarskjelvar IL Naustdal
4 293 00:54:05 Irene Hagen Lunde Sande i Sunnfjord Sande I Sunnfjord
5 277 00:57:03 Ann-Jeanette Mølster Public Health Florø
6 258 01:00:53 Marita Veibust Biesmans Tempo Florø
10km kvinner 50 - 59 år
1 260 00:42:11 Anna Margrethe Tråve SK Vidar Oslo
2 262 00:43:36 Norunn Stavø Florø Turn & IF Florø
3 261 00:56:47 Sigrid Gjelsvik Tambarskjelvar IL Naustdal
GDFN - 5km menn 12 - 13 år
1 402 00:18:52 Erlend Moen Taule Førde IL Førde
2 400 00:22:07 Andreas Rauset Sandane TIF Sandane
3 401 00:22:25 William Stenevik Florø Turn & IF Florø
4 446 00:22:43 Fredrik Sollid Førde IL Førde
5 453 00:22:47 Vegard S Hegrenes Florø Førde
6 450 00:25:47 Kristian Værøy Florø Florø
7 440 00:30:14 Sondre Pileberg Aahjem Førde Førde
8 442 00:32:43 Vegard Ramsdal Flora CK Eikefjord
GDFN - 5km menn 14 - 15 år
1 408 00:18:50 Even Eide Onstad Florø Florø
2 407 00:18:52 Roger Øye Pollen Førde IL Førde
3 451 00:20:11 Tord Bjørnar Bjerknes Florø Florø
4 404 00:22:41 Lars Andreas Trengereid Florø Florø
5 444 00:22:45 Lasse Nordem Føleide Florø Turn & IF Florø
6 443 00:23:22 Joakim Ramsdal Eikefjord Eikefjord
7 405 00:23:28 Terje Kristoffer Trengereid Florø Florø
8 406 00:26:52 Joachim Norheim Heggestad IL Bjørn Gaupne
GDFN - 5km menn 16 - 17 år
1 447 00:18:51 Håvard Gjelsvik Førde IL Førde
2 409 00:21:59 Kevin Buarøy Karlsen Florø Turn & IF Florø
3 410 00:22:26 Daniel Mallasvik Tambarskjelvar IL Naustdal
5km menn 18 - 22 år
1 411 00:20:26 Isaac Likambu RCNUWC Sudan Flekke
2 412 00:21:44 David Gonzalez Baptista RCNUWC Venezuela Flekke
3 413 00:23:20 Svein Magnason RCNUWC Faroe Islands Flekke
4 414 00:24:33 Astor Nummelin RCNUWC Sweden Flekke
5km menn 30 - 39 år
1 452 00:21:44 Dag Frøyen Florø Florø
5km menn 40 - 49 år
1 454 00:21:27 Kjell Midtbø Norddalsfjord IL Florø
2 416 00:26:07 Tor-Olav Klokkernes Florø Florø
3 415 00:27:39 Anstein Aa Eikefjord IL Førde
4 417 00:28:34 Knut Stenevik Florø Turn & IF Florø
5km menn 50 - 59 år
1 445 00:18:32 Tom Roger Johansen SAS Group Club Fana
2 418 00:23:38 Bjarte Pollen Førde IL Førde
3 462 00:30:46 Asbjørn Rygg Sandane Sandane
5km menn 60 - 69 år
1 459 00:20:44 Kåre Wiik Førde Førde
2 419 00:25:49 Ludvig Birkeland Førde IL Førde
3 463 00:28:33 Sigbjørn Vårdal Askvoll Askvoll
5km menn 70 - 79 år
1 420 00:28:25 Harald Klakegg Førde IL Førde
5km menn 80 - 89 år
1 421 00:29:59 Kåre Ness Askvoll/Holmedal IL Askvoll
GDFN - 5km kvinner 12 - 13 år
1 423 00:23:24 Ingrid Næss Johansen Bergen Svømme Club Fana
2 422 00:25:21 Martine Mallasvik Tambarskjelvar IL Naustdal
3 425 00:26:13 Elise Isolde Stenevik Florø Turn & IF Florø
4 426 00:27:41 Kristin Standal Tambarskjelvar IL Naustdal
5 424 00:27:50 Mona Eide Onstad Florø Florø
6 457 00:29:44 Camilla Eimhjellen Hyen IL Hyen
GDFN - 5km kvinner 14 - 15 år
1 448 00:25:28 Anna Cathrina Mølster Florø Florø
2 449 00:26:53 Siv Stavang Aune Florø Florø
3 455 00:30:30 Madeleine Holme Florø Florø
4 458 00:31:33 Beth Alice Eimhjellen Hyen IL Hyen
GDFN - 5km kvinner 16 - 17 år
1 428 00:32:38 Norill Terese Norheim Hafslo IL Hafslo
5km kvinner 18 - 22 år
1 429 00:28:23 Sara Martinäki RCNUWC Finland Flekke
5km kvinner 23 - 29 år
1 456 00:31:44 Kathrine Holme Jessheim Jessheim
5km kvinner 40 - 49 år
1 433 00:20:31 Anita Stenevik Florø Turn & IF Florø
2 431 00:24:29 Ann-Sissel Tresnes Florø Florø
3 434 00:26:19 Vivian Nekkøy Florø Florø
4 461 00:26:20 Edith Van Den Bosch Florø Florø
5 430 00:26:36 Ellen Frøyen Florø Florø
6 432 00:28:03 Ingunn Bergheim Eikefjord IL Førde
7 441 00:28:26 Anne Eikås Ramsdal Flora CK Eikefjord
8 435 00:30:28 Berit Mallasvik Tambarskjelvar IL Naustdal
5km kvinner 50 - 59 år
1 438 00:24:11 Magnhild Myklebust Florø Turn & IF Florø
2 437 00:24:12 Bjørg Reknes Florø Turn & IF Florø
3 436 00:28:14 Anne Marie Fagerstrøm Florø Turn & IF Florø
10km utan tidtaking
  539   Kjartan Kvellestad Florø Turn & IF Florø
  500   Gerd-Sissel Kinn Florø Florø
  501   Rolf Endestad Florø Florø
  502   Anny Langø Florø Turn & IF Florø
  503   Britt Irene Vårvik Florø Florø
  505   Lise Monsen Florø Florø
  506   Leif-Martin Reknes Florø Turn & IF Florø
  507   Ragnhild Høyset Eikefjord IL Eikefjord
  508   Sissel Berle Florø Florø
  509   Torill Irene Barstad Florø Florø
  510   Oddvar Kjell Grotle Florø Turn & IF Florø
  511   Hildegunn Kvistad Florø Florø
  512   Nils Gisle Fløholm Florø Florø
  513   Reidar Høyset Eikefjord IL Eikefjord
  514   Ingunn Selås Florø Turn & IF Florø
  515   Solveig Svardal Eikefjord IL Eikefjord
  516   Vidar Steinhovden Trondheim Trondheim
  518   Vidar Vallestad Florø Florø
  520   Dag-Rune Mallasvik Tambarskjelvar IL Naustdal
  521   Jorunn Giil Florø Florø
  522   Terje Mo Førde Førde
  523   Odd Haugsbakk Naustdal Naustdal
  524   Petter Karl Refsnes Florø Florø
  526   Ståle Mulehamn Svelgen TIF Svelgen
  527   Jofrid Sundal Florø Turn & IF Florø
  528   Sølvi Eriksen Florø Florø
  529   Turid Weckhorst Florø Florø
  530   Ester Frøyen Florø Turn & IF Florø
  531   Kari-Ann Søreide Florø Turn & IF Florø
  532   Odd Nedrebø Førde Førde
  533   Oddvar Førde Svelgen TIF Svelgen
  534   Ingebjørg Barstad Florø Florø
  535   Gunvor Holm Svelgen Svelgen
  536   Arthur Holm Svelgen Svelgen
  537   Aud Agledal Florø Eikefjord
  538   Ingunn Skeide Bulandet Bulandet
5km utan tidtaking
  700   Inger Helen Yri Florø Turn & IF Florø
  701   Thale Sorbotten Johansen Florø Florø
  702   Bertikl Gjøringbø Florø Turn & IF Florø
  703   Marit Solheim Sørdal Florø Florø
  704   Ola Sørdal Florø Florø
  705   Målfrid Ottesen Florø Turn & IF Florø
  706   Tobias Holme Førde IL Førde
  707   Herdis Elin Lexau Florø Turn & IF Florø
  708   Marius Andre  Langø Florø Turn & IF Florø
  709   Kristian Andre Grotle Florø Florø
  710   Ingunn Skeide Bulandet IL Bulandet
  712   Ståle Thuland Kyrkjebø Kyrkjebø
  713   Margot Svarthumle Florø Turn & IF Florø
  714   Martin Inge Grotle Florø Florø
  715   Aksel Holme Førde IL Førde
  716   Sissel Nødset Grotle Florø Florø
  717   Willy Edvardsen Florø Florø
  718   Øyvind Gjengseth Nordea Florø
  719   Asbjørn Larsen Florø Florø
  720   Siren Nekkøy Klokkernes Florø Florø
  721   Sara Nekkøy Klokkernes Florø Florø
  722   Else Grov Florø Florø
  723   Johanne Grahl-Jacobsen Florø Florø
  724   Henrik Sørdal Florø Florø
  725   Helene Løkkebø Florø Florø
  726   Julie Løkkebø Florø Florø
  727   Christina Hopen Florø Florø
  728   Wenche Holme Florø Florø
  729   Anita Holme Florø Florø
  730   Janne Larsen Florø Stavang
  731   Gunhild Langeland Florø Florø
  732   Reidar Berge Florø Kyrkjebø
  733   Rannveig Berge Florø Kyrkjebø
  734   Ingunn Berge Florø Kyrkjebø
  735   Per Trygve Berge Florø Kyrkjebø
  736   Markus van den Bosch Florø Florø
Kongleløpet (4,2km)
  800   Astrid Småbrekke Florø Florø
  801   Malene Stavang Magnussen Florø Florø
  802   Lars Andreas Småbrekke Florø Florø
  803   Aksel Hollevik Skomsvoll Florø Florø
  804   Christoffer Stavang Magnussen Florø Florø
  806   Torstein Småbrekke Florø Florø
  807   Ørjan Ørjansen Solheim Florø Florø
  808   Selma Holm Sæterlid Svelgen Svelgen
  811   Thea Ørjansen Solheim Florø Florø
  812   Mathilde Magnussen Johansen Florø Florø
  813   Marco Lyngstad Florø Florø
  814   Kristi Strømmen Kjerpeset Florø Turn & IF Florø
  815   Sondre Norheim Ekrene IL Bjørn Gaupne
  816   Iselin Johansen Myklebust Dale Dale
  817   Sedrik Kauppi Norheim Hafslo IL Hafslo
  818   Hilde Ørjansen Florø Florø
  819   Mathias Magnussen Johansen Florø Florø
  821   Sofie Holm Sæterlid Svelgen Svelgen
  822   Anders Olai Grotle Florø Sportsklubb Florø
  823   Vilde Sørbotten Johansen Florø Turn & IF Florø
  825   Maren Johansen Myklebust Dale Dale
  827   Ailen Norheim Ekrene IL Bjørn Gaupne
  828   Serine Hollevik Skomsvoll Florø Florø
  829   Kaspian Kauppi Norheim Hafslo IL Hafslo
  830   Sigve Holm Sæterlid Svelgen Svelgen
  831   Kristen Hollevik Skomsvoll Florø Florø
  832   Marita Gjerde Svelgen TIF Svelgen
  833   Åsa Lerum Førde IL Førde
  835   Kristoffer Æsøy Florø Florø
  836   Aleksander Æsøy Florø Florø
  837   Skjalg Are Lyngstad Florø Florø
  838   Ruffa Solheim Florø Florø
  839   Christopher Solheim Florø Florø
  840   Tor Christian Bratsbergsengen Florø Florø
  841   Andreas Bratsbergsengen Florø Florø
  842   Sigrid Selås Stavang Florø Florø
  843   Anna Selås Stavang Florø Florø
  844   Ingrid Dorfmann Dyrli Florø Florø
  846   Elias Rognebakke Naustdal Naustdal
  847   Henning Mettenes Florø Florø
  848   Sigbjørn Mettenes Florø Florø
  849   Therese Yri Florø Florø
  850   Kjartan Yri Florø Florø
  851   Edvina Ann Kronen Rossi Florø Florø
  853   Eirik Rauset Sandane Sandane
  854   Simen Rauset Sandane Sandane
  855   Tore Eimhjellen Hyen Hyen
  856   Marius Eimhjellen Hyen Hyen
  857   Even S Havnen Florø Florø
  858   Kristina S Havnen Florø Florø
  859   Karl Mortensen Florø Florø
  860   Mathias Mortensen Florø Florø
  861   Markus Mortensen Florø Florø
  862   Frode Aune Florø Florø
  863   Andrine Horgen Florø Florø
  864   Eivor Ottesen Florø Florø
  865   Eskil Smelvær Florø Florø
  866   Ingrid Holme Broberg Florø Florø
  867   Ole Henrik Sundal Florø Florø
  868   Johannes Gjøringbø Florø Turn & IF Florø
  869   Frida Gjøringbø Florø Turn & IF Florø
  870   Odin Andre Jensen Florø Florø
  871   Brage Veibust Florø Sportsklubb Florø
  872   Magnus Ulsten Florø Florø
  873   Kjell Magne Barsnes Florø Florø
  874   Christoffer Sandnes Langedal Florø Florø
  875   Oliver Æsøy Frimannslund Florø Florø
  876   Martin Brendefur Yndestad Florø Florø
  877   Elisabeth Brendefur Yndestad Florø Florø
  878   Kathrine Birkeland Florø Florø
  879   Kine Jeanett Heggheim Florø Florø
  880   Nastasha Ellingssund Florø Florø
  881   Emily Norås Florø Florø
  882   Thale Norås Florø Florø
  883   Samuel Førde Florø Florø
  884   Selma Førde Florø Florø
  885   Olivia Strømmen Bergen Bergen
  886   Jakob Strømmen Bergen Bergen
  887   Alexander Fidjeland Florø Florø
  888   Even Johan Haslerud Florø Florø
  889   Karstein Værøy Florø Florø
  890   Petter Bergli Florø Florø
  891   Janne Kristin Soltveit Florø Florø
  892   Inger Marit Soltveit Florø Florø
  893   Hans Erik Soltveit Florø Florø
  894   Trond Vegard Florø Florø
  895   Kristina Lovise Udberg Florø Florø
  896   Marthe Teigen Refsnes Florø Florø
  897   Hannah K Nødset Florø Florø
  898   Ida Vågene Florø Florø
  899   Samuel Steinhovden Florø Florø
  900   Sigrid Lene Steinhovden Florø Florø
  901   Hein U Kalsvik Florø Florø
  902   Ole Kristian H Hugøy Florø Florø
  903   Eirik Einride Aasen Florø Florø
  904   Hedda Reksten Eik Florø Florø
  905   Ella Mortensen Florø Florø
  906   Inger Lise Ullaland Florø Florø
  907   Andreas Sleck Florø Florø
  908   Isabella Sleck Florø Florø
  909   Mads Mortensen Florø Florø
  910   Beate Christensen Florø Florø
  911   Akagse Putti Florø Florø
  912   Martine H Midtbø Florø Florø
  913   Christoffer B Midtbø Florø Florø
  914   Cathrine B Midtbø Florø Florø
  915   Alexander Midtbø Florø Florø
  916   Andrine Øvrebotten Florø Florø
  917   Matias Sollid Eide Sandane Sandane
  918   Fredrik Indrebø-Langlo Florø Florø
  919   Sofie Bøhmer Florø Florø
  920   Oliver Bøhmer Florø Florø
  921   Malin Kvamme Florø Florø
  922   Brage Nygård Florø Florø
  923   Karen Kittang Florø Florø
  924   Ina Martine Brendø Florø Florø
  925   Fredrik B Råheim Førde Førde
  926   Martin B Råheim Førde Førde
  927   Håvard Jagedal Florø Florø
  928   Ingvild Jagedal Florø Florø
  929   Elise H Andersen Florø Florø
  930   Sivert H Andersen Florø Florø
  931   Mari H Andersen Florø Florø
  932   Helene S Andersen Florø Florø
  933   Beate S Andersen Florø Florø
  934   Elias Ravnestad Florø Florø
  935   Sara Ravnestad Florø Florø
  936   Lars Odin S Nes Florø Florø
  937   Anita S Nes Florø Florø
  938   Tor S Nes Florø Florø
  939   Vetle D Frøyen Florø Florø
  940   Fride D Frøyen Florø Florø
  941   Gard S Espeseth Florø Florø
  942   Tiril S Espeseth Florø Florø
  943   Vegard R Årebrot Florø Florø
  944   Eirin Edvardsen Florø Florø
  945   Bertine Edvardsen Florø Florø
  946   Roy Cato Edvardsen Florø Florø
  947   Hanna Høidal Florø Florø
  948   Merete H Høidal Florø Florø
  949   Marte Nødseth Førde Førde
  950   Tuva B Hjermann Florø Florø
  951   Idun B Hjermann Florø Florø
  952   Thomas H Halsnes Florø Florø
  953   Mathilde H Halsnes Florø Florø
  954   Alfred Hillersøy Florø Florø
  955   Alva Hillersøy Florø Florø
  956   Gabriel B Staveteig Florø Florø
  957   Håvard M Taule Førde Førde
  958   June M Solheim Florø Florø
  959   Andreas Hereid Florø Florø
  960   Andreas Nygård Florø Florø
  961   Victor Egge Førde Førde
  962   Christian Egge Førde Førde
  963   Tord Solvåg Florø Florø
  964   Renate Øye Pollen Førde Førde
  965   Thor Albrektsen Florø Florø
  966   Eirik Albrektsen Florø Florø
  967   Marius Stokke Florø Florø
  968   Sander N Hillersøy Florø Florø
  969   Marte Strømmen Florø Florø
  970   Sebastian S Ytreland Florø Florø
  971   Henriette B Svardal Florø Florø
  972   Thea Endestad Florø Florø
  973   Eirik A Litsheim Florø Florø
  974   Tor A Litsheim Florø Florø
  975   Olai Geithus Florø Florø
  976   Jonas Anzjøn Florø Florø
  977   Elias F Kjerpeseth Florø Florø
  978   Waady Ahmed Florø Florø
  979   Waady Zakya Florø Florø
  980   Preben Undeland Florø Førde
  981   Kaia Undeland Florø Førde
  982   Sivert Rygg Florø Florø
  983   Anna Rygg Naustdal Florø
  984   Aina Stavø Florø Florø