Florø Maraton Rett Vest:
Arrangement :
Grupper :
Resultatliste 19. april 2008
Resultatliste Rett Vest 19. April  2008
Maraton menn 17 - 34 år
1 1 Erik Fendik 3:39:39 RCNUWC Slovakia Flekke
2 17 Jan Billy Aas 3:53:09   Ski
3 22 Bård Asnes 3:57:50   Førde
Maraton menn 40 - 44 år
1 4 Helge Hafsås 2:51:14 Olden IL Olden
2 3 Kjell Skjerven 4:10:14 Vik IL Vik i Sogn
3 2 Olav Mølster 4:29:05 Florø Turn & IF Florø
Maraton menn 45 - 49 år
1 18 Sverre Solhaug 3:47:51 Espeland Espeland
2 19 Knut Sollid 3:56:29 Hornindal IL Hornindal
3 5 Alf Gaupås 4:07:25 DNM Bergen Ytre Arna
Maraton menn 50 - 54 år
1 16 Kåre Fauske 4:12:32 Gaular IL Bygstad
2 24 Jan Ringheim 4:16:58 Fana IL Fana
3 6 Lars Raae 4:34:12 Hornindal IL Stryn
Maraton menn 55 - 59 år
1 9 Arvid Tangerås 3:20:02 Strandebarm IL Strandebarm
2 7 Inge Asbjørn Haugen 3:53:30 Hornindal IL Nordfjordeid
3 8 Kjell M Fagerlund 3:59:41 Hasundgort IL Ulsteinvik
4 10 Ola Hilmar Ervik 4:25:48 Statoil Mongstad BIL Mongstad
5 20 Øyvind Watne 4:31:39   Førde
6 14 Harald Krøvel 4:54:57 Åndalsnes IL Åndalsnes
Maraton menn 60 - 64 år
1 11 Kip Sumner 3:35:38 RCNUWC Canada Flekke
2 21 Knut Anderssen 4:37:32   Hvalstad
3 12 Gunleik Høyseth 4:54:56 Blefjell IL Hovin i Telemark
Maraton menn 70 - 74 år
1 15 Leif Feøy 4:09:55 Ålesund FIK Ålesund
Halvmaraton menn 17 - 34 år
1 102 Kurt Norheim 1:29:56 Hafslo IL Hafslo
2 101 Fateh Warraich 1:49:44 RCNUWC Denmark Flekke
3 100 Michael Benjamin Robert 1:57:26 Florø Turn & IF Florø
4 103 Svein Magnason 1:57:27 RCNUWC Faroe Is Flekke
5 129 Sohnab Haidani 1:58:11   Florø
Halvmaraton menn 40 - 44 år
1 128 Eivind Senneset 1:32:02 Flora CK Florø
2 126 Rune Horgen 1:37:19 Flora CK Florø
3 106 Charles Litsheim 1:45:57   Førde
4 105 Tommy Fonnes 1:46:05   Fonnes
Halvmaraton menn 45 - 49 år
1 107 Dagmunn Fauske 1:40:28   Sande i Sunnfjord
Halvmaraton menn 50 - 54 år
1 108 Odd Harald Gram 1:31:26 Vik IL Vik i Sogn
Halvmaraton menn 55 - 59 år
1 113 Egil Jacobsen 1:43:32 Førde Vulken BIL Førde
2 109 Johannes Idsø 1:46:04 Sogndal IL Sogndal
3 110 Johnny Svein Fløtre 1:48:37 Gloppen FIL Sandane
4 115 Helge Henriksen 1:52:20 Sogndal IL Sogndal
5 111 Karl Jon Agledal 1:58:47   Florø
6 112 Bjarne Træland 1:59:47 Statoil Mongstad BIL Vågseidet
Halvmaraton menn 60 - 64 år
1 118 Svein Steine 1:40:08 Norheimsund IL Norheimsund
2 117 Alf Marton Aksland 1:43:49   Paradis
3 119 Jan Solheimslid 1:43:55   Førde
4 116 Rolf Tennebø 1:49:31 SFE BIL Sandane
5 120 Trygve Øvrebotten 1:58:02   Frekhaug
6 133 Lars Ulvestad 2:01:05 IL Brodd Sandane
Halvmaraton menn 65 - 69 år
1 131 Johs Slethaug 1:51:14   Nyborg
2 121 Terje Trengereid 2:01:21 Florø Turn & IF Florø
Halvmaraton menn 70 - 74 år
1 132 Per Gundersen 1:51:49 Langevåg IL Langevåg
2 130 Eivind Skjerven 2:16:54 Oppstryn IL Stryn
Halvmaraton kvinner 17 - 34 år
1 125 Audhild Hestad 1:24:55 Gaular IL Førde
2 122 Lisa Bjerke 1:49:42 RCNUWC Sweden Flekke
3 123 Barbara Salopek 2:14:55 Kroatia Bergen
Halvmaraton kvinner 55 - 59 år
1 124 Toril Selvik Jacobsen 2:05:48 Førde IL Førde
10km menn 12 - 16 år
1 200 Vegard Svarthumle Bareksten 47:15   Florø
2 201 Odin Fonnes 48:33   Fonnes
3 268 Øyvind Olav Ramsdal 59:12 Flora CK Eikefjord
10km menn 17 - 29 år
1 205 Knut Solheim 38:37 Norddalsfjord IL Florø
2 275 Paul Van Limpt 38:54   Sogndal
3 283 Odd Arne  Grimsbø 42:00   Førde
4 206 Magnus Reiakvam 42:08 Tambarskjelvar IL Florø
5 281 Terje Valentin Nyttingnes 44:07   Eikefjord
6 280 Tor Inge Øvrebotten Myrhol 44:24   Svelgen
7 202 Banteaymolu Amare 44:32 RCNUWC Ethiopia Flekke
8 269 Stig Jarle Svardal 50:31   Eikefjord
9 203 Ernst Solheim Grønnevik 53:33 Norddalsfjord IL Oslo
10km menn 30 - 39 år
1 218 Ivar Andre Slinde 39:14 Jølster IL Vassenden
2 272 Stig Solheim 41:22 Eikefjord IL Florø
3 214 Andre Høyset 43:55 Eikefjord IL Eikefjord
4 212 Jan Grov 45:04 Hyen IL Kleppestø
4 217 Vidar Grov 45:04 Florø Turn & IF Bergen
6 277 Martin Eimhjellen 46:27 Hyen IL Hyen
7 266 Jan Magne Steinhovden 55:11   Florø
8 211 Kenneth Lauvås 59:39   Bergen
9 216 Trond Lauvås 59:54   Bergen
10km menn 40 - 49 år
1 264 Dagmund Ramsdal 39:46 Flora CK Eikefjord
2 230 Per Oddvar Lien 40:41 Kyrkjebø IL Kyrkjebø
3 284 Arne Mo 41:21   Førde
4 220 Odd Arild Dale 41:38 Førde IL Førde
5 229 Tom Roger Johansen 41:57 SAS Klubben Fana
6 222 Knut Kongsvik 42:44 Førde IL Førde
7 224 Geir Tore Leversund 43:40   Eikefjord
8 225 Jan Rune Flølo 44:21   Naustdal
9 223 Stig Gjerde 45:02 Svelgen TIF Svelgen
10 231 Jan Karsten Nygård 45:11 Bremanger IL Bremanger
11 226 Otto Svein Ramsdal 45:35 Flora CK Florø
12 227 Marcel Van Den Bosch 47:29   Florø
13 274 Per Ove Gjerde 48:56   Svelgen
10km menn 50 - 59 år
1 249 Harald Nygård 36:05 AKS-77 Isdalstø
2 247 Magnar Solheim 37:29 Norddalsfjord IL Florø
3 240 Aage Torvanger 39:51 Florø Turn & IF Florø
4 279 Einar Strand 43:08 Olden IL Olden
5 242 Brynjar Holsen 43:44 Eikefjord IL Eikefjord
6 235 Kjartan Kvellestad 44:09 Florø Turn & IF Florø
7 239 Steinar Midtbø 44:54 Norddalsfjord IL Florø
8 245 Norvald Ospehaug 45:01 Tambarskjelvar IL Naustdal
9 282 Svein Røed 45:46   Førde
10 243 Olav Nordgulen 45:58 IL Høyang Høyanger
11 233 Emil Horstad 46:07 Førde IL Førde
12 237 Rune Holme 47:00 Florø Turn & IF Florø
13 234 Bjarte Johan Erdal 48:56 Førde IL Førde
14 241 Gunnar Øvrebotten 49:21   Førde
15 246 Arne Hauge 49:34 HR-BIL Høyanger Høyanger
16 236 Peter Olav Midthun 49:40 Førde IL Førde
17 232 Leif Kilnes 49:52 Førde IL Førde
18 238 Terje Mo 51:44   Førde
19 248 Magnar Gangsø 56:55   Sande i Sunnfjord
20 244 Harry Gram 1:01:57 Førde IL Førde
10km menn 60 - 69 år
1 273 Arne Mjelde 42:34   Haus
2 253 Sigbjørn Vårdal 50:25 Askvoll IL Askvoll
3 252 Andreas Etterlid 53:36 Førde IL Førde
4 255 Olav Øvrebotten 58:51 Svelgen TIF Florø
5 254 Hans Bjørn Kvalsvik 1:00:02 Florø Turn & IF Florø
6 251 Nils Lauvås 1:07:35 Lindås IL Lindås
10km kvinner 17 - 29 år
1 257 Saara Martinmäki 1:07:00 RCNUWC Finland Flekke
10km kvinner 30 - 39 år
1 267 Anne-Lise Rygg 45:07   Førde
2 278 Anja Lena Selstad Egge 50:47   Førde
3 74 Laila Mallasvik Røren 1:02:41 Florø Turn & IF Florø
10km kvinner 40 - 49 år
1 259 Ingunn Selås 50:13 Florø Turn & IF Florø
2 261 Ester Frøyen 51:02 Florø Turn & IF Florø
10km kvinner 50 - 59 år
1 262 Norunn Stavø 44:42 Florø Turn & IF Florø
2 263 Solveig Svardal 50:30 Eikefjord IL Eikefjord
3 265 Yngvild Holm 1:09:03 Åndalsnes IL Åndalsnes
Gaz de France - 5km menn 12 - 13 år
1 400 Lasse Nordem Føleide 22:00 Florø Turn & IF Florø
2 444 Markus Indrebø Langlo 22:46 Florø Turn & IF Florø
3 442 Sigurd Leikanger Fedje 23:25 Florø Turn & IF Florø
4 401 Torstein S Småbrekke 24:39   Florø
5 440 Odin Myklebust Stenseth 28:44   Florø
5 443 Åsmund Hordvik 28:44 Florø Turn & IF Florø
7 402 Joachim Norheim Heggestad 29:49 IL Bjørn Gaupne
Gaz de France - 5km menn 14 - 15 år
1 404 Roger Øye Pollen 19:57 Førde IL Førde
2 406 Ole Martin Gjerde 20:19 Svelgen TIF Svelgen
3 454 Magnus Olav Myrhol 20:20 Svelgen TIF Svelgen
4 407 Espen Pileberg Aahjem 21:51 Førde IL Førde
5 403 Lars Andreas Trengereid 25:05 Florø Turn & IF Florø
6 405 Terje Kristoffer Trengereid 38:00 Florø Turn & IF Florø
Gaz de France - 5km menn 16 - 17 år
1 409 Daniel Mallasvik 21:45 Tambarskjelvar IL Naustdal
2 408 Olav Hallberg 23:57   Naustdal
3 449 Joachim Flølo 30:49   Naustdal
5km menn 18 - 22 år
1 448 Erlend Sunde 20:56   Florø
2 416 Giovanni Braghieri 21:58 RCNUWC Italy Flekke
3 414 Piotr Faba 22:21 RCNUWC Poland Flekke
4 412 Victor Borba 23:15 RCNUWC Brasil Flekke
5 415 Shasanka Pradhan 25:19 RCNUWC Nepal Flekke
6 411 Amar Chenappa 27:27 RCNUWC India Flekke
5km menn 23 - 29 år
1 455 Tekleab Tsegazeab Zemicha 24:09 Førde Vulken BIL Førde
5km menn 40 - 49 år
1 445 Kjell Midtbø 21:29 Veidekke Florø
2 221 Bjarte Pollen 23:38 Førde IL Førde
3 419 Einar Hallberg 24:16   Naustdal
5km menn 50 - 59 år
1 420 Egil Gulholm 20:09 Tambarskjelvar IL Naustdal
2 453 Kåre Wiik 20:46   Førde
3 421 Arnstein Sunde 23:31   Florø
4 450 Olav Lyslo 25:34 Innvik IL Innvik
5km menn 60 - 69 år
1 422 Ludvig Birkeland 25:57 Førde IL Førde
5km menn 70 - 79 år
1 425 Kåre Ness 29:51 Askvoll IL Askvoll
2 423 Jon Jorde 40:09 Dale IL Dale
Gaz de France - 5km kvinner 12 - 13 år
1 426 Martine Mallasvik 25:39 Tambarskjelvar IL Naustdal
2 427 Ingrid Næss Johansen 27:19 BSC Fana
3 441 Astrid Leikanger Fedje 27:28 Florø Turn & IF Florø
4 447 Camilla Eimhjellen 33:06 Hyen IL Hyen
Gaz de France - 5km kvinner 14 - 15 år
1 446 Betta Lisa Eimhjellen 31:48 Hyen IL Hyen
2 429 Norill Terese Norheim 32:57 Hafslo IL Hafslo
Gaz de France - 5km kvinner 16 - 17 år
1 430 Nina Taugbøl 25:57 RCNUWC Norway Flekke
5km kvinner 18 - 22 år
1 456 Katarina Sølvberg Mo 25:01   Førde
2 432 Amelie Westphal 29:36 RCNUWC Sweden Flekke
3 431 Sara Saleh 29:57 RCNUWC Sweden Flekke
5km kvinner 23 - 29 år
1 434 Åshild Underlid 48:14   Eikefjord
2 433 Lillian Leknes 48:15   Florø
5km kvinner 40 - 49 år
1 452 Anita Stenevik 21:07 Florø Turn & IF Florø
2 435 Ingunn Bergheim 28:53 Eikefjord IL Eikefjord
5km kvinner 50 - 59 år
1 439 Bjørg Reknes 23:36 Florø Turn & IF Florø
2 437 Magnhild Myklebust 23:44 Florø Turn & IF Florø
3 436 Ragnhild Næss 29:20 SAS Klubben Fana
10km utan tidtaking
  500 Hildegunn Kvistad     Florø
  501 Jorunn Giil     Florø
  502 Terje Standal   Florø Turn & IF Florø
  503 Monica Sørbø   Vinmonopolet Florø
  504 Bente Larsen   Vinmonopolet Florø
  505 Juliet Glørstad     Florø
  506 Kari-Ann Søreide   Florø Turn & IF Florø
  507 Torill Irene Barstad     Florø
  508 Turid Weckhorst     Florø
  509 Pia Vibeke Gården     Florø
    Sissel Berle     Florø
    Ingebjørg Barstad     Florø
  511 Anne Britt Sundal Larsen   Vinmonopolet Florø
  512 Ståle  Mulehamn   Svelgen TIF Svelgen
  513 Ragnhild Høyset   Eikefjord IL Eikefjord
  514 Solveig Glørstad     Florø
  515 Oddvar Grotle   Florø Turn & IF Florø
  516 Torill Grahl-Jacobsen   Vinmonopolet Florø
  517 Tor Alfred Bergvatn   Førde IL Førde
  518 Sølvi Eriksen     Florø
  519 Petter Refsnes   Florø Florø
  520 Grethe Pernille Hammerseth   Vinmonopolet Florø
  521 Odd Nedrebø     Førde
  522 Anny Ravnestad   IL Høyang Høyanger
  523 Vidar Steinhovden   Trondheim Trondheim
  524 Frode Geir Farsund   Førde IL Førde
  525 Reidar  Høyset   Eikefjord IL Eikefjord
  526 Einar Baardsen     Naustdal
  527 Gerd Sissel Kinn     Florø
  528 Nils Fløholm   Florø Turn & IF Florø
  529 Sissel Strømmen     Florø
  530 Oddvar Førde   Svelgen TIF Svelgen
  531 Ingunn Skeide   Bulandet IL Bulandet
  532 Anny Langø   Florø Turn & IF Florø
  533 Sara Steine     Florø
  534 Rolf Endestad   Flora CK Florø
  535 Grete Havn     Eikefjord
  536 Anette Birkeland     Eikefjord
  537 Elin H Mathiessen     Stabbestad
  538 Aud Agledal     Eikefjord
  539 Lindis Agledal Nordal     Hyen
  540 Gro Utkilen   Florø Turn & IF Florø
  541 Atle Solheim Olsen   FSK Florø
  542 Gunhild Langedal     Florø
  543 Janne Larsen     Stavang
  544 Marit Helen Hasti     Eikefjord
  545 Hilde Rygg     Førde
  546 Helene Bergvatn     Førde
5km utan tidtaking
  700 Margot Svarthumle     Florø
  701 Bertel Gjøringbø   Florø Turn & IF Florø
  702 Edith Holme Smådal   Tambarskjelvar IL Naustdal
  703 Thea Trengereid Brendø   Florø Turn & IF Florø
  704 Sissel A Nødset Grotle     Florø
  705 Kristian Andre Grotle     Florø
  706 Sigrid Gjelsvik   Tambarskjelvar IL Naustdal
  707 Målfrid Ottesen   Florø Turn & IF Florø
  708 Martin Inge Grotle     Florø
  709 Herdis Elin Lexau   Florø Turn & IF Florø
  710 Thomas Holme Smådal   Tambarskjelvar IL Naustdal
  711 Willy Edvardsen     Florø
  712 Ståle Thuland   Kyrkjebø IL Kyrkjebø
  713 Ina Trengereid   Florø Turn & IF Florø
  714 Astrid Trengereid   Florø Turn & IF Florø
  715 Dag-Rune Mallasvik   Tambarskjelvar IL Naustdal
  716 Ola Sørdal     Florø
  717 Marit Solheim Svardal     Florø
  718 Berit Otnes     Florø
  510 Leif-Martin Reknes   Florø Turn & IF Florø
  719 Bjørg Higraff     Florø
  720 Svein Higraff     Florø
  721 Else Grov     Florø
  722 Reidar Huus   Balestrand IL Balestrand
  723 Svein Stusdal     Florø
  724 Erna Stusdal     Florø
  725 Jorunn Sundal   Florø Turn & IF Høyanger
  726 Asbjørn Larsen     Florø
  727 Thord Bjørnar Bjerknes     Florø
  728 Kathrine Holme     Jessheim
  729 Anita Holme     Florø
  730 Mia Charlotte Korneliussen Bjørnset     Florø
  731 Reidar Berge     Kyrkjebø
  732 Per Trygve Berge     Kyrkjebø
  733 Ingunn Berge     Kyrkjebø
  734 Rannveig Berge     Kyrkjebø
  735 Øyvind Gjengseth     Florø
Kongleløpet (4,2km)
  800 Vilde Sørbotten Johansen   Florø Turn & IF Florø
  801 Thale Sørbotten Johansen   Florø Turn & IF Florø
  802 Anna Selås Stavang   Florø Turn & IF Florø
  803 Iselin Johansen Myklebust     Dale
  804 Sigrid Selås Stavang   Florø Turn & IF Florø
  805 Ailen Norheim Ekrene   IL Bjørn Gaupne
  806 Kristoffer Stavang Magnussen     Florø
  807 Stian Holme Smådal   Tambarskjelvar IL Naustdal
  808 Mathias Magnussen Johansen   Florø Turn & IF Florø
  809 Sander Holme Smådal   Tambarskjelvar IL Naustdal
  810 Anders Olai Grotle   FSK Florø
  811 Sondre Pileberg Aahjem   Førde IL Førde
  812 Maren Johansen Myklebust     Dale
  813 Sondre Norheim Ekrene   IL Bjørn Gaupne
  814 Johanne Malene Grønnevik   FTIF Turngruppa Florø
  815 Marius Andre Langø   Florø Turn & IF Florø
  816 Sedrik Kauppi Norheim   Hafslo IL Hafslo
  817 Mathilde Magnussen Johansen   Florø Turn & IF Florø
  818 Malene Stavang Magnussen     Florø
  819 Eivor Ottesen   Florø Turn & IF Florø
  820 Rakel Ottesen   Florø Turn & IF Florø
  821 Putli Hellesen   Florø Turn & IF Florø
  822 Kristen Hollevik Skomsvoll   Florø Turn & IF Florø
  823 Tord Hollevik Skomsvoll     Florø
  824 Serine Hollevik Skomsvoll   Florø Turn & IF Florø
  825 Ørjan Ørjansen Solheim     Florø
  826 Thea Ørjansen Solheim     Florø
  827 Brage Nygaard   Florø Turn & IF Florø
  828 Vilde Nygaard   Florø Turn & IF Florø
  829 Ina M Brendø     Florø
  830 Eirik Endride Humlestøl Aasen     Florø
  831 Astrid Småbrekke     Florø
  832 Lars Andreas Småbrekke     Florø
  833 Mikal Pedersen     Florø
  834 Elise Andersen     Florø
  835 Sivert Andersen     Florø
  836 Elise Isolde Stenevik     Florø
  837 William Stenevik     Florø
  838 Mads Mortensen     Florø
  839 Herman Mortensen     Florø
  840 Steinar Løland     Florø
  841 Marisa Lyngstad     Florø
  842 Marco Lyngstad     Florø
  843 Brage Holme     Florø
  844 Tara Holme     Florø
  845 Henning Mettenes     Florø
  846 Sigbjørn Mettenes     Florø
  847 Marte I Guddal     Florø
  848 Sander I Guddal     Florø
  849 Vegard I Guddal     Florø
  850 Stig-Ruben Fylkesnes     Florø
  851 Jon-Marius Fylkesnes     Florø
  852 Elisabeth B Yndestad     Florø
  853 Martin B Yndestad     Florø
  854 Katrine Birkeland     Florø
  855 Kirsti B Yndestad     Florø
  856 Mathias Mortensen     Florø
  857 Karl Mortensen     Florø
  858 Markus Mortensen     Florø
  859 Sander M Nyttingnes     Florø
  860 Kristoffer M Nyttingnes     Florø
  861 Einar Hope Kleppenes     Florø
  862 Kamilla Hope Kleppenes     Florø
  863 Markus R Haukås     Florø
  864 Mia R Haukås     Florø
  865 Malin R Haukås     Florø
  866 Linea J J Høyvik     Florø
  867 Leander N J Høyvik     Florø
  868 Liam A J Høyvik     Florø
  869 Therese Yri     Florø
  870 Kjartan Yri     Florø
  871 Inger Helen Yri     Florø
  872 Silje M A Agledal     Florø
  873 Brita Solheim Olsen     Florø
  874 Inger Marit Soltvedt     Florø
  875 Trond Vegard Soltvedt     Florø
  876 Hans Erik Soltvedt     Florø
  877 Janne Kristin Soltvedt     Florø
  878 Helene Løkkebø     Florø
  879 Julie Løkkebø     Florø
  880 Fredrik Indrebø Langlo     Florø
  881 Viljar Ødelien     Florø
  882 Iver Ødelien     Florø
  883 Jakob Aven     Florø
  884 Marita Gjerde     Svelgen
  885 Thea Endestad     Eikefjord
  886 Mats Skulbørstad     Florø
  887 Hedda Skulbørstad     Florø
  888 Haldis S Flatjord     Florø
  889 Idun Bjorstad Hjermann     Florø
  890 Tuva Bjorstad Hjermann     Florø
  891 Siri Bjorstad Hjermann     Florø
  892 Knut Hjermann     Florø
  893 Magnus Søvik     Florø
  894 Synne Søvik     Florø
  895 Jon Ruben Landøy     Florø
  896 Brigt Våge Kalsvik     Florø
  897 Hein Våge Kalsvik     Florø
  898 Ada Våge Kalsvik     Florø
  899 Karoline Gjervik     Florø
  900 Oskar Gjervik     Florø
  901 Emma Hugøy     Florø
  902 Alice Hugøy     Florø
  903 Emma Elise Tveranger     Florø
  904 Ingrid Oline Tveranger     Florø
  905 Ingvild Erdal Nybu     Florø
  906 Tomine Erdal Nybu     Florø
  907 Frida Erdal Nybu     Florø
  908 Skjalg Are Lyngstad     Florø
  909 Jonas Hove     Florø
  910 Brage Biesmanns     Florø
  911 Eirik Rauseth     Sandane
  912 Andreas Rauseth     Sandane
  913 Simen Rauseth     Sandane
  914 Tiril Skau Espeseth     Florø
  915 Gard Skau Espeseth     Florø
  916 Kirsten Bortne Dalaas     Florø
  917 Casper Andreas S Haugum     Florø
  918 Cato Alexander S Haugum     Florø
  919 Brunan L Rosa     Florø
  920 Esma Hugøy     Florø
  921 Otto Hugøy     Florø
  922 Even Johan Haslerud     Florø
  923 Stine Madsen     Florø
  924 Adrian S Langedal     Florø
  925 Eirin Edvardsen     Florø
  926 Bertine Edvardsen     Florø
  927 Amanda Holmen     Florø
  928 Simon Geithus     Florø
  929 Olai Geithus     Florø
  930 Elise Brendø Skogheim     Florø
  931 Ingeborg Vik     Florø
  932 Lars O S Nes     Florø
  933 Anita S Nes     Florø
  934 Tor S Nes     Florø
  935 Mari Nordal     Florø
  936 Elias S Ravnestad     Florø
  937 Sara S Ravnestad     Florø
  938 Frøya Eliasson     Florø
  939 Njål Eliasson     Florø
  940 Ole Tobias Yndestad     Florø
  941 Gabriel Staveteig     Florø
  942 Tommelise Staveteig     Florø
  943 Snorre K Hillersøy     Florø
  944 Trym K Hillersøy     Florø
  945 Mina N Føleide     Florø
  946 Ella Mortensen     Florø
  947 Ola Mortensen     Florø
  948 Thale Norås     Florø
  949 Emmelis Norås     Florø
  950 Sofie H Sæterlid     Svelgen
  951 Andrine S Melvær     Florø
  952 Sondre S Melvær     Florø
  953 Thea S Melvær     Florø
  954 Elise M Røren     Florø
  955 Håkon Røren     Florø
  956 Marie Angelica Sørbotten     Florø
  957 Lina Heimtun     Florø
  958 Anja Heimtun     Florø
  959 Thea Heimtun     Florø
  960 Charlotte Førde     Svelgen
  961 Stian H Smådal     Naustdal
  962 Sander Smådal     Naustdal
  963 Lidia B Devarakkam     Florø
  964 Marius Eimhjellen     Florø
  965 Tore Eimhjellen     Florø
  966 Petter Solhaug     Florø
  967 Thorbjørn B Osland     Florø
  968 Jarle B Osland     Florø
  969 Vegard S Aldeholm     Florø
  970 Victoria S Aldeholm     Florø
  971 Christina S Aldeholm     Florø
  972 Jenne G Strømsnes     Florø
  973 Gunstein G Strømsnes     Florø
  974 Karina Nyttingnes     Florø
  975 Oliver A Frimannslund     Florø
  976 Max Borkowski     Florø
  977 Trude Reksten     Florø
  978 Andreas N Skorpen     Florø
  979 Isabella Slack     Florø
  980 Andreas Slack     Florø
  981 Lars D Heimsæther     Eikefjord
  982 Øyvind Pedersen     Hyen
  983 Annelin Værøy     Florø
  984 Karsten Væerøy     Florø
  985 Håvard Sørgulen     Florø
  986 Julian O U Helle     Florø
  987 Marius Stokke     Florø
  988 Henriette Stigen     Florø
  989 Kjersti Kjerpeseth     Florø
  990 Margrethe Kjerpeseth     Florø
  991 Magnus L Østvik     Florø
  992 Snorre G Østvik     Florø
  993 Oda J Helle     Florø
  994 Vegard Ramsdal     Florø
  995 Therese Olsen     Florø
  996 Thomas B Ullaland     Florø
  997 Elena Heltne     Florø
  998 Joakim Heltne     Florø
  999 Mathias G Nyttingnes     Florø
  1000 Marcus G Nyttingnes     Florø
  1001 Maja A Paulsen     Florø
  1002 Truls A Paulsen     Florø
  1003 Tia Malen Patumsit     Florø
  1004 Adriane L Ø Bakke     Florø
  1005 Adrean T Bakke     Florø
  1006 Andrine J Bakke     Florø
  1007 Petter Kjelsnes     Florø
  1008 Eirik Kjelsnes     Florø
  1009 Gard Olsen     Florø
  1010 Lukas Langø     Florø
  1011 Leander Langø     Florø
  1012 Edwina Rossi     Florø
  1013 Christian Egge     Førde
  1014 Baby Stave     Florø
  1015 Maria Sølvberg     Florø
  1016 Jenny Sølvberg     Florø
  1017 Iselin Haugerud     Florø
  1018 Sara Haugerud     Florø